PRESTIŻOWY ZAMEK W PIEMONTE NA SPRZEDAŻ

78 zdjęć
Wznosi się na wzgórzu, z widokiem na całą dolinę, prestiżowy zamek na sprzedaż charakteryzuje krajobraz, który go otacza.
Pochodzący z XIII wieku, zniszczony na początku 1300 r., został gruntownie przebudowany w XV wieku, o planie litey L ma nieregularny i wydłużony kształt, pozostałość poprzedniej struktury, która miała zakład plan litery U. Bastion został prawdopodobnie dodany w XVI wieku.
Początkowo posiadający trzy piętra nad ziemią i otoczony przez silne i imponujące mury w połowie 1400 r. prestiżowy zamek na sprzedaż na przestrzeni lat przeszedł kilka rennowacji, które dały mu większą aurę godności mieszkalnej. Dodano różne szczegóły klasy i stylu, wielkie schody, elegancką salę łukową, taras zdominowany przez wieżę, ganek, który wychodzi na ogród będący uroczym odkrytym labiryntem stworzonym przez żywopłoty z bukszpanu i rośliny laurowe.
Obecna struktura cudownego zamku w Piemonte jest wynikiem odbudowy, zmiany, rozszerzenia, które miały miejsce w ciągu tysiąca lat. Fundamenty zamku sięgają IX wieku. Oryginalną strukturę w kształcie litery U zburzono, cały teren jest obecnie zajmowany przez piękny park. Pierwotna pozycja jest łatwa do zrozumienia przez wzrost ziemi, pokryta w części z cegły na zewnątrz i perforowana przez podziemne konstrukcje, które są nadal szeroko dostępne, które prawdopodobnie stanowiły podziemne sale.
Część średniowiecznego zamku na sprzedaż jest utworzona przez powierzchnię na parterze z widokiem co zewnętrzny dziedziniec, dziś jest to droga do zachodniej bramy zamku. W tak zwanych „średniowiecznych kuchniach”, pomieszczenia są wysokie, występują ceglane sklepienia z licznymi lokalnymi studniami.
Wewnętrznie, istnieje wiele szczegółów, które odzwierciedlają prestiż i wartość zamku: zdobione i sklepione sufity, zabytkowe kominki, doskonałe podłogi, eleganckie umeblowanie, szlachetne i eleganckie żyrandole, obrazy i freski, wyrafinowane i wyraźne meble, nie wspominając już o dużych oknach, które pozwalają na filtrowanie poprzez światło, oświetlając wszystkie miejsca i oferując panoramiczny widok na piękną okolicę.
informacje techniczne

Region: Piemonte
Miasto: Asti
Lokalizacja: Monferrato

Typologia: zamki w Piemonte – luksusowe nieruchomości

Powierzchnia wewnętrzna: 5900 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 2700 mq

Zakwaterowanie dla dozorcy 160 mq
Teatr 400 mq
Wieża 90 mq
Kościół 100 mq
Piwnice 1048 mq

Tarasy i basen 300 mq

Piemonte - Asti. Asti 20 km - Turyn 30 km - Alessandria 45 km - Vercelli 38 km - Novara 60 km - Mediolan 95 km - Pavia 85 km - jezioro Como 140 km - jezioro Maggiore 100 km – lotnisko Milan Malpensa 80 km.

Ref: 0549
cena: Od 5mil do 10mil

historyczny majątek

prestiżowa nieruchomość
zamek na sprzedaż

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Asti

Piemonte - Asti. Obszar rolniczy, ze szczególnym uwzględnieniem winnic, słynie z produkcji doskonałych win Asti i Monferrato. Obszar Piemonte Asti jest ważny i sławny na arenie międzynarodowej ze względu na produkcję wina. Część Monferrato to teren niemal wyłącznie pagórkowaty.
Podzielony na trzy strefy, Basso Monferrato, Monferrato Astigiano i Alto Monferrato, nie tylko oferuje znakomite wina, znane na całym świecie, ale także obecność licznych, zabytkowych miasteczek, gdzie istnieją starożytne i zabytkowe zamki, prestiżowe rezydencje, które hermetyzują w sobie wieki historii i gdzie historia pozostawiła ślady i pamięć w różnych częściach które je tworzą.