PRESTIŻOWY APARTAMENT W CORTINA D'AMPEZZO

1 zdjęć
Luksusowa nieruchomość na sprzedaż w jednym z najbardziej znanych ośrodków narciarskich we Włoszech, kilka kroków od centrum Cortina d'Ampezzo. Ten nowy i wyjątkowy, luksusowy apartament znajduje się w typowej, luksusowej willi, w samym sercu gór Dolomitów.
Luksusowa nieruchomość na sprzedaż została zaprojektowana zgodnie z naturalnym krajobrazem i tradycyjnym stylem lokalnym, ma strategiczną i uprzywilejowaną pozycję na okoliczne góry i centrum Cortiny, oferuje nie tylko wspaniały widok na dolinę, ale jest również bardzo blisko stoków narciarskich z bezpośrednim do nich dostępem z samej nieruchomości.
Dom posiada powierzchnię około 134 metrów kwadratowych, znajduje się w całkowicie odnowionym kompleksie mieszkaniowym, który znajduje się w ustronnym, cichym i atrakcyjnym miejscu, zwłaszcza w odniesieniu do światła, zwłaszcza jeśli chodzi o światło, jest oświetlone przez słońce w godzinach popołudniowych. Kompleksowi mieszkalnemu w Cortina towarzyszy ekskluzywny ogród, apartament posiada duży garaż podziemny, który nie jest widoczny z zewnątrz, tak jak parking, który znajduje się na pierwszym piętrze budynku. Apartament składa się z dużego salonu z jadalnią i aneksem kuchennym, sypialni, dwóch łazienek, pomieszczenia wielofunkcyjnego oraz garderoby. Wszystkie pokoje w mieszkaniu w Cortinie, oprócz pomieszczenia wielofunkcyjnego, wychodzą taras, z trzech stron mieszkania. Na dopełnienie nieruchomości, należy wspomnieć, że znajduje się tu pomieszczenie w piwnicy zajmowane przez łazienkę, pokój wykorzystywany jako piwnica i pralnia.

informacje techniczne

Region: Veneto
Miasto: Cortina d'Ampezzo
Lokalizacja: Cortina d'Ampezzo

Typologia: Sprzedaż luksusowe domy - mieszkania sprzedaż cortina d ampezzo
Powierzchnia wnętrza: 134,92 mq

Pokój: 1
Łazienki: 3
Salon: 1
Jadalnia: 1
Aneks kuchenny: 1

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Garaż
Piwnica


Veneto - Cortina d'Ampezzo: Belluno km 61 – Circolo Golf Club Miramonti Cortina 1 km - Termy Dolomitów 24 km - lotnisko Belluno 40 km - zjazd z autostrady: Wenecja 52 km.

Ref: 2283G
cena: Od 2,5mil do 5mil

dom na sprzedaż

prestiżowa nieruchomość
domy venete

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Cortina d'Ampezzo

Veneto - Cortina d'Ampezzo: trudno powiedzieć na pewno, która obecność człowieka osiedliła się tam pierwsza, w tym regionie Dolomitów, jednakże istnieją dokumenty, datowane na 1156 r., które świadczą o zakupie przez braci Jana i Paganello działki na terytorium ówczesnej Ampezzo Cadore; w rzeczywistości jednak, wydaje się, że teren był już zamieszkany przez ponad dziesięć tysięcy lat przez plemienia pochodzenia paleoveneta w pierwszym wieku przed naszą erą przez Rzymian. Doliny w Dolomitach, Cortina, wykazuje być obiektem pragnień rzymskich i to pozwala nam zrozumieć, dlaczego nawet dzisiaj na tych terenach po tzw. „ladino” jest wynikiem zjednoczenia różnych dialektów języka mówionego przez ludzi szukających schronienia w dolinach Alp Orientalnych. Upadek Imperium Rzymskiego miało niewiele informacji na temat historii Cortina d 'Ampezzo, która w związku z tym miała marginalną rolę w historii; w tym okresie została zaatakowana przez Longobardów i Franków dowodzonych przez Karola Wielkiego.
Około XV wieku rozpoczęła się era panowania weneckiego, w której Cortina d'Ampezzo była ściśle związana z Wenecją z powodu handlu towarów konsumpcyjnych; pierwszy ważny rozwój miasta Cortina jest związany z otwarciem drogi międzynarodowej Alemagna i pierwszych hoteli około XIX wieku, a w XX wieku, międzystrefowych dwóch wojen światowych, zostały zbudowane pierwsze kolejki linowe. Czynniki te, doprowadziły do gwałtownego wzrostu populacji w miejscowości Cortina i rozwoju turystyki zimowej w Cortina d'Ampezzo, zorganizowano Zimowe Igrzyska Olimpijskie w 1956 roku w celu zwiększenia jego sławy.