PRESTIŻOWY DOM NA SPRZEDAŻ W LUCCA

16 zdjęć
Zanurzona w zieleni wzgórz Toskanii, jest na sprzedaż ta willa w Lucca, zbudowana w stylu typowym dla lat siedemdziesiątych o powierzchni 500 metrów kwadratowych i otoczona przez 3200 metrów kwadratowych terenu.
Luksusowa nieruchomość, na sprzedaż we Włoszech, jest wolna ze wszystkich czterech stron i w części jest ograniczona niskim kamiennym murem i częściowo żywopłotem.
Strukturę prestiżowego domu prezentują cechy stylu Toskani, takie jak: szczegóły z kamienia i cegły.
Dom jest na trzech poziomach, w tym piwnicy gdzie znajduje się garaż, piwnica, łazienka, pomieszczenia techniczne i mała tawerna z kominkiem. Parter zajmują dwa garaże, dwa pomieszczenia do wykorzystania jako gabinety, łazienka i tawerna. Dzięki spiralnym schodom można dojść na pierwsze piętro, gdzie znajdują się cztery sypialnie, duży salon, kuchnia, jadalnia i dodatkowe pomieszczenie. Drugie piętro zajmuje strych.
Wnętrza prestiżowego obiektu na sprzedaż w Lucca są bardzo gościnni i jasne dzięki dużym szklanym drzwiom w dwóch gabinetach i w salonie mającym widok na ogród, miejsce, gdzie można spędzić chwile spokoju i relaksu. Nieruchomość wymaga prac remontowych.

informacje techniczne

Region: Toscana
Miasto: Lucca
Lokalizacja: Lucca

Typologia: Willa w Lucca – prestiżowe nieruchomości sprzedaż
Powierzchnia wewnętrzna: 500 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 3200 mq
 
Pokoje: 4
Łazienki: 3
Salony: 1
Jadalnia: 1
Kuchnia: 1
 
jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne: 13
 
Tawerna
Basen
Teren: 3200 mq
 
Toscana – Lucca: Piza 23 km - Florencja 55 km - Lucca 3 km - Forte dei Marmi 39 km - Golf club Lappato 0,5 km – termy 11 km – ośrodki termalne 47 km - lotnisko Piza 19 km – zjazd z autostrady: Capannori 3 km.

Ref: 0189
cena: Do 2,5mil

toskańskie wille

prestiżowe domy
historyczne posiadłości

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Lucca

Toskania - Lucca: rodzi się jako wieś Ligurii i rozwija się jako rzymskie miasto, w szóstym wieku Lucca stała się stolicą księstwa Tuscia longobardów, potem w XII wieku zostaje miastem, a następnie Republiką. W średniowieczu miasto Toskanii jest znacząco związane ze starożytną Via Francigena, która była ważnym krokiem w kierunku obecności Świętej Twarzy, czczonej relikwii, która reprezentuje Chrystusa Ukrzyżowanego i znajduje się w katedrze Lucca. Pomimo perypetii związanych z walkami między Guelfi i Ghibellini, Lucca staje się jednym z najważniejszych miast włoskiego średniowiecza. Jego panu, Castruccio Castracani z Antelminelli udało się to tylko rozszerzyć antagonistyczną Florencję doprowadzając do zwycięstwa (1325) w bitwie pod Altopascio, gdzie pokonał największą armię florencką ścigając ją pod mury Florencji. Po śmierci Castruccio, miasto wpadło w okres anarchii, ulega panowaniu Visconti i późniejszej dyktaturze Giovanni Dell’Agnello, panu w Pizie. Odzyskał wolność dzięki interwencji cesarza Karola IV, Lucca zyskała wielką renomę w Europie dzięki swoim bankierom i handlu jedwabiem. Z wyjątkiem krótkiego okresu panowanie, jak za Paolo Guinigi, Lucca pozostała niezależną republiką aż do 1799 roku do jej ostatecznego upadku z rąk Austriaków. W 1805 roku utworzyli oni Księstwo Lucci i Piombino, przypisane siostrze Napoleona Elisie Bonaparte i jej mężowi, Felice Baciocchi. W 1860 r. miasto zostało ostatecznie przyłączone do Królestwa Włoch.