PRESTIŻOWY DOM NA SPRZEDAŻ W TOSKANII

15 zdjęć
W panoramicznej pozycji, która rozciąga się między dwoma dolinami, w połowie drogi między Florencją i Forte dei Marmi, umieszczony jest na sprzedaż ten typowy dom w Toskanii, używany jako gospodarstwo rolne, które pojawia się dzisiaj w swoim pierwotnym stanie, jest otoczony 17 hektarami ziemi, podzielonych pomiędzy lasy i gaje oliwne.
Kompleks cennych domów na sprzedaż w odległości kilku kilometrów od Florencji ma pięć budynków położonych na małej polanie otoczonej ogrodem z żywopłotów i krzewów zimozielonych przecinanych ścieżkami z kamienia. W rezydencji znajdują się typowe domy dwukondygnacyjne z apartamentami o różnej powierzchni, które mają osobne wejście, aby zapewnić prywatność i użyteczność. Wnętrza mieszkań na sprzedaż są dobrej wielkości i ułożone w optymalnej ekspozycji słonecznej. Szczególną uwagę zwrócono na lokale udogodnień kompleksu na sprzedaż w Toskanii, jak mału budynek z zadaszeniem na przeznaczonym na barbecue do kolacji na świeżym powietrzu.
Dbałość o szczegóły wykończeń, typowe dla Toskanii, została wykorzystana w rezydencji, jak wskazuje wykorzystanie materiałów zgodnych ze spójnym językiem architektonicznycm z punktu widzenia formy i funkcji. Tendencja ta jest również widoczna na zewnątrz domów na sprzedaż, które mają cenne ścieżki kamienne, schody i chodniki, dostęp do domów w Toskanii wyłóżony terakotą Impruneta i balustrady z kutego żelaza.
We wnętrzu można poczuć wiejską atmosferę dzięki podłogom z terakoty i wypaczeniom podłogowym wykonanym z drewna cedrowego, które znajdują się w pomieszczeniach.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Pistoia
Lokalizacja: Valdinievole

Typologia: Posiadłość w Toskanii – posiadłość Florencja
Powierzchnia wewnętrzna: 800 mq
Powierzchnia zewnętrzna a: 17 ha
Sypialnie: 4
Łazienki: 3
Kuchnia: 2
Jadalnia: 2
Pokój dzienny: 2
jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne: 3
Drewutnia
Szopa
Teren: 17 ha

Toskania – Pistoia: Montecatini Terme 5 km – Golf La Pievaccia 11 km - Florencja 40 km - Piza km 42 km - Lucca 10 km - Park Naturalny della Garfagnana 22 km - Forte dei Marmi 51 km – termy 5 km – ośrodek narciarski 48 km – lotnisko Florencja 45 km - zjazd z autostrady: A1 Montecatini Terme 5 km.

Ref: 0197
cena: Do 2,5mil

luksusowe domy

luksusowe nieruchomości
nieruchomości real estate

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Valdinievole

Toskania - Pistoia: Pescia jest jednym z najstarszych miast w Valdinievole. Nazwana od rzeki płynącej przez nią i dzieli się na dwie odrębne grupy: starożytne centrum religijne i obywatelskie w centrum miasta 40 km od Florencji. Bogate dziedzictwo artystyczne związane z jego szlachetną przeszłością, leży u podnóża doliny w otoczeniu zielonych wzgórz porośniętych drzewami oliwnymi i kasztanowcami, znanymi jako Szwajcaria Pescia. Wioska pomiędzy Morzem Toskanii i Florencją, dziewiczy krajobraz, który może stać się przedmiotem prawdziwych odkryć między starożytną wiedzą, jak i ręczną produkcją papieru, ustalonych tradycji i prawdziwej lokalnej kuchni.
W bliskiej odległości od miasta w Toskanii są Collodi, miasteczka wznosi się na stromym zboczu kraju Pinocchio i Villa Garzoni z barokowym ogrodem, jest jednym z najbardziej urokliwych willi w Toskanii. Najstarsza część Pescia znajduje się wokół pałacu Podesta, obecnie siedziby Gipsoteca Libero Andreotti w którym mieszczą się gipsowe odlewy dzieł wielkiego mistrza Pescia. W pobliżu wsi, 40 km od Florencji i modnej Forte dei Marmi, w kościele Santo Stefano i Niccolao, z przepięknymi barokowymi schodami i Muzeum Obywatelskim, który mieści dzieła szkoły Beato Angelico, Lorenzo Monaco, Bicci di Lorenzo i warsztaty ceramiki z Della Robbia.
Wszystko wokół centralnego placu w centrum pięknej Toskanii, przez labirynt wąskich uliczek, pozwalają odnaleźć dawne średniowieczne mury miejskie lub podążać w kierunku wzgórz wokół Monte Pescia. W tle, imponująca budowla dawnego zamku Bareglia nadal czuwa nad miastem, oferując zapierającą dech w piersiach panoramę.