PRESTIŻOWY DOM NA SPRZEDAŻ W TOSKANII

12 zdjęć
Antyczne domostwo na sprzedaż blisko Grosseto, z 3 budynkami gospodarczymi oraz terenem o ponad 5000 metrów kwadratowych jest częścią majątku hrabiów Gherardesca, z aktualnym wykorzystaniem jako czarująca Rezydencja Turystyczno.
Dom na sprzedaż jest położony w samym sercu Toskanii Maremma, w centrum Wybrzeża Etrusków i winnic DOC Bolgheri, gdzie produkuje się najlepsze wina produkowane w „supertuscan”.
Typowe domy wiejskie na sprzedaż są częścią wiejskiej rezydencji pochodzącej z XIX wieku i park zostały w znacznym stopniu zmodernizowane zgodnie z planem, który przewiduje przekształcenie ich w 13 apartamentów, w tym mono apartamenty i apartamenty, pokój dzienny ze100 metrami kwadratowymi i club house.
Rezydencja jest przeznaczona przede wszystkim jako luksusowa willa na wsi, w tym celu parter główny budynku jest zorganizowany, aby być domem rodzinnym, a reszta obiektu, aby mogła być przeznaczona na różne możliwe rozwiązania.
Rezydencja składa się z głównego budynku, typowego luksusowego domu, na trzech poziomach o 628 metrach kwadratowych, 3 budynki gospodarcze połączone w jeden budynek i piwnica, co daje całkowitą powierzchnię w sumie około 900 metrów kwadratowych, całkowicie otoczone bujnym parkiem o 5000 metrów kwadratowych.
Park jest porośnięty palmami, sosnami, drzewami oliwnymi i drzewami owocowymi, jest obecna antyczna studnia z własną warstwą.
Jest zaplanowany projekt budowy basenu o około 200 metrach kwadratowych.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Grosseto
Lokalizacja: Bolgheri

Typologia: domostwo na sprzedaż – domostwa sprzedaż Toskania
Powierzchnia wewnętrzna: 860 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 5000 mq
Budynek A - 629 mq
Duży salon
3 pokoje typu studio
7 apartamentów
11 pokoi usługowych
Taras dehor
Budynek B - 127 mq
2 dwu-pokojowe apartamenty
2 pokoje usługowe
Taras dehor
Lokale serwisowe
Budynek C - 56 mq
Obszar living
Sypialnia
Łazienka
Dehor z zadaszeniem
Budynek D - 45 mq
Club house z piekarnikiem
2 pokoje usługowe
Ogrodzony dehor
Haga z terakoty z zadaszeniem
 
Toskania - Grosseto: Florencja 81 km - Piza 53 km - San Gimignano 30 km - Volterra 8 km - Morze Tyrreńskie 15 km - Terme 35 km – klub golfoey 16 km - lotnisko Florencja – zjazd z autostrady: Collesalvetti 15 km.

Ref: 0166
cena: Do 2,5mil

luksusowa willa

epokowe wille
domostwa na sprzedaż

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Bolgheri

Toskania - Grosseto: Castagneto Carducci to niewielkie miasteczko położone u podnóża wzgórza, na którym znajduje się zamek z Gherardesca. Nazwa wywodzi się od Castagneto „castaneam”, sugeruje silne powiązania z kasztanowcami. Chociaż jest to nietypowe dla tego, że dzisiaj teren kasztanów jest mały i że jadalne kasztany zawsze były rzadkością. Najbardziej logiczne wytłumaczenie każe nam myśleć, że kasztan był wykorzystywany ze względu na jego drewno, a nie ze względu na owoce.
Castagneto jest miejscem na terytorium antycznej wsi w Toskani wspomnianej ecześniej, ale nie wiemy, że granice terytorialne, nie jest wiadomo jak, wieki później pojawiły się wśród posiadłości hrabiów Donoratico. Populacja miasta w Toskani zawsze walczyła z Gherardesca do korzystania z zastosowań cywilnych. W 1778 roku, wyrok przyznawany własności gruntu do hrabiów i zastosowań obywatelskich do castagnetani; w 1788 roku dzięki liczbie ludności po raz pierwszy przyznano własność ziemi.
W kolejnych latach kontrast zwiększa się do tego stopnia, że w 1847 roku wybuchła rewolucja, która przekonała wielkiego księcia Leopolda II do przyznania „preselle” i innych drobne roszczenia. Jego kształt składa się z obudowy starej i nowej prywatnej własności, była to pierwsza wieś w pobliżu mitycznej wsi w Toskanii, a następnie w obszarze poniżej Orti, Fontanella, Costia ai Mandorli, Casina i Biancuccio.