PRESTIŻOWY DOM NA SPRZEDAŻ W LUCCA

19 zdjęć
W historycznym centrum Lucca, w budynku zamienionym na epokową rezydencję, pochodzącą z XIV wieku, jest na sprzedaż ta luksusowa nieruchomość, która oferuje piękny widok na dachy zabytkowego centrum miasta w Toskanii.
Willa, która go posiada, została zbudowana w odizolowanym centrum rezydencjalnym Toskani oraz została zbudowana na pozostałościach murów rzymskich i charakteryzuje ją odizolowanie od otaczającej tkanki miejskiej. Dom na sprzedaż w Lucca ma dwa główne wejścia, które znajdują się w przeciwległych miejscach. W ciągu ostatniego stuleciacała zabytkowa rezydencja na sprzedaż w Toskanii została poddana kilku remontom, które zniekształciły oryginał. Przywrócenie przewiduje odzyskanie i umocnienie historyczno-architektonicznych cech całego kompleksu. Prace remontowe prowadzone były zgodnie z kanonami odnowy konserwatorskiej, dokonano wielu odkryć w całym budynku i zostały one zintegrowane do perfekcji ze wszystkimi dziełami innowacji, które rozwinęły technologię konstrukcji. Prestiżowy dom na sprzedaż w Lucca znajduje się na drugim piętrze w budynku z windą i rozciąga się na ponad 270 metrów kwadratowych. Mieszkanie posiada freski i jest ozdobione wysokiej jakości wykończeniami. Wnętrza są bardzo jasne i przyjemne i posiadają cztery sypialnie, trzy łazienki, kuchnię, salon i jadalnię. Nieruchomość kompletuje lokal wykorzystywany jako piwnica o 20 metrach kwadratowych.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Lucca
Lokalizacja: Lucca

Typologia: domy i wille na sprzedaż – sprzedaż luksusowych nieruchomości
Powierzchnia wewnętrzna: 270 mq


Pokoje: 4
Łazienki: 3
Salony: 1
Jadalnia: 1
Kuchnia: 1


inne pokoje i pomieszczenia techniczne: 2

Piwnica: 20 mq

Toskania – Lucca: Piza 23 km - Florencja 55 km - Lucca 3 km - Forte dei Marmi 39 km - Golf Club Lappato 0.5 km – termy 11 km – ośrodki narciarskie 47 km - lotnisko Piza 19 km - zjazd z autostrady: Lucca 3 km.

Ref: 0202F
cena: Do 2,5mil

nieruchomości real estate

sprzedaż luksusowych willi
sprzedaż wille toskania

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Lucca

Toskania - Lucca: w mieście Lucca w Toskanii, znajduje się elegancka luksusowa willa, miasto o niezwykłej urodzie, bogatej i kontrowersyjnej historii: narodziło się jako wieś Ligurii według niektórych historyków, swoje pochodzenie zawdzięcza Etruskom według innych. Z pewnością rozwinęło się jako rzymskie miasto w 180 roku p.n.e. W szóstym wieku Lucca stała się stolicą księstwa Lombardi i Tuscia opracowana w XII wieku jako miasto, a następnieRepublika.
Lucca, pełna prestiżowych historycznych willi, nadal zachowuje wiele cech dawnych czasów, począwszy od amfiteatru, aby przejść do otworu, znajduje się na Piazza San Michele, zdominowaną przez romański kościół, który nawiązuje do klasycznego świata. Rzymskie ślady są najbardziej widoczne na ulicach starego miasta. Z rzymskiej epoki pochodzą pierwsze mury miejskie, które zamyka przestrzeń, w której, w ciągu wieków, utworzono centrum władzy politycznej, obecny Pałac Dożów i centrum religijne.
Zajmowana przez Gotów, a potem Bizancjum, Lucca, lokalizacja luksusowej willi na sprzedaż, stała się później jedną z najważniejszych stolic królestwa Lombardi. Później było znane jako etap pielgrzymki z Canterbury do Rzymu wzdłuż Via Francigena, jednej z najważniejszych środków komunikacji w średniowieczu. W 773 spadają na miasto rządy lombardii. Rozpoczął panowanie ród Karolingów, który widział wagę handlową miasta i tekstyliów, dla których stało się sławne w całej Europie. Pomimo perypetii związanych z walkami między Guelfi i Ghibellini, nawet w XIV wieku Lucca było jednym z najważniejszych miast włoskich średniowiecza. Castruccio Castracani z Antelminelli zdołał je uczynić jedynym antagonistą Florencji doprowadzając do zwycięstwa (1325) w bitwie pod Alton, gdzie pokonał największą armię Florencji, ścigając ją pod mury Florencji.
Później Lucca posiada republikański rząd, dzięki sprytnej polityce zagranicznej uzysało znaczną renomę w Europie, dzięki jego bankierom i handlowi jedwabiem. Pozostała niezależną republiką aż do 1799 roku, aż do ostatecznego upadku z rąk Austriaków.