PRESTIŻOWY DOM NA SPRZEDAŻ W UMBRII

23 zdjęć
W samym sercu Umbrii, niedaleko Asyżu, ta antyczna posiadłość na sprzedaż, całkowicie odnowiona z wysokiej jakości wykończeń, położona w samym sercu farmy, w rozległym parku o 3,2 ha antycznych początków, pochodząca z końca XIX wieku, kiedy rodzina szlachecka Umbri weszła w posiadanie majątku. Nieruchomość składa się z odrestaurowanego wiejskiego domu, prestiżowa nieruchomość, z czterema innymi budynkami, z których jeden jest doskonale odrestaurowanym, luksusowym domem, o łącznej powierzchni zabudowy 1335 metrów kwadratowych i z dużym basenem. Luksusowa willa, posiada dwa piętra, została podzielona na 9 apartamentów, parter podzielony jest na 4 apartamenty składające się z dużego salonu z aneksem kuchennym, łazienki z waną i dwuosobową sypialnią, drugi składa się z 5 apartamentów zorganizowanych w dużym pokoju dziennym z aneksem kuchennym, sypialnią dwuosobową, kolejną sypialnią na poddaszu oraz dwóch łazienek z prysznicem i loftem z pięknym kominkiem i osobliwym strychem.
Zarówno parter jak i pierwsze piętro mają dwie duże wspólne sale o 110 i 80 metrach kwadratowych, uzyskane z antycznych stajni prestiżowej posiadłości, zachowując oryginalną, nienaruszoną architekturę. Wyposażone w różne łazienki, ważne kominki, garderobę i predyspozycję do systemów audio / wideo, mają łączną powierzchnię na 140/160 osób. Jest także zatwierdzony projekt na budowę kolejnych 600 metrów kwadratowych.
Wszystkie apartamenty są gustownie urządzone w stylu Umbrii, jak sufity z odkrytymi belkami, podłogi z parkietem i terakotą, które nadają elegancji i atmosferę przeszłości. Ponadto, piękne, panoramiczne położenie prestiżowej nieruchomości, daje możliwość podziwiania wspaniałego widoku na Asyż, górę Subasio i na terytorium Perugia.

informacje techniczne

Region: Umbria
Miasto: Perugia
Lokalizacja: Bastia Umbra

Typologia: Posiadłość na sprzedaż - luksusowe wille
Powierzchnia wewnętrzna: 1335 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 3,2 ha
 
Dwór
Odnowiony dom
3 domki do remontu
Możliwa rozbudowa 500 mq
Basen
 
Umbria - Perugia: Bastia Umbra - Deruta 13 km - Asyż 5 km - Perugia 7 km - Cortona 51 km - Florencja 140 km - Siena 100 km - wybrzeże Adriatyku 80 km - Termy franciszkańskie 3 km - Perugia Golf Club 7 km - lotnisko Perugia 8 km - zjazd z autostrady: A1 Perugia 5 km.

Ref: 0128
cena: Do 2,5mil

prestiżowy dom

willa luxury
prestiżowe nieruchomości

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Bastia Umbra

Umbria – Perugia: Bastia Umbra, gdzie znajdą Państwo nasz luksusowy dom, położona jest na lewym brzegu rzeki Chiasco, około 20 km od miasta Perugia. W czasach rzymskich była znana jako Insula Romana, bo wyglądała jak wyspa otoczona wodami „Lacus Umber”, duży zbiornik wodny, który zajmował dolinę Umbrii. W średniowieczu Bastia stała się ważnym zamkiem, który długo był pod dominacją Asyżu, zanim został poddany Perugii Michelotti, Fortebraccio i Baglioni.
Bastia Umbra, położona na równinach zdominowanych przez góry Subasio, jest dziś głównym centrum biznesu w obszarze Asyżu i Umbii.
Powołanie Bastia, w rzeczywistości, nie mogła być przez motywy turystyczne ponieważ porównując ją z najbliższymi ośrodkami zostałaby bezpowrotnie utracona; jednak, mimo że „głównym aspektem” wsi jest nowoczesny styl, w miejscowości możemy znaleźć fortyfikacje i bardzo antyczne budynki. Na Piazza Mazzini, na przykład, jest XIV-wieczny kościół Santa Croce, charakteryzuje się on elewacją z białego wapienia i różem typowym dla Subasio. Sam materiał jest również stosowany w wielu innych budynkach w okolicy, takich jak kościół Santa Chiara w Asyżu. Niedaleko od wsi, w samym sercu Włoch, na niskim wzgórzu, można zwiedzić Zamek Świętego Anioła, który otoczony jest murami i wieżami z okresu średniowiecza, posiada on jeden z najstarszych klasztorów franciszkanów.