Prestiżowe poddasze na sprzedaż w Rzymie

full screen
46 zdjęć

W jednej z najbardziej ekskluzywnych dzielnic Rzymu, w sercu najbardziej prestiżowej architektury stolicy, jest na sprzedaż ten wspaniały luksusowy apartament.
Spektakularny budynek, w którym mieści się nieruchomość na sprzedaż to wyjątkowy przykład stylu Coppedè, który zawdzięcza swoje imię genialnemu rzymskiemu architektowi, jedna z najbardziej niezwykłych figur, które pojawiły się w dziedzictwie kulturowym i artystycznym na początku XX wieku, ma imponujący wygląd, niemal surrealistyczny. Został zbudowany w latach 1917 i 1921, jest to z pewnością najbardziej znaczące i reprezentujące dzieło budownicze przedstawiające dzielnicę. Budynek składa się z trzech oddzielnych jednostek zgrupowanych w dwóch trójkątnych organach związanych dużym łukiem, symbolizujące właśnie triumfalny wjazd do dzielnicy.
Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na czwartym i piątym piętrze, oprócz najwyższego piętra ze wspaniałym widokiem na Rzym, o łącznej powierzchni 410 wewnętrznych metrów kwadratowych i 220 metrów kwadratowych tarasów.
Na czwartym piętrze budynku, pierwszy z mieszkań na sprzedaż posiada dwie wspaniałe sale bankietowe. Dokładna konserwacja wnętrza pozwala nam dziś podziwiać dom w całej swojej dawnej świetności, z cennymi podłogami i luksusowymi dekoracjami na ścianach i sufitach oraz eleganckimi wykończeniami. Dwa duże tarasy wypełniają tą piętro, z których jeden znajduje się powyżej łuku, który prowadzi do dzielnicy.
Na drugim piętrze znajduje się kolejny spektakularny salon z panoramicznym widokiem i dwa przestronne pokoje. Z tego poziomu można wejść na duży taras powyżej z którego roztacza się widok na miasto.
Wielka wartość artystyczna i architektoniczna obiektu sprawiają, że ten luksusowy apartament na sprzedaż w Rzymie, cenny rarytas, to także prawdziwe dzieło sztuki umieszczona w jednej z najbardziej ekskluzywnych miejscach stolicy.

informacje techniczne

Region: Lazio
Województwo: Rzym

Powierzchnia wewnętrzna: 410 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 220 mq (tarasy)

3 piętra
Taras / poddasze
Panoramiczny widok
Prestiżowe wykończenia

Lazio - Rzym: międzynarodowe lotnisko Leonardo da Vinci 45 km - morze 30 km - plac Spagna 3 km – Stacja kolejowa Rzym Termini 3,5 km - Ostia 50 km

Ref: 2800
cena: Od 2,5mil do 5mil

wille rzym

luksusowy apartament
sprzedaż willi lazio

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Rzym

Rzym, stolica Włoch, wieczne miasto, pełne historii i magii, pierwsza metropolia ludzkości, serce starożytnej cywilizacji, stolica Cesarstwa Rzymskiego, kolebka narodzin języka łacińskiego: żadne miasto na świecie nie ma tyle historii.
Terytorium o zróżnicowanym naturalnym krajobrazie tak od siebie różnym, posiadają dwie charakterystyczne cechy, zabytki i interesujące miejsca w obrębie miasta są niezliczone, wśród nich należy wymienić Koloseum, Forum Romanum, Panteon, św Piotr w Watykanie, św Jan na Lateranie, Kapitol, różne zabytkowe pałace, piękne fontanny, sugestywne place, historyczne arki, średniowieczne mosty i wiele innych.
Wiele jest ekskluzywnych obszarów vip na terenie Rzymu: tutaj znajduje się wile wspaniałych luksusowych willi, eleganckich apartamentów, pięknych budynków o dużej wartości. Nieruchomość, które są w okolicy, w dzielnicy, zanurzone są wśród zielonych wzgórz Lacjum, w górach i na wzgórzach w wyjątkowej lokalizacji, kilka kilometrów od Rzymu i tego co miasto ma do zaoferowania.