PRESTIŻOWY DOM NA SPRZEDAŻ W CASTIGLIONCELLO

19 zdjęć
Z przepięknym widokiem na błękitne morze Castiglioncello, jest wystawiona na sprzedaż ta piękna luksusowa willa położona we wsi na nabrzeżu starożytnych Etrusków, cieszy się szczególną pozycją, ponieważ jest nie tylko w ograniczonym obszarze, ale jest skierowane bezpośrednio na morze i oferuje bezpośredni dostęp do plaży w popularnym kurorcie Livorno. Sprzedaż nieruchomości w Toskanii obejmuje 800 metrów kwadratowych ogrodu, o łącznej powierzchni około 450 metrów kwadratowych, prestiżowy dom dzieli się na trzy poziomy. W piwnicy znajduje się studio z łazienką i apartamenty z jadalnią z aneksem kuchennym, dwoma sypialniami, salonem i dwoma łazienkami. Na tym samym piętrze znajduje się również pokój używany jako akcesorium. Górne piętra luksusowej willi na sprzedaż we Włoszech zajmuje apartament, które jest rozłożony na dwóch piętrach i otwiera się na duży przedpokój prowadzący do różnych pokoi, w tym salon z kominkiem, jadalnia, łazienki, kuchnia, sypialnia i strych, gdzie znajduje się mały salonik. Idąc po schodach można dostać się do innych pomieszczeń, w tym trzech łazienek, trzech sypialni i kuchni. Ostatnie piętro zajmuje galeria i duży, ekskluzywny taras o 100 metrach kwadratowych, gdzie można podziwiać wspaniałe widoki na morze w Castiglioncello. Willę na sprzedaż w Livorno kompletuje garaż i pomieszczenia wykorzystywane jako dodatkowe.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Castiglioncello
Lokalizacja: Castiglioncello

Typologia: Wille w Toskanii nad morzem - Willa Livorno
Powierzchnia wewnętrzna: ok. 450 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 900 mq
 
Apartament A willa:
Sypialnia: 2
Łazienki: 2
Salony: 1
Jadalnia: 1
Kuchnia: 1

Apartament B willa:
Sypialnie: 4
Łazienki: 4
Pokój dzienny: 2
Jadalnia: 1
Kuchnia: 2

Kawalerka z łazienką w willi

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Taras widokowy: 100 mq

Garaż
Magazyn: 40 mq
Ogród: 800 mq


Toskania - Livorno – Castiglioncello: Livorno 20 km - Piza 50 km - Termy 35 km - Forte dei Marmi 75 km - Florencja 85 km - Piombino 50 km – lotnisko Piza 48 km – zjazd z autostrady: A12 Collesalvetti 16 km.

Ref: 0264
cena: € 2.750.000

firma winiarska

real luxury estate
willa toskania

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Castiglioncello


Toskania - Castiglioncello: wieś etrusków z czwartego wieku przed naszą erą, Castiglioncello dominuje niewielkim cyplem, który jest ostatnią pochodną gór Livorno. Elegancka, luksusowa willa znajduje się w kurorcie o wielkim międzynarodowym prestiżu, perły Morza Tyrreńskiego o niepowtarzalnym uroku. Castiglioncello: czerwone klify z widokiem na morze, osłonięte zatoki, zatoczki i plaże myte przez krystalicznie czyste wody, las sosnowy: ta wioska rybacka, jej piękno inspiruje artystów, malarzy, pisarzy, poetów, malarzy Macchiaoli, poszukiwane przez wielu protagonistów w świecie kultury i rozrywki. Ale Castiglioncello, Błękitna Flaga Unii Europejskiej, jest częścią rozległego terytorium tzw. Wybrzeża Etrusków, zorganizowanej w parkach i na terenach chronionych, rezerwatach przyrody i dzikich ostoi.
Wokół wspaniałej, luksusowej willi natura to nie tylko ramka, ale istota tych ziem Toskani: zapach sosen, lipy i tamaryszku to perfumy powietrza, które mieszają się z zapachem soli; macchia śródziemnomorska dochodzi aż na plażę prawie łącząc się z krystalicznie czystym morzem i gajem oliwnym, dębami i dębami korkowymi, dzikie kasztanowce ukształtowały ducha Maremma, podczas gdy jego serce jest utrzymywane przy życiu przez starożytne kamienne wioski, na które wychodzą ptaki drapieżne, takie jak zielone fale i kontury błękitniego archipelagu Toskanii.