PRESTIŻOWY ZAMEK NA SPRZEDAŻ W LOMBARDII

37 zdjęć

Ten piękny zamek na sprzedaż w Lombardii, pochodzący z 1200, jest prestiżowym, historycznym zabytkiem Włoch.
Mówimy o ostatnim z czterech fortów, które broniły ziemie biskupów Bergamo. Ostatnie remonty prowadzone w ścisłej współpracy z nadleśnictwem Dziedzictwa Kulturowego Lombardii, oczyściły go z „niewłaściwych dodatków” po latach zaniedbań, uczyniły go luksusowym domem z wykończeniami o wielkiej wartości jedynej w swoim rodzaju.
Ziemia wokół tej luksusowej nieruchomości, antyczny XVII wieczny park, jest teraz uroczym ogrodem, który doskonale pasuje do architektury domu. Ogólnie jest to bezcenna i bardzo przyjemna rezydencja, malownicza i o ponadczasowym uroku.
Składa się z głównego zamieszkania o 750 metrach kwadratowych z 4 sypialniami, 5 łazienkami, salonem z pięknym fortepianem, biurem-studiem z osobnym wejściem, jadalnią, kuchnią z sąsiadującą jadalnią z piecem z kominkiem-barbeque, pokojem do prasowania, garderobą, spiżarnią, piwnicą i pomieszczeniem do przechowywania wina. Posiada również duże tarasy wyposażone w szafy na zamówienie, z zadaszoną altaną-atelier na szczycie wieży, karczmą-dyskoteką i 50 metrami kwadratowymi tarasów. Różnorodne, wysokiej jakości meble i antyki.
Rezydencja posiada cztery działające kominki i jest wyposażona w nowoczesną windę, która prowadzi na szczyt wieży.
Oprócz zabytkowego ogrodu o 800 metrach kwadratowych, który jest częścią dużego, prywatnego parku, zamek na sprzedaż ma również ogród warzywny i garaż, który może pomieścić do 8 samochodów.
Dodatkowe, niezależne zamieszkanie o 100 metrach kwadratowych, znajduje się w skrzydle zamku, nadaje się jako zakwaterowanie dla gości, dla dozorcy i pracowników, składa się z 2 sypialni, 2 łazienek, kuchni, jadalni, pokoju dziennego na poddaszu, strychu, piwnicy i miejsca parkingowego w garażu zamku.

informacje techniczne

Region: Lombardia
Miasto: Mediolan

Typologia: historyczny zamek

Powierzchnia wewnętrzna: 850 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 800 mq

Główna willa: 750 mq
Dependance: 100 mq
6 sypialni
7 łazienek
Piwnica na wino
Tawerna
Prestiżowe meble
Wewnętrzna winda
Ogród
Garaż

Lombardia: Bergamo 5 km, lotnisko 5 km, zjazd z autostrady 8 km, Mediolan 40 km, jezioro Como 40 km.

Ref: 0707
cena: € 3.950.000

historyczne zamki

luksusowe posiadłości
ekskluzywne wille

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Mediolan

Położony kilka kilometrów od Mediolanu, luksusowy obiekt na sprzedaż znajduje się w naprawdę wyjątkowym miejscu. Starożytnego pochodzenia, oraz z przeszłością o dużym znaczeniu, obszar ten ma bogatą historię o naprawdę niezwykłym dziedzictwie artystycznym i architektonicznym.
Ponadto, bliskość Mediolanu, stolicy Lombardii bogatej w ważną architekturę sakralną, cywilną i wojskową, sprawia, że miejsce cieszy się jeszcze większym zainteresowaniem, ważna jest również bliskość jeziora Como i Lecco, centrów zainteresowania na całym świecie i miejsc bardzo poszukiwanych przez osoby zainteresowane inwestycjami w nieruchomości w tym bogatym regionie Włoch.