PRESTIŻOWE DOMOSTWO W TOSKANII

23 zdjęć
Położony na jednym z wzgórz graniczących Chianti z Sieną, w niezwykłej, malowniczej okolicy, jest nadal na sprzedaż ważne gospodarstwo z XVIII wieku wraz z 63 ha gruntów przeznaczonych na gaje oliwne, lasy, grunty rolne i winnice do produkcji wina Chianti Classico.
Pod koniec XX wieku rolnicza posiadłość w regionie Chianti, dołączyła do gospodarstwa poprzez stworzenie prestiżowych struktur dla turystów, basenu i kortów tenisowych, z których wszystkie elementy, w typowym stylu toskańskim, które zwiększyły wartość nieruchomości. Posiada ona jezioro i niedawno wybudowaną studnię, które razem sprawiają, że posiadłość na sprzedaż w Toskanii jest niezależną z wodnego punktu widzenia.
Prestiżowe posiadłości, które składają się nieruchomość zostały w części oparte na remontach posiadają łączną powierzchnię 2200 metrów kwadratowych.
Pierwsza nieruchomość na sprzedaż posiada dwa piętra: piwnica, która składa się z kilku pomieszczeń używanych jako winnica z lokalem win, sprzedaży, administracji, ekspozycji i parteru, który jest częściowo zajmowany przez magazyny, a częściowo przez trzy domy. Cztery pozostałe apartamenty znajdują się w sąsiednim gospodarstwie i są rozmieszczone na trzech piętrach. Na parterze znajdują się dwa apartamenty: pierwszy ma trzy sypialnie, łazienkę, kuchnię z kominkiem i garderobę, podczas gdy drugi ma dwie sypialnie, łazienkę, kuchnię i salon z kominkiem. W mieszkaniu na pierwszym piętrze są dwie sypialnie, łazienka i kuchnia, a na drugim piętrze trzy sypialnie, łazienka i kuchnia. Dwie inne rezydencje znajdują się w dwóch różnych strukturach: jedna składa się z dużego salonu, przestronnej kuchni z dużym kominkiem, dwóch sypialni, łazienk i dwóch garderób, podczas gdy druga to nowo wyremontowany apartament, który jest wolny z trzech stron i ma osobne wejście i mały ogród. Kilka oficyn kończy opis posiadłości na sprzedaż w Sienie, w tym prywatna kaplica z freskami i meblami, budynek wykorzystywany jako garaż i magazyn, schronisko dla pojazdów rolniczych i magazyn gospodarczy składający się z dwóch budynków, był kiedyś używany do przechowywania siana, miejsce przetrzymywania zwierząt gospodarskich i przechowywania małych materiałów otoczona 100 metrami kwadratowymi dziedzińca wyłożonego cegłą.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Siena
Lokalizacja: Chianti

Typologia: Posiadłość Chianti – firma rolnicza na sprzedaż
Powierzchnia wewnętrzna: 2200 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 63 ha

Willa A:
1 mieszkanie z trzema sypialniami, łazienką, kuchnią
1 mieszkanie z trzema sypialniami, dwoma łazienkami, salonem, kuchnią, jadalnią
1 mieszkanie z jedną sypialnią, jedną łazienką, kuchnią

Willa B:
1 mieszkanie z trzema sypialniami, łazienką, kuchnią
1 mieszkanie z dwoma sypialniami, łazienką, kuchnią, salonem
1 mieszkanie z dwoma sypialniami, łazienką, kuchnią
1 mieszkanie z trzema sypialniami, łazienką, kuchnią

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Basen
Kort tenisowy
Prywatna kaplica
Winnice
Teren: 63 ha

Toskania – Siena: Siena 31 km - San Gimignano 21 km - Montespertoli 31 km - Florencja 42 km - Volterra 44 km - Arezzo 63 km - Dante Alighieri Golf & Country Club 10 km - lotnisko Florencja 49 km - zjazd z autostrady: Florencja Certosa 28 km.

Ref: 2274
cena: Od 2,5mil do 5mil

firma winiarska

domostwo na sprzedaż
posiadłość toskania

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Chianti

Toskania - Siena - Chianti: Chianti, gdzie stoi dom w Toskanii, to szykowny teren ale w ludzkiej skali, gdzie można spędzić czas na nauce sztuki, gastronomii, zanurzeni spokoju w dziewiczych wzgórz Sieny i Florencji. Castellina jest jednym z głównych ośrodków Chianti, Radda i Gaiole razem połączone przez rolniczy charakter w rzeczywistości jest granicą między Sieną i Florencją.
Historycznie miejsce rywalizacji w wojnach między Guelfi i Ghibellini stały się wspaniałą atrakcją turystyczną, dzisiaj synonim wina Chianti i Toskanii. Wieś Castellina pochodzi od starożytnego rodu etruskiego z szóstego-siódmego wieku p.n.e., ten średniowieczny okres kształtuje obecną strukturę. Punktem strategicznym jej pozycji jest położenie między Sieną i Florencją, była częścią Ligi Chianti, sojusznik, który miał za godło „czarnego koguta”, który stał się później nazwą jednej z najpopularniejszych i najbardziej znanych czarnych win Chianti. Utraciła autonomię w połowie 1500r. pod koniec wojny między Sieną i Florencją, stając się ważnym ośrodkiem rolniczym. Obecnie jest jednym z ośrodków napędowych produkcji wina w Toskanii. Szczególnie godne zobaczenia są: Rocca z salą radną, a także pokój Kapitana, dziedziniec ze studnią i Muzeum Archeologiczne. Kościół SS. Salvatore, który został odbudowany po wojnie, gdzie można podziwiać dzieła szkoły toskańskiej.