Prestiżowy luksusowy hotel na sprzedaż w Livorno

full screen
46 zdjęć

Kilka metrów od morza w Livorno, w ekskluzywnej i bardzo eleganckiej okolicy, jest na sprzedaż luksusowy hotel.
Jest to willa w stylu secesyjnym z początku lat trzydziestych, o wielkiej wartości architektonicznej, zbudowana w pobliżu Akademii Marynarki Wojennej i najbardziej znanych nadmorskich kurortów miasta, zaledwie kilka minut od promów płynących na wyspy.
Niedawno odnowiony, aby wydobyć na światło swój niepowtarzalny urok, ten hotel jest dziś rzadkością, imponujący zamek, który pozwala poczuć atmosferę ubiegłego wieku przy zastosowaniu nowoczesnych udogodnień.
Hotel nad morzem posiada 23 dwuosobowe pokoje, jeden suite w budowie na ostatnim z trzech pięter.
Każde piętro ma powierzchnię 350 metrów kwadratowych, w sumie 1.050 metrów kwadratowych z możliwością rozszerzenia do 1.200, co pozwala na realizację trzech lub czterech suite.
Wewnątrz wita triumf kryształów i kolorów: każde piętro ma inny odcień koloru, który różni je od innych, meble przypominają zadbany styl secesyjny z zewnątrz, proponując wykończenia wielkiej wartości i jakości, które dodają rzadkiego piękna.
Ogród o 650 metrach kwadratowych zieleni "zamykają" ten ekskluzywny zamek na sprzedaż w Livorno, z żywopłotami i kwiatami, które otaczają piękny odkryty obszar zewnętrzny, osłonięty przez duże parasole, idealne na śniadania na świeżym powietrzu lub relaksujący aperitif o zachodzie słońca.
Dla miłośników zachwycającego wybrzeża Toskanii i jego pięknych krajobrazów, ta nieruchomość daje możliwość korzystania z ostatecznego luksusu i komfortu kilka metrów od pięknych plaż.

informacje techniczne

Region: Toskania
Województwo: Livorno

Typologia: zamek - luksusowy hotel

Powierzchnia wewnętrzna: 1.050 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 650 mq

3 piętra
23 dwuosobowe pokoje
Secesyjny styl


Stacja kolejowa 5 km - lotnisko Piza 26 km - Viareggio 45 km - Forte dei Marmi 55 km - Lucca 50 km - Florencja 90 km

Ref: 1184
cena: Od 2,5mil do 5mil

hotel morze

zamki na sprzedaż
wille morze toskania

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Livorno

Docierane przez morze, przez kanały Medicei wnikające głęboko w zabytkowe dzielnice miasta, Livorno, siedziba tego luksusowego hotelu na sprzedaż, ma urok lokalizacji wybrzeża Morza Tyrreńskiego. Tutaj, w 1800 roku, zostały zbudowane pierwsze kąpieliska w Europie, wraz z samą ideą wakacji nad morzem.
Livorno ma piękny deptak ciągnący się wzdłuż morza bogaty w zieleń, który biegnie między palmami i tamaryszkiem wzdłuż klifów, piaszczystych plaż i skał wyrzeźbionych przez wiatr i fale. Wzdłuż znajdują się budynki, małe lasy sosnowe, wille liberty, epokowe nieruchomości, porty i przystanie i zielony hipodrom Caprilli.
Z Terrazza Mascagni otwiera się piękny widok na Capraia i Gorgona, wyspy archipelagu Toskanii i Korsyki. Panoramiczna ulica ciągnie się aż do Quercianella, Castiglioncello wzdłuż klifów i błękitnego morza, raju dla wędkarzy i płetwonurków.