PRESTIŻOWY DOM NA WZGÓRZACH TOSKANII

20 zdjęć
W pięknej scenerii wzgórz Toskanii Arezzo, w dominującej pozycji nad miastem, jest na sprzedaż ta prestiżowa nieruchomość, przebudowana na Relais luksusu, otoczona rozległym parkiem bogato obsadzonym i ogrodzonym o powierzchnia 2 ha.
Prestiżowy dom na sprzedaż w Arezzo, wykorzystywany jako zakwaterowanie, o 700 metrach kwadratowych powierzchni wewnętrznej, posiada osiem pokoi i dwa apartamenty doskonale umeblowane i wyposażone we wszystkie udogodnienia. Wykończenia pomieszczeń i meble są stylowe i wyrafinowane w tym samym czasie, o ciepłej i miłej atmosferze.
Do bardziej przyjemnego pobytu w tej luksusowej willi są doskonałe widoki na toskańskie krajobrazy, które można podziwiać z nieruchomości, ale także lokalizacji Relais. Należy pamiętć o pięknym basenie, miejscu do opalania, położonego na wzgórzu nad miastem, siłowni i korcie tenisowym.
Szczególnie interesujące są szlaki turystyczne i spacery, które można zorganizować we wsi w Arezzo, wśród cyprysów i 250 drzew oliwnych należących do nieruchomości.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Arezzo
Lokalizacja: Arezzo

Typologia: Luksusowe wille na sprzedaż - Relais Toskania
Powierzchnia wewnętrzna: 700 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 2 ha

8 pokoi
2 apartamenty z salonem i aneksem kuchennym
jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Basen
Siłownia
Sala konferencyjna
Hydromasaż
Solarium
Kort tenisowy
Park: 2 ha


Toskania – Arezzo: Arezzo 2 km - Cortona 20 km – Citta’ di Castello 36 km - Florencja 65 km - Perugia 86 km – Valle di Colle Golf Club 3 km - lotnisko Florencja 81 km – zjazd z autostrady: Arezzo 2 km.

Ref: 0299
cena: Od 2,5mil do 5mil

domostwa na sprzedaż

willa na sprzedaż
zamek toskania

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Arezzo

Toskania – Arezzo: powstało w II wieku p.n.e. najpierw jako mała wioska, a następnie jako bardzo ważny punkt połączenia pomiędzy miastami Toskanii i ligą Etrusków Padania. Arezzo jest obecnie jednym z najbardziej interesujących miast w Toskanii.
W 1200 r. wielki rozwój doświadczony przez miasto w Toskanii doprowadziło swoich mieszkańców do budowy nowego koła murów, jak i wielu budynków publicznych i domów-wież.
Jak miasto ghibellinów, Arezzo rozszerzyło swoją władzę nad rozległym terytorium, które obejmowało większość okolicznych dolin; walczyło z wielkimi okolicznymi miastami, takimi jak Siena i Perugia, ale zostało pokonane przez guelfa Florencji w epickiej bitwie Campaldino w 1289 r.
Dominacja średniowieczna na początku(1434/1569), następnie Lotaryngii (1737/1859), dały miastu bardzo negatywne doświadczenia; w 1560 roku Wielki Książę Cosimo zarządził prawie całkowite zniszczenie miasta. W XVI w. Arezzo zostaje zdominowane przez wieloaspektową postać Giorgio Vasari (1511 - 1574), architekta (pałac Logge, remont kościoła Badia), malarza, historyka sztuki (Życie najwybitniejszych architektów, malarzy i rzeźbiarzy włoskich) , doradca Wielkiego Księcia jako arbiter życia artystycznego w Toskanii.