PRESTIŻOWY DOM NA WZGÓRZACH TOSKANII

21 zdjęć
Otoczona przez spokój i prywatność toskańskich wzgórza Pistoi, niedaleko od centrum miasta, znajduje się luksusowa nieruchomość na sprzedaż o 250 metrach kwadratowych z ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni zewnętrznej, w tym dziedziniec i zadbany ogród, który wita pięknym basenem.
Prestiżowy dom na sprzedaż we Włoszech posiada dwa piętra plus piwnicę zajmowaną przez miejscowego technika, jako magazyn i piwnica. Od powierzchni zewnętrznej, wchodząc po kilku schodach, można osiągnąć duży ganek, idealne miejsce na spędzenie miłych i przyjemnych chwil w otoczeniu przyrody. Idąc przez portyk toskańskiej willi na sprzedaż dojdziemy do wejścia do mieszkania, które otwiera się bardzo przyjemnym przedpokojem otoczonym antycznym piecem na drewno, który jakby przypomnina styl zabudowania Toskanii. Na parterze znajduje się część dzienna domu, kuchnia, salon, jadalnia i łazienka. Od sali odgałęziają się dwie rampy schodów, w tym jedna spiralna, które prowadzą na piętro, gdzie znajduje się część sypialna. Jest ono podzielone na duży salon z termo-kominkiem, łazienkę, pomieszczenie gospodarcze i trzy sypialnie, jedna z łazienką i bezpośrednio połączona ze studiem, może ona być bezpośrednio osiągalna przez spralne schody. Wnętrza są wyposażone w antyczne meble, które przypominają, wraz z podłogą z terakoty i drewnianymi belkami na suficie, rustyczny styl, który jest jednocześnie elegancki dzięki cennym i poszukiwanym akcesoriom i meblom, które wzbogacają rezydencję na sprzedaż w Pistoi.
Szczególną cechą willi jest jej własny kościół, który zajmuje tylną część struktury: z której widać, że ściany kuchni i salonu na parterze oraz sypialni i salonu na pierwszym piętrze są częścią murów kamiennych kościoła, wszystko to sprawia, że posiadłość staje się jeszcze bardziej imponująca.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Pistoia
Lokalizacja: 30 km od Florencji

Typologia: Willa Toskania - Domki na sprzedaż
Powierzchnia wewnętrzna: 250 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 2000 mq

Sypialnie: 3
Łazienki: 3
Pokój dzienny: 2
Jadalnia: 1
Kuchnia: 1

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Basen
Ogród i dziedziniec: 2000 mq

Toskania – Florencja: Pistoia 3 km - Florencja 38 km - Lucca 35 km - Piza 50 km - Forte dei Marmi 60 km - kąpieliska termalne 11 km – klub golfowy 10 km - lotnisko Florencja 30 km - Zjazd z autostrady: A1 Pistoia 3 km.

Ref: 0345
cena: Do 2,5mil

luksusowe domy

sprzeda się willę
nieruchomości na sprzedaż

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Pistoia

Toskania - Pistoia: pierwszy rdzeń Pistoi przypada na rodzaj tarasu utworzonego przez aluwiów rzeki Ombrone.
Jeśli prawdą jest, że ten pierwszy roman rppidum urodził się, aby wspierać żołnierzy podczas wojen w Ligurii, nie można zaprzeczyć poprzednich kroków populacji i grup etnicznych.
Mimo, że nie są jeszcze obecne w czasie przejazdu Hannibala podczas II wojny punickiej, wkrótce lokalizacja Toski 20 km od Florencji nabędzie znaczenia dzięki Via Cassia, która ją przekracza.
Do XII wieku, dobrobyt powoduje, że ludność miasta w Toskanii wzrasta czterokrotnie, jak również wzrasta liczba firm.
Dobrobyt toskańskiej miejscowości Pistoia irytował Florencję, która skorzystała z wielkich powodów politycznych, takich jak konflikt między papiestwem a cesarstwem, aby zadeklarować otwartą wojnę miastu przeciwnika, który w końcu poddał się Florencji.
W 1348 roku przybyła do Pistoi, jak również do całej Europiy, Czarnej Śmierci – epidemia trądu, która spowodowała niż demograficzny i ekonomiczny, tworząc niezmienną sytuację aż do XVII wieku, kiedy pistojczyk Giulio Rospigliosi został wybrany papieżem pod imieniem Klemensa IX.
Miasto Toskanii wreszcie obudziło się, i za Loreny zyskało większą autonomię tak, że w okresie odrodzenia, odważyło się wystąpić przeciw Austriakom.
Kiedy w latach dwudziestych faszyzm obejmuje miasto Pistoia między nowymi województwami utworzonymi przez Duce, dla sławy włoskiej i odporności na obcych zdobyta przez miasto w Toskanii podczas odrodzenia.