PRESTIŻOWY ZAMEK NA SPRZEDAŻ W SIENA

75 zdjęć
Położony wśród zielonych wzgórz Chianti, jest na sprzedaż prestiżowy zamek toskański. Ta przepiękna posiadłość składa się z zamku, całej średniowiecznej wsi, piwnic i winnic: cała ta duża oferta gwarantuje, że własność jest prawdziwą epokową rezydencją zdecydowanie ekskluzywną i niepowtarzalną.
Prawdopodobnie pochodzi z 1000 roku, zamek toskański na sprzedaż został przekazywany z rąk do rąk najbogatszych rodzin, które go zdobiły swoimi herbami oraz najlepszymi i najbardziej eleganckimi elementami architektonicznymi. Najstarszą częścią zamku jest niewątpliwie typowa wieża z blankami, a następnie sąsiednie budynki, tworzące czworokątny projekt z wewnętrznym klasztorem.Ostatnia budowa, w 1700 roku, to kościół i małe budynki w niewielkiej wsi.
Zamek w Toskanii łączy dzisiaj urok przeszłości z nowoczesnymi udogodnieniami: utworzona alchemia jest naprawdę wyjątkowa i imponująca, tworzy nieskończony urok. Ton średniowiecznego zamku doskonale współgrają z elementami XVIII-wiecznymi z nowszych budynków: łączą urok zabytkowy z nowoczesnym.
Cechy charakterystyczne, takie jak kamienne ściany, sufity z belekami kasztanowca, łazienki w marmurze Carrara, podłogi z terakoty występują na terenie całego obiektu. Osiem dwuosobowych pokoi znajduje się we wewnątrzu zamku w Chianti: umeblowane ze stylem prestiżowymi i cennymi meblami posiadają unikalne i wartościowe cechy. W najstarszej części zamku znajdje się siedem luksusowych apartamentów z cechami charakterystycznymi w stylu zamku: te miejsca zakwaterowania łączą luksus i historię, wyrafinowanie i komfort, a wszystko to w niezrównanej harmonii.
Aby dopełnić obraz zamku na sprzedaż w Sienie znajdziemy wspaniały odkryty basen, idealne miejsce na relaks w promieniach słońca lub drinka przy wodzie, miejsce poświęcone grillowi na świeżym powietrzu, plac zabaw dla dzieci i wspaniały park, który rozciąga się aż do lasu.
informacje techniczne
Region: Toskania
Miasto: Siena
Lokalizacja: Chianti

Typologia: prestiżowy zamek – zamek Chianti

Powierzchnia wewnętrzna: 2200mq
Powierzchnia zewnętrzna: 153 ha

Średniowieczny zamek
Średniowieczna wieś
Piwnice
Winnice

8 pokoi dwuosobowych
7 apartamentów

Basen
Miejsce na grilla
Plac zabaw dla dieci
Park
Las

Winiarnia
13 hektarów winnic z winoroślami
1,59 hektarów gajów oliwnych
22 hektary gruntów ornych
107 hektarów lasu
9 hektarów dróg i nieużytków

Toskania – Siena. Siena 10 km – Florencja 40 km – Volterra 30 km – San Gimignano 15 km – Greve w Chianti 20 km – Lucca 75 km – Piza 75 km – Livorno 75 km – Castiglioncello 65 km – Lotnisko Vespucci Florencja 45 km 


Ref: 0511
cena: Oferta zarezerwowana

zamek na sprzedaż

zamki siena
zamek chianti

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Chianti

Toskania - Siena. Siena, włoskie miasto znajdujące się w samym sercu Toskanii, jest jednym z najbardziej popularnych miejsc w regionie, znane na całym świecie ze swoich niezmierzonych skarbów kutury i sztuki. Malownicza i zabytkowa Siena jest również słynna z Palio, które biegnie przez malownicze i zabytkowe centrum Piazza Del Campo.
W 1995 roku została nagrodzona przez UNESCO i wpisana na listę Światowego Dziedzictwa Unesco. 
Istnieją różne budynki religijne cieszące się dużym zainteresowaniem, takie jak: Katedra w Sienie, Kościół Św. Dominika, Kościół Franciszkanów, Bazylika Przestrzegania, Pałac Bargagli, Pałac Ruspoli, Pałac Bisdomini, Pałac Tolomei i wiele innych. Wśród najbardziej interesujących miejsc, należy wspomnieć Piazza Del Campo, Tierdza Medica i Porta Romana, loże papieskie i loże Mercanzia.
Jest na prawdę wiele prestiżowych willi i obiektów historycznych na terenie Sieny. Znajdują się one zarówno w centrum jak i na obrzeżach. Są to idealne miejsca łączące luksus z ciepłem rodzinnym, te obszry są przeznaczona dla tych, którzy aspirują piękno i luksus bez poświęcenia ciszy i spokoju, którym można jeszcze oddychać na tej ziemi.