PRESTIŻOWE DOMOSTWO NA SPRZEDAŻ W TOSKANII

17 zdjęć

Na zielonych toskańskich wzgórzach Montalbano, w pobliżu średniowiecznej wioski, 300 metrów nad poziomem morza, znajduje się na sprzedaż nieruchomość Toskanii z 1700 roku, prestiżowe domostwo, które teraz jest używane jako wiejska rezydencja, otoczona ogromnym parkiem przyrody o 12 hektarach lasu, gajów oliwnych, sadów i trawników oraz basenem, który oferuje wspaniałą lokalizację z niepowtarzalnym widokiem.

Luksusowa posiadłość na sprzedaż składa się z dwóch jednostek. Luksusowy budynek główny jest umieszczony na trzech poziomach i jest podzielony w następujący sposób: najniższe piętro zawiera kuchnię z kominkiem, dwie sypialnie i łazienkę oraz apartament podzielony na sypialnię, łazienkę i salon. Parter składa się z obszaru restauracyjnego lub jadalni, kuchni, obszaru degustacji, przedpokoju, trzech łazienek, sypialni, dwie dodatkowych pokoi i małego tarasu. To piętro ma powierzchnię 254 metrów kwadratowych oraz zadaszone 44 metry kwadratowe. Pierwsze piętro zajmują trzy sypialnie z łazienką i apartament z łazienką, salonem i sypialnią o łącznej powierzchni 161 metrów kwadratowych. Na drugim piętrze znajduje się apartament o 101 metrach kwadratowych, który mieści dwie sypialnie, łazienkę, pokój dzienny, jadalnię, pomieszczenie gospodarcze oraz aneks kuchenny.
Struktura wtórna składa się z apartamentu na dwóch piętrach o łącznej powierzchni 70 metrów kwadratowych i lokalu do ekspozycji produktów z biurem ze strychem o łącznej powierzchni 38 metrów kwadratowych.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Pistoia
Lokalizacja: Pistoia

Typologia: Gospodarstwo Toskania - luksusowe nieruchomości na sprzedaż
Powierzchnia wewnętrzna: 747 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 12 ha
 
Pokoje: 10
Łazienki. 10
Salony: 3
Jadalnia: 2
Kuchnia: 2
 
jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne: 4
 
Basen
Teren: 12 ha
 
Toskania - Pistoia: Florencja 38 km - Lucca 40 km - Livorno 82 km - Grotta Giusti Terme 5 km - Montecatini Golf 5 km - Maneggio 8 km – zjazd z autostrady: Montecatini Terme 10 km - lotnisko Florencja 23 km.

Ref: 0154
cena: € 1.800.000

wille piza

posiadłość na sprzedaż
willa na sprzedaż

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Pistoia

Toskania - Pistoia: wioska Castelguidi ma około 13 km od Serravalle. Nazwa Casalguidi, składa się ze słowa „Casal”, zakupiona z ustanowienia władzy lokalnej Guidi, umieszczono nowy przyrostek do wskazania ówczesnej własności. W przeszłości, podczas 1132 r., wieś kilka kilometrów od Florencji, była zajęta przez mieszkańców obszarów wiejskich, zaczęła się rozszerzać i zajęła kilka sąsiednich ziem.
W 1301 roku wieś została zniszczona przez wojska Corso w marszu na Pistoia.
Powierzchnia wsi w Toskanii została zrównana z ziemią w czasie ataku przez Jacopo del Verme, armia Florencji, która próbowała powstrzymać inwazję. W XV w. charakteryzował ją okres pokoju, ze względu na zubożenie terytorium i ludności co pociągnęło za sobą niż demokratyczny.