Prestiżowy luksusowy apartament w Lucca

39 zdjęć

Mieszczący się w pięknym, zabytkowym budynku z XVI wieku, jest na sprzedaż ten luksusowy apartament w Lucca.
Nieruchomość posiada formę litery „L” na kilku piętrach i składa się z piwnicy, używanej jako piwnica, pierwsze piętro, drugie piętro i poddasze wykorzystywane jako strych, który jest dostępny przez schody serwisowe, o łącznej powierzchni 600 metrów kwadratowych.
Pokoje wychodzą na dwie strony dziedzińca, z jednej strony na sąsiednią ulicę, dzięki temu są dobrze oświetlone i komfortowo urządzone.
Na parterze znajduje się eleganckie wejście z balkonem i motywami z dekoracyjnego kamienia, typowego dla prestiżowych rezydencji; parter składa się z sześciu pokoi, w uzupełnieniu do atrium i trzech łazienek.
Wiele pokoi posiada pięknie udekorowane ściany i sufity z obrazami z pierwszej połowy XX wieku. Nawet podłogi są z wysokiej jakości materiałów, takich jak marmur i ceramika.
Schody prowadzą na drugi poziom, niemal jak lustrzane odbicie pierwszego piętra, z wyjątkiem liczby i lokalizacji toalet. W salonie na pierwszym piętrze znajdują się przepiękne freski i sufit, również pochodzące z początku ubiegłego wieku, a podłogi są głównie z terakoty. Wreszcie schody prowadzą na strych, który składa się z dwóch pokoi obecnie wykorzystywanych jako strych.
Ten piękny i luksusowy apartament na sprzedaż w Lucca jest jednym z dowodów  smaku architektury XX wieku, w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji i bogatej historii naszego kraju.

informacje techniczne

Region: Toskania
Województwo: Lucca

Typologia: luksusowy apartament

Powierzchnia wewnętrzna: 600 mq
Powierzchnia zewnętrzna: -

4 piętra
Prestiżowe wykończenia
Marmurowe i ceramiczne posadzki
Ozdoby kamienne

Toskania - Lucca: Piza 20 km - Florencja 62 km - Lucca 15 km - Versilia: 18 km  - Golf club 5 km - termy 18 km – zjazdy narciarskie 48 km – lotnisko Piza 39 km - autostrada: 15 km

Ref: 1148
cena: Do 2,5mil

lucca

wille toskania
luksusowe apartamenty

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Lucca

Ten piękny, prestiżowy apartament z początku ‘900 znajduje się w Toskanii, Lucca, mieście wielkiego piękna, bogatego w historię: narodziła się jako wioska Ligurii według niektórych historyków, swoją sławę zawdzięcza korzeniom etrusków według innych ekspertów. Lucca jest bogata w wiele luksusowych willi i nieruchomości o dużym historycznym prestiżu i zachowuje wiele nienaruszonych cech dawnych czasów, takich jak na przykład forum i imponujące romańskie kościoły.
Zajęta przez Gotów, a potem Bizancjum, Lucca, stała się jednym z najważniejszych stolic królestwa Lombard. Z biegiem lat była pod panowaniem różnych władz, pewne jest, że Lucca była jednym z najważniejszych miast włoskich średniowiecza a jej znaczenie i wielkość jest nadal widoczna dzisiaj.