PRESTIŻOWY DOM NA SPRZEDAŻ W FORTE DEI MARMI

6 zdjęć

W dzielnicy rezydencjalnej w Forte dei Marmi, jest na sprzedaż luksusowa willa, wybudowana w latach sześćdziesiątych, kilka metrów od morza, niedaleko od centrum popularnej miejscowości wypoczynkowej.

Prestiżowy dom na sprzedaż nad morzem Toskanii rozłożony jest na trzech poziomach i ma powierzchnię 260 metrów kwadratowych, jest otoczony z czterech stron ogrodem o 900 metrach kwadratowych wyposażonych w automatyczny system nawadniania. Przy zachowaniu klasycznego stylu willi wybudowanej w tej samej epoce, budynek został niedawno przedmiotem starannej renowacji, która zwiększyła jej charakterystyczne cechy, a także odnowiono łazienki i kuchnię, w tym płytki ścienne i podłogowe, które są teraz pokryte bielonymi deskami klonu.

Parter willi na sprzedaż w Forte dei Marmi jest dostępny bezpośrednio z ogrodu, wewnętrznie, przez pomieszczenie na podwyższonym piętrze i posiada duży pokój wielofunkcyjny, sypialnię, łazienkę i pomieszczenie techniczne używane jako pralnia. Pierwsze piętro składa się z kuchni, jadalni, salonu z kominkiem, sypialni i łazienki. Poziom ten zawiera również duży taras na który otwiera się salon i jadalnia, dwa tarasy z widokiem na dwa wejścia do usługowe, kuchni i przedpokoju. Na pierwszym piętrze znajdziemy trzy sypialnie i dwie łazienki, z których jedna jest dostępna tylko z jednej sypialni i obie są pokryte szklaną mozaiką.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Lucca
Lokalizacja: Forte dei Marmi

Typologia: Willa sprzedaż Forte dei Marmi - Willa sprzedaż Toskania
Powierzchnia wewnętrzna: 260 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 900 mq

Pokoje: 5
Łazienki: 4
Salon: 1
Jadalnia: 1
Kuchnia: 1

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Ogród: 900 mq

Toskania - Lucca - Forte dei Marmi: Lucca 25 km - Piza 35 km - Florencja 86 km - Altopascio 30 km - Versilia Golf Club 0.5 km – termy i Spa termalne 40 km - lotnisko Piza 33 km - zjazd z autostrady: A1 Versilia 2 km.

Ref: 2356
cena: Od 2,5mil do 5mil

nieruchomości real estate

wille i domy na sprzedaż
posiadłość toskania

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Forte dei Marmi

Toskania - plaża z drobnym i jasnym piaskiem w Forte dei Marmi, ekskluzywnego kurortu Versilia, rozciąga się od Marina di Pietrasanta do Cinquale. Kraj luksusu Toskanii, charakteryzuje się silną obecnością zieleni i willi z dużymi ogrodami. Pierwszy rozwój Forte dei Marmi, na bagnistej ziemi prawie bezludnej, był w XVI wieku, po tym jak Michał Anioł zlecony przez papieża Leona X znalazł drogę do transportu marmuru z Alp Apuańskich do morza: i tylko molo i magazyn były budynkami w osadzie.
Pod koniec XVIII wieku z rekultywacją Leopolda, Forte dei Marmi zaczęło być zamieszkane przez rybaków, robotników marmuru i chłopów. Pod koniec wieku zakończono budowę fortu, który dał nazwę do wspólnocie i w XIX w. wzrósł przemysł marmuru, z wynikającym z tego wzrostem portu. Start Forte dei Marmi rozpoczął się dzięki turystyce, której skromne początki mogą być umieszczone pod koniec XIX wieku, ale szybki wzrost miał miejsce w trakcie pierwszej wojny światowej, kiedy miasto stało się miejscem zamieszkania arystokratycznej elity, przemysłowców i intelektualistów, przywódców finansów krajowych i międzynarodowych, gwiazd sportu i gwiazdy ze świata rozrywki.