PRESTIŻOWY APARTAMENT W DOLOMITACH

1 zdjęć
Przepiękny, luksusowy apartament na sprzedaż w Dolomitach, o powierzchni około 160 metrów kwadratowych, jest częścią kompleksu mieszkalnego, który cieszy się cichą i prywatną lokalizacją. W bliskiej odległości od centrum Cortina d'Ampezzo, ten nowy i ekskluzywny dom na sprzedaż znajduje się w typowej górskiej willi w tradycyjnym stylu lokalnym, w samym sercu Dolomitów, towarzyszy jej ogród, garaż i parking. Nieruchomość znajduje się na parterze w luksusowym domu na sprzedaż w Cortina i składa się z przestronnego salonu z jadalnią i aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i pokoju uniwersalnego. Schody prowadzą na niższe piętrzo, które posiada trzy łazienki, piwnicę, pokój wykorzystywany jako piwnica oraz dwa pomieszczenia używane jako sauna.
Luksusowa willa w której znajduje się apartament na sprzedaż we Włoszech ma strategiczne i doskonałe położenie, ponieważ oferuje nie tylko wspaniały widok na dolinę Cortiny, ale jest również bardzo blisko stoków narciarskich z bezpośrednim dostępem do tej samej nieruchomości.

informacje techniczne

Region: Veneto
Miasto: Cortina d'Ampezzo
Lokalizacja: Cortina d'Ampezzo

Typologia: Sprzedaż domy Cortina d'Ampezzo – sprzeda się wille
Powierzchnia wnętrza: 161,91

Pokój: 1
Łazienki: 4
Salon: 1
Jadalnia z aneksem kuchennym: 1

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Garaż
Sauna
Piwnica

Veneto - Cortina d'Ampezzo: Belluno km 61 km - Cortina Golf Club Miramonti 1km - Termy Dolomitów 24 km - lotnisko Belluno 40 km - zjazd z autostrady: Wenecja 52 km.

Ref: 2283E
cena: Od 2,5mil do 5mil

luksusowa rezydencja

sprzeda się wille w veneto
nieruchomości w cortina

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Cortina d'Ampezzo

Veneto - Cortina d'Ampezzo: Ekskluzywna lokalizacja, dom do wspaniałych luksusowych nieruchomości, Cortina ma starożytne pochodzenie. Trudno powiedzieć na pewno, która obecność człowieka osiedliła się tam pierwsza, w tym regionie Dolomitów, jednakże istnieją dokumenty, datowane na 1156 r., które świadczą o zakupie przez braci Jana i Paganello działki na terytorium ówczesnej Ampezzo Cadore; w rzeczywistości jednak, wydaje się, że teren był już zamieszkany przez ponad dziesięć tysięcy lat przez plemienia pochodzenia paleoveneta w pierwszym wieku przed naszą erą przez Rzymian.
Doliny w Dolomitach, Cortina, wykazuje być obiektem pragnień rzymskich i to pozwala nam zrozumieć, dlaczego nawet dzisiaj na tych terenach po tzw. „ladino” jest wynikiem zjednoczenia różnych dialektów języka mówionego przez ludzi szukających schronienia w dolinach Alp Orientalnych. Upadek Imperium Rzymskiego miało niewiele informacji na temat historii Cortina d 'Ampezzo, która w związku z tym miała marginalną rolę w historii; w tym okresie została zaatakowana przez Longobardów i Franków dowodzonych przez Karola Wielkiego.
Około XV wieku rozpoczęła się era panowania weneckiego, w której Cortina d'Ampezzo była ściśle związana z Wenecją z powodu handlu towarów konsumpcyjnych; pierwszy ważny rozwój miasta Cortina jest związany z otwarciem drogi międzynarodowej Alemagna i pierwszych hoteli około XIX wieku, a w XX wieku, międzystrefowych dwóch wojen światowych, zostały zbudowane pierwsze kolejki linowe. Czynniki te, doprowadziły do gwałtownego wzrostu populacji w miejscowości Cortina i rozwoju turystyki zimowej w Cortina d'Ampezzo, zorganizowano Zimowe Igrzyska Olimpijskie w 1956 roku w celu zwiększenia jego sławy; w wyniku tego w Cortina zaobserwowano również wzrost liczby luksusowych nieruchomości znajdujących się w jej granicach.