PRESTIŻOWY APARTAMENT NA SPRZEDAŻ W WENECJI

1 zdjęć

W samym sercu historycznego centrum Wenecji, między placem Świętego Marka i mostem Rialto, przedstawiamy prestiżowy apartament o powierzchni 270 metrów kwadratowych, znajduje się on na drugim piętrze antycznego, luksusowego domu, typowo weneckiego, pochodzącego z początku XIX wieku. Dom oferuje malowniczy widok na typowy wenecki kanał, którym pływają gondole.

Luksusowy apartament wychodzi na przestronny przedpokój oraz dwie sypialnie, salon, jadalnię, kuchnię i łazienkę. Pokoje są bardzo przestronne i wyposażone w oryginalne cechy, które pochodzą z budynku, takie jak: weneckie mozaiki. Na szczególną uwagę zasługuje wyjątkowa jasność ze względu na obecność wielu okien oświetlających dom.

Jedna funkcja umożliwia dostęp do wodnistej struktury brzegu z łodzi, co jest typowe dla cennych domów w samym sercu weneckiej laguny.

informacje techniczne

Region: Veneto
Miasto: Wenecja
Lokalizacja: Wenecja

Typologia: Luksusowe apartamenty - Apartamenty Wenecja
Powierzchnia wewnętrzna: 270 mq + magazyn

Sypialnia: 2
Łazienka: 1
Salony: 1
Jadalnia: 1
Kuchnia: 1
 
jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne
 
Magazyn

Veneto – Wenezia: Lido di Venezia 2 km -Mestre  8 km - Murano 1.8 km - Burano 6 km - Treviso  22 km - Padwa 33 km - lotnisko Treviso 21 km - termy Eliseo 7 km - Circolo del Golf  Wenezia 6.5 km – zjazd z autostrady: A4 Mestre 7 km.

Ref: 0261
cena: Od 2,5mil do 5mil

luksusowe domy

apartamenty wenecja
real estate we włoszech

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Wenecja

Veneto – Wenecja: sercem Wenecji jest Piazza San Marco, z definicji, tylko jedna zasługująca na nazwę placu: pozostałe place posiadają nazwę „pola” lub „kwadraty”. Bazylika San Marco pojawia się w centrum placu w Wenecji, w kolorze złotym i pokryta mozaikami, które opowiadają historię Wenecji, wraz ze wspaniałymi płaskorzeźbami przedstawiającymi miesiące w roku. Nad głównym wejściem, cztery konie z brązu z Konstantynopola (są to kopie, oryginały są w Muzeum San Marco), nawiązującym do czwartej krucjaty, w 1204. Kształt krzyża greckiego jest zdominowany przez pięć ogromnych kopuł. Jest to trzecia Bazylika San Marco, która znajduje się w tym miejscu: pierwsze dwie zostały zniszczone.
Pałac Dożów w Wenecji znajduje się obok bazyliki: jednoczy je Porta della Carta, wspaniałe dzieło Bartolomeo Bon, który dziś jest w Muzeum Palazzo Ducale. Siedziba rządu Republiki Weneckiej, została zbudowana w XV wieku z marmuru Istrii. Tu, w centrum wspaniałego miasta Wenecji, zaledwie kilka kroków od naszego ekskluzywnego nieruchomości na sprzedaż, stał zamek, który został następnie podpalony, aby zmusić do wyjścia Piotra IV Candiano, który znalazł tu schronienie w czasie zamieszek. Obecnie pałac jest muzeum z dziełami najlepszych weneckich artystów Biblioteki Sansovino. Przed Pałacem Dożów w Wenecji jest dzwonnica San Marco, wybudowana w 1173 jako latarnia dla żeglarzy, została przywrócona przez Bartolomeo Bon w XV wieku. Upadła 14 lipca 1902 i została całkowicie przebudowana.
Loggia z czerwonego marmuru z Werony jest dziełem Jacopo Sansovino, na której są płaskorzeźby przedstawiające alegorie z firmami z Republiki Leo. Innym symbolem miasta Wenecji jest most Rialto, zaprojektowany przez Antonio da Ponte, został zbudowany w roku 1591, był to jedyny sposób, aby przejść przez Duży Canal na piechotę: był tylko mostem aż do roku 1854, kiedy to został zbudowany Most Accademia.