PRESTIŻOWY DOM W FORTE DEI MARMI

5 zdjęć
W Forte dei Marmi, perle morza Toskani, w eleganckim i spokojnym obszarze, blisko plaży, można znaleźć na sprzedaż ten jasny i przestronny apartament o 120 metrach kwadratowych na zaawansowanym etapie restrukturyzacji.
Luksusowa nieruchomość na sprzedaż znajduje się na pierwszym piętrze willi o zadbanej architekturze, wolnej z czterech stron i opracowanej całkowicie poza ziemią.
Otoczony jasnym tarasem o 40 metrach kwadratowych, piwnica i prywatny parking w piwnicy, prestiżowy dom w Forte dei Marmi, posiada eleganckie wykończenia, podłogi z drewna i marmurowe łazienki.
Posiada przestronny open space z salonem i jadalnią z oddzielną kuchnią, przestrzeń wewnętrzna pozostała podzielona jest na trzy sypialnie i dwie łazienki, jedna z wanną z hydromasażem.
Apartament na sprzedaż jest również uzupełniony nowoczesną klimatyzacją i system alarmowym.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Lucca
Lokalizacja: Forte dei Marmi

Typologia: Apartamenty Forte dei Marmi – wille Toskania morze
Powierzchnia wewnętrzna: 120 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 40 mq tarasu
 
Sypialnie: 3
Łazienki: 2
Kuchnia: 1
Jadalnia: 1
 
jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne
 
Prywatny parking
Piwnica
 
Toskania: Forte dei Marmi - Lucca: 25 km - Piza: 35 km - Florencja 86 km – centrum lotów - Altopascio: 30 km - Versilia Golf Club 0.5 km - termy & SPA termalne: 40 km – lotnisko Piza: 33 km - zjazd z autostrady: A1 Versilia 2 km.

Ref: 0115
cena: Do 2,5mil

luksusowe mieszkania

forte dei marmi willa
sprzeda się domy i wille

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Forte dei Marmi

Toskania - plaża z drobnym i jasnym piaskiem w Forte dei Marmi, ekskluzywnego kurortu Versilia, rozciąga się od Marina di Pietrasanta do Cinquale. Kraj luksusu Toskanii, charakteryzuje się silną obecnością zieleni i willi z dużymi ogrodami. Pierwszy rozwój Forte dei Marmi, na bagnistej ziemi prawie bezludnej, był w XVI wieku, po tym jak Michał Anioł zlecony przez papieża Leona X znalazł drogę do transportu marmuru z Alp Apuańskich do morza: i tylko molo i magazyn były budynkami w osadzie. Pod koniec XVIII wieku z rekultywacją Leopolda, Forte dei Marmi zaczęło być zamieszkane przez rybaków, robotników marmuru i chłopów. Pod koniec wieku zakończono budowę fortu, który dał nazwę do wspólnocie i w XIX w. wzrósł przemysł marmuru, z wynikającym z tego wzrostem portu. Start Forte dei Marmi rozpoczął się dzięki turystyce, której skromne początki mogą być umieszczone pod koniec XIX wieku, ale szybki wzrost miał miejsce w trakcie pierwszej wojny światowej, kiedy miasto stało się miejscem zamieszkania arystokratycznej elity, przemysłowców i intelektualistów, przywódców finansów krajowych i międzynarodowych, gwiazd sportu i gwiazdy ze świata rozrywki.