PRESTIŻOWY ZAMEK NA SPRZEDAŻ W PIEMONTE

26 zdjęć
Monumentalny kompleks na sprzedaż z 2200 metrów kwadratowych powierzchni, znajduje się na szczycie wzgórza, w Piemoncie, w pobliżu Turynu z 10 hektarami parku, lasów i ogrodów krajobrazowych mały wiekowy zamek z XIII wieku i duży zamek z XIV wieku z romantycznymi gotyckimi przeróbkami XIX wieku, wszystko jest już w sprzedaży.
Lochy są częścią czasów eltyckich, w rzymskiej części wewnątrz miasta jest duży plac apelowy i ogrody z cennymi roślinami  i dużym tarasem, gdzie można podziwiać wspaniały widok na park lasu, Dora Baltea, dolinę Canavese, Monferrato, Apeniny Ligurii i Alpy.
Wielki zamek został niedawno odnowiony, dziedziniec prowadzi na dwa piętra piętro, które posiadają najważniejsze salony, w tym na pierwszym piętrze, dwie gotyckie sale i trzy XVIII-wieczne pokoje.
Na południe przed zamkiem na sprzedaż we Włoszech jest dziedziniec oranżerii z dwoma nieformalnymi salami i wielkie schody prowadzące na górne piętro, gdzie mieszczą się pokoje z różnych okresów prowadzące doh XV-wiecznego Salonu Armi.
Kilka metrów dalej, Revellino, podstawowy bastion obronny, miejsce przy głównym wejściu do zamku, oferuje imponujący i malowniczy widok na Monferrato i Torino Superga, Canavese, Monviso, Gran Paradiso i dużą część łuku Alp Zachodnich.
Przez wieki, ten zamek na sprzedaż w Turynie gościł regularnie Savoia, cara Rosji Mikołaj II i Mussoliniego.

informacje techniczne

Region: Piemonte  
Miasto: Turyn
Lokalizacja: Turyn

Typologia: Zamek Turyn - zamek na sprzedaż
Powierzchnia wewnętrzna a: 3800 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 10 ha
 
Duży zamek: 75 pokoi o 2600 mq
Mały zamek: 44 pokoje o 1200 qm

Razem obszar: 3800 mq
Wieże z blankami
Romańska kaplica
Dom myśliwski Liberty
7 przystani dla łodzi
Parking na 150 samochodów
Las
Park
Sad
Ogrody ozdobne
 
Piemonte: Torino - San Giorgio Canavese 9 km - Ivrea 16 km - Torino 28 km - Park Narodowy Gran Paradiso 35 km – wyciągi narciarskie w Val d'Aosta 81 km - jezioroViverone 16 km - jezioro Maggiore 91 km - Termy Chivasso 7 km - klub golfowy Romanina 11 km - lotnisko w Turynie 37 km - zjazd z autostrady A4: Rondissone 4 km.

Ref: 2113
cena: Od 2,5mil do 5mil

zamek na sprzedaż

zamek piemonte
sprzedaż zamki

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Turyn

Piemonte - Turyn: luksusowy zamek na sprzedaż znajduje się na obrzeżach Turynu w ziemi Canavese pełnej zamków, gdzie żyli i nadal mówią o ich charakterze. Nie znajdzimy dowodów w innych regionach Włoch. Liguri i Celtowie to skandynawskie narody, które miały największy wpływ na temperament i historię tej ziemi, chociaż istniały także rzymskie wpływy, potem można usłyszeć o prokonsulu Cezarze Auguście, gdyż istnieje kilka wystąpień działań lombardów, z wyjątkiem gdzie instynkt bezskutecznie próbował zatrzymać wojska Karola Wielkiego.
Obwód wewnętrzny w Canavese Piemonte prezentuje się jako kraj potoków i skał z niezliczonymi wieżami, pomiędzy Orco i Baltea, chropowatych dolin, które wznoszą się na Gran Paradiso, opadając w kierunku żyznych równin. Długo kwestionowane zostały podzielone między opatów i biskupów, hrabiów Sabaudii i markiza Monferrato; kraje głazów i jezior, wzgórz i dolin, bogatych w widoczne miejsca, idealne do obrony zamku i podniesienia sztandaru feudalnego.
Na równinie Canavese otwiera wioskę Mazzè i sięga do morenowego wzgórza z rzędem winnic. Z kraju, w pobliżu Turynu znajduje się zamek, kwadratowy i masywny. Znajduje się on w doskonałym punkcie widokowym: z wieżami wyglądającymi na całe Canavese, zamknięty horyzont od Alp i wzgórzach Monferrato. Cała twierdza Mazze, z jego parafią z '600 i wybrukowanym placem, wąskimi uliczkami między wysokimi murami ogrodów, jest starym miastem pełnym uroku i charakteru, w otoczeniu ciepłych i intensywnych kolorów stanowi eksplozję kolorów i tęcze cieni.