PRESTIŻOWE PODDASZE NA SPRZEDAŻ W LUCCA

15 zdjęć
Znajduje się dwa kroki od centrum miasta Lucca, jest na sprzedaż luksusowy apartament o powierzchni 97 metrów kwadratowych, który zajmuje trzecie piętro luksusowej willi, zabytkowego budynku, typowo toskańskiego.
Antyczny prestiż na sprzedaż w Lucca został całkowicie odnowiony w celu stworzenia wygodnej i przyjaznej atmosfery.
Do prestiżowego domu wchodzi się przez wejście, które prowadzi do kuchni i jadalni, które wychodzą na duży taras o formie wanny o około 20 metrach kwadratowych, w którym można cieszyć się pięknym widokiem na Wieżę Zegarową i dachy miasta.
Poddasze na sprzedaż, posiada dwie sypialnie i łazienkę, istnieje możliwość utworzenia drugiej łazienki.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Lucca
Lokalizacja: Lucca

Typologia: Luksusowe apartamenty – Wille Lucca
Powierzchnia wewnętrzna: 97 mq
 
Sypialnia: 2
Łazienka: 1
Salon: 1
Jadalnia: 1
Kuchnia: 1
 
Powierzchnia tarasu: ok. 20 mq

Toscana – Lucca: Piza 23 km - Florencja 55 km - Lucca 3 km - Forte dei Marmi 39 km - Golf Club Lappato 0,5 km - termu 11 km – ośrodki narciarskie 47 km - lotnisko Pisa 19 km – zjazd z autostrady Capannori: 3 km.

Ref: 0199
cena: Do 2,5mil

luksusowy apartament

epokowa rezydencja
dom na sprzedaż

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Lucca

Toskania - Lucca: rodzi się jako wieś Ligurii i rozwija się jako rzymskie miasto, w szóstym wieku Lucca stała się stolicą księstwa Tuscia longobardów, potem w XII wieku zostaje miastem, a następnie Republiką. W średniowieczu miasto Toskanii jest znacząco związane ze starożytną Via Francigena, która była ważnym krokiem w kierunku obecności Świętej Twarzy, czczonej relikwii, która reprezentuje Chrystusa Ukrzyżowanego i znajduje się w katedrze Lucca. Jego panu, Castruccio Castracani z Antelminelli udało się to tylko rozszerzyć antagonistyczną Florencję doprowadzając do zwycięstwa (1325) w bitwie pod Altopascio, gdzie pokonał największą armię florencką ścigając ją pod mury Florencji.
Po śmierci Castruccio, miasto wpadło w okres anarchii, ulega panowaniu Visconti i późniejszej dyktaturze Giovanni Dell’Agnello, panu w Pizie. Odzyskał wolność dzięki interwencji cesarza Karola IV, Lucca zyskała wielką renomę w Europie dzięki swoim bankierom i handlu jedwabiem. W 1805 roku utworzyli oni Księstwo Lucci i Piombino, przypisane siostrze Napoleona Elizie Bonaparte i jej mężowi, Felice Baciocchi. W 1860 r. miasto zostało ostatecznie przyłączone do Królestwa Włoch.