PRESTIŻOWY DOM NA SPRZEDAŻ W RZYMIE

26 zdjęć
Ekskluzywna struktura w rzymskiej wsi położona w malowniczej i strategicznej okolicy pomiędzy wybrzeżem i Rzymem. Położony w środku farmy otoczonej gajami oliwnymi, winnicami i sadami, podstawowa struktura, duży luksusowy dom, jest prezentowany w całej swej elegancji typowej dla stylu neoklasycystycznego po niedawnej i starannej renowacji, aby przystosować się do nowego celu.
Prestiżowy dom na sprzedaż we Włoszech, dawniej prestiżowa posiadłość w Rzymie, rozłożona jest na trzech piętrach i dziewięciu przestronnych pokojach, które są elegancko urządzone, wszystkie wnętrza są wzbogacone o antyczne meble i dekoracje w stylu włoskim, angielskim i francuskim oraz orientalne dywany. Podłogi z terakoty, ręcznie malowane kafelki Vietri i drzwi ręcznie wykonane z mahoniu lub orzecha, to tylko kilka szczegółów, które czynią ją wyjątkową i ekskluzywną rezydencją. Pokoje wyposażone są w łazienkę i oferują wspaniałe widoki na park i okolicę. Na szczególną uwagę zasługuje apartament z łazienką z jacuzzi. W piwnicy znajduje się centrum odnowy biologicznej z profesjonalnym wyposażeniem oraz łazienki. Na parterze luksusowej willi znajduje się recepcja i biuro, kuchnia, czytelnia znajdująca się wewnątrz wieży, trzy sypialnie i trzy przestronne salony, jeden z eleganckim kominkiem, jeden całkowicie pokryty orzechem i jedna z monumentalnym kominkiem z granitu. Najwyższe piętro jest zajęte przez pięć pokoi i jeden apartament.
Willa w Rzymie jest otoczona pięknym zadbanym ogrodem z wieloma odmianami roślin i pięknym basenem w gaju oliwnym z naturalnym trawnikiem dookoła. Nieruchomość posiada 20 akrów ziemi, które są częścią gospodarstwa przyłączonego do nieruchomości. Aneksy willi to inne budynki, z których jeden nazywany jest Casale jaskini, wykuty w tufu poniżej willi, w której istnieje winiarnia i trzy sypialnie o wiejskiej gościnności. Dwa inne zabudowania gospodarskie obejmują m.in. budynek magazynowy na parterze i dwie sypialnie, łazienka i kuchnia na pierwszym piętrze. Drugi dom, na dwóch poziomach, składa się z pięciu pokoi i dwóch łazienek.

informacje techniczne

Region: Lazio
Miasto: Rzym
Lokalizacja: Rzym

Typologia: Sprzedaż posiadłości - Willa Rzym
Powierzchnia wewnętrzna: 1400 mq
Powierzchnia zewnętrzna: ok. 20 ha

Willa: 977 mq
9 pokoi z łazienką
3 sypialnie
3 salony
3 łazienki
Recepcja
Biuro
kuchnia
Biblioteka
Centrum odnowy biologicznej

Posiadłość A:
2 sypialnie
1 łazienka
1 kuchnia
1 magazyn

Posiadłość B:
5 sypialni
2 łazienki
1 kuchnia

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Parking
Plac zabaw dla dzieci
Basen
Szkoła jazdy konnej
Park: 13.000 mq
Winnica: 14 ha
Gaj oliwny: 3 ha
Gaje cytrusowe: 5000 mkw
Ogród

Lazio - Rzym: Rzym 22 km - Park Narodowy Circeo 75 km – termy 1 km – klub golfowy 3 km - lotnisko Rzym 32 km - zjazd z autostrady: Via Appia-Albano 21 km.

Ref: 0372
cena: Od 5mil do 10mil

domostwa lazio

country house
prestiżowa nieruchomość

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Rzym

Lazio - Rzym: Ariccia, pierwotnie zwana „bogaty” lub „kręcony” ma starożytne pochodzenie. Podobnie jak wszystkie łacińskie miasta, pierwsi mieszkańcy tych miejsc ciężko walczyli, aby utrzymać swoją niezależność. Znana jest bitwa Aricia (koniec VI wieku p.n.e.), w którym Liga Łacińska, której głównym miastem była Aricia, kruszyła hegemoniczne ambicje etrusków w południowym Lacjum. Ariccini walczyło także przeciwko Rzymowi, przed poddaniem się w czwartym wieku przed naszą erą. Aricia stała się jednym z najważniejszych wspólnot rzymskich, ulubionym miejscem wypoczynku ze względu na jej wyjątkową pozycję geograficzną w połowie drogi między dwoma jeziorami wulkanicznymi, jezioro Albano i jezioro Nemi.
W średniowieczu miasto w Lacjum, 20 km od Rzymu doznało napadów i grabieży i stopniowo znikało, aby odrodzić się w 1473 pod rządami rodziny Savelli, która rozpoczęła przebudowę Ariccino. Zakupiona w XVII wieku przez rodzinę Chigi, feud został całkowicie przeprojektowany przez geniusza architektonicznego Gian Lorenzo Bernini, który skorzystał z najlepszych współpracowników, wśród nich Carlo Fontany. Od 1700 r. miasto niedaleko Rzymu stało się celem ważnych artystów i pisarzy czasów; datuje się od drugiej połowy XVII w. i na początku następnego stulecia, kiedy było więcej aktywnych dekoratorów, artystów i pisarzy owej chwili.
W XIX wieku, miejskie struktury Ariccia zmieniły się dramatycznie, gdy trasa Via Appia, pozostawiając Albano zeszła w dół doliny Aricia, została zmodyfikowana przez papieża Piusa IX; w rzeczywistości budowa, w 1854 roku, drogi wiaduktu z trzech łuków, gdzie znajdował się bardzo gęsty las, gdzie droga kierowała się na wzgórze Galloro należy do papieża. Dziś Ariccia jest jednym z najbardziej znanych i popularnych z zamków rzymskich ze względu na jej piękno historyczno-archeologiczne i zabytki, wśród których Palazzo Chigi, dzieła Berniniego, Muzeum rzymskie baroku, kolegiaty NMP i słynny monumentalny wiadukt.