PRESTIŻOWY ZAMEK W CHIANTI NA SPRZEDAŻ

full screen
85 zdjęć
Prestiżowy stary zamek na sprzedaż w Chianti znajduje się w połowie drogi między Florencją a Sieną. Całkowicie i gustownie odnowiony na początku lat 90, zachował swój unikalny i osobliwy charakter, będący w stanie połączyć się z nowoczesnymi udogodnieniami najnowocześniejszych obiektów.
Aż 100 hektarów ziemi obejmuje tą wspaniałą własność: od ponad 1000 lat, produkcja wina i oleju z własnej Vin Santo są podstawą tego zamku.
Położony na wysokim wzgórzu, oferuje uroczą i fascynującą panoramę, możliwe jest zobaczenie odległej Florencji, Sieny, San Gimignano, Pizy i Lucca.
Wewnętrznie, ten wspaniały zamek na sprzedaż we Wloszech łączy starożytność i współczesność w mieszance, która jest zdecydowanie zwycięską. Każdy pokój i każda powierzchnia nieruchomości ma różne cechy strukturalne i niepowtarzalne wartości: drewniane stropy i sklepienia, podłogi z terakoty lub marmuru, doskonale urządzone i pomalowane ściany, kamienne schody, łuki wykonane z cegły lub kamienia, antyczne meble i stylowe wyposażenie. Wszystko to, co mówi o starożytnej szlachtności i elegancji.
Z dużych i licznych okien można podziwiać niepowtarzalne krajobrazy:charakter regionu Chianti objawia się w całej swej okazałości i dobrobycie.
Spacer na dziedzińcu wydaje się podróżą w przeszłość i cofnięciem się w czasie: między ścianami można jeszcze oddychać powietrzem przesiąkniętym średniowiecznością i historią.
Wieża, która wznosi się ponad wszystko, daje kolejną odrobinę prestiżu fantastycznego zamek na sprzedaż we Florencji: stamtąd panorama jest niespotykaną a widok na okolicę zapiera dech w piersiach.
informacje techniczne
Region: Toskania 
Miasto: Florencja 
Lokalizacja: Chianti 

Typologia: zamki Chianti – zamek Florencja 

Powierzchnia wewnętrzna: 5000 mq 
Powierzchnia zewnętrzna: 100 ha 

19 pokoi, każdy z prywatną łazienką 
Sale meeting 
Salon i saloniki 
Piwnica dla win 
Basen 

Toskania – Florencja: Florencja 30 km - Siena 34 km - Volterra 20 km - Montevarchi 40 km - Empoli 20 km - Lucca 50 km - Piza 55 km - Pistoia 40 km – lotnisko Amerigo Vespucci Florencja 30 km.
Ref: 0437
cena: Oferta zarezerwowana

zamek na sprzedaż

luksusowa nieruchomość
nieruchomości chianti

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Chianti

Toskania - Florencja - Chianti. Cudowne miejsce toskani, jedna z regionu Chianti jest znana na całym świecie dzięki swojej produkcji wysokiej jakości wina. 
Jest wiele gmin, które znajdują się w tej okolicy, małe wioski o nieskończonym uroku i wielkiej urodzie. 
To tutaj znajdują starożytne i prestiżowye zamki, zabytkowe wille i rezydencje, ekskluzywne zabytkowe i luksusowe nieruchomości, które wzbogacają i okolicę. 
Między prowincją Florencji i Sieny, na terenie wzgórz Chianti znajdziemy ogromny i specyficzny obszar geograficzny, coraz bardziej prestiżowy i poszukiwany, zarówno na poziomie krajowym jak i międzynarodowym. Jeśli chodzi o florenckie Chianti, zasługuje na szczególną uwagę także miasto Greve w Chianti, Fiesole, Bagno w Ripoli, Pontefract, Impruneta, Lastra w Signa, Montespertoli, Certaldo, San Casciano i Montelupo fiorentino.