PRESTIŻOWY DOM NA SPRZEDAŻ W FORTE DEI MARMI

12 zdjęć
Na wybrzeżu VIP Toskanii, w popularnej miejscowości Forte dei Marmi (obszar Roma Imperiale) jest na sprzedaż ta luksusowa willa.
Prestiżowy dom na sprzedaż, klejnot o nieco ponad 100 metrach kwadratowych, jest obecnie w trakcie rozbudowy, ale wciąż mała perła między majestatycznymi luksusowymi willami a wieloma gwiazdami występującymi w Forte dei Marmi.
Niewielki rozmiar i ekskluzywność mebli to mocne strony tej pięknej luksusowej willi. Wszystkie rzadkie części należą do willi na sprzedaż w centrum Forte dei Marmi: zewnątrz to ganek w stylu Szanghaju z lat 30, w cieniu białych i szarych lekkich zasłon pochodzących z Marakeszu, wewnętrzne pokoje, jasne i pełne życia, z prostymi, ale wyrazistymi cechami etnicznymi i urządzonymi w stylu lat 50-tych, w tym dwa fotele z różowego aksamitu i innych dwóch odcieniach skóry, plus skórzana kanapa obok kontrastującego malarstwa abstrakcyjnego oprawionego w złoto.
Na parterze willi na wybrzeżu Toskani, znajdują się: kuchnia, salon i jadalnia na zewnątrz, z tyłu patio. Na pierwszym piętrze, część sypialna z dwoma sypialniami i dwoma łazienkami. Ta willa na sprzedaż jest jasna, dzięki sprytnemu wykorzystaniu zasłon, zbudowana z gałęzi odzyskanych z plaży i specjalnych szat z gazy, używane pierwotnie jako suknie mauretańskich kobiet. Na zewnątrz, niezwykły ogród z białych kamieni i z pięknymi roślinami tropikalnymi, zanurzone w scenariuszu typowych sosen, które są obecne w Forte dei Marmi.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Lucca
Lokalizacja: Forte dei Marmi

Tyologiap: Luksusowa willa - willa w Forte dei Marmi
Powierzchnia wewnętrzna: 120 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 150 mq
 
Willa :
- 50,30 mq parteru (kuchnia, salon i jadalnia na świeżym powietrzu na patio
z tyłu);
- 45,10 mq na pierwszym piętrze (2 sypialnie i 2 łazienki);
- 7,35 mq depandance (sypialnia z łazienką).
- ganek 20 mq przed willą
 
Pralnia na zewnątrz, ale zakryta 12 mq z tyłu
 
 jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne
 
Toskania - Forte dei Marmi: Lucca 40 km - Piza 45 km - Florencja 110 km – Altopascio 55 km - Versilia Golf Club 6 km - Spa i uzdrowisko termalne 40 km – lotnisko Piza 42 km.

Ref: 0431
cena: Do 2,5mil

luksusowe nieruchomości

wille sprzedaż frte dei marmi
luksusowa willa

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Forte dei Marmi

Toskania - plaża z drobnym i jasnym piaskiem w Forte dei Marmi, ekskluzywnego kurortu Versilia, rozciąga się od Marina di Pietrasanta do Cinquale. Kraj luksusu Toskanii, charakteryzuje się silną obecnością zieleni i willi z dużymi ogrodami. Pierwszy rozwój Forte dei Marmi, na bagnistej ziemi prawie bezludnej, był w XVI wieku, po tym jak Michał Anioł zlecony przez papieża Leona X znalazł drogę do transportu marmuru z Alp Apuańskich do morza: i tylko molo i magazyn były budynkami w osadzie.
Pod koniec XVIII wieku z rekultywacją Leopolda, Forte dei Marmi zaczęło być zamieszkane przez rybaków, robotników marmuru i chłopów. Pod koniec wieku zakończono budowę fortu, który dał nazwę do wspólnocie i w XIX w. wzrósł przemysł marmuru, z wynikającym z tego wzrostem portu. Start Forte dei Marmi rozpoczął się dzięki turystyce, której skromne początki mogą być umieszczone pod koniec XIX wieku, ale szybki wzrost miał miejsce w trakcie pierwszej wojny światowej, kiedy miasto stało się miejscem zamieszkania arystokratycznej elity, przemysłowców i intelektualistów, przywódców finansów krajowych i międzynarodowych, gwiazd sportu i gwiazdy ze świata rozrywki.