PRESTIŻOWE DOMOSTWO NA SPRZEDAŻ W TOSKANII

16 zdjęć
W pięknej pozycji na wzgórzu, w pobliżu Florencji, jest na sprzedaż ta malownicza 11- hektarowa posiadłość, gdzie pędzą wiatry przez gaje oliwne i winnice Chianti.
Na terenie znajduje się dom o wielkiej wartości, typowo toskański z kamienia o 500 metrach kwadratowych powierzchni, doskonale odrestaurowany, zachowano byłą stodołę na dwóch poziomach, w sumie 100 metrów kwadratowych.
W dawnej stodole zorganizowano wielkie winnice z drewniana i terakoty, znajduje się tu również rustykalna kuchnia z miejscem na jadalnię i grill, gdzie można przyjmować przyjaciół i gości.
Willa na sprzedaż we Florencji, posiada belki stropowe, podłogi wyłożone kafelkami i ciemne drewniane podłogi, posiada dwa piętra rozmieszczone wokół dwóch dużych salonów z kominkiem z jasnego kamienia.
Na parterze willi w Chianti znajduje się jasna kuchnia z dostępem do ogrodu i widokiem na kamienną studnię, jadalnia oraz łazienka.
Na piętrze znajdują się 4 pokoje, z których każdy posiada łazienkę i garderobę plus dwa bardzo duże pokoje, które mogą być używane w zależności od potrzeb klienta.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Florencja
Lokalizacja: Florencja

Typologia: Sprzedaż domostwa w Toskanii - Willa w Chianti
Powierzchnia wewnętrzna: 600 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 11 ha
 
Sypialnie: 4
Łazienki: 3
Pokój dzienny: 2
Pokoje pomocnicze: 4
Stodoła
Gaj oliwny
 
Toskania: Florencja 8 km - Park Narodowy Casentibo - Siena 71 km - Arezzo 70 km - Wybrzeże Tyrreńskie 80 km – kąpieliska termalne 5 km - klub golfowy Alighieri 2 km – Maneggio Le Molina 6 km - lotnisko Florencja 9 km – zjazd z autostrady: A1 Florencja Nord 7 km.

Ref: 0118
cena: € 3.000.000

sprzedaż domostw

willa luxury
wille i domostwa

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja

Toskania - Florencja: piękna willa znajduje się w Pontassieve która jest częścią prowincji Florencja, w pobliżu miasta Etrusków Fiesole. Miejscowość Toskanii położona jest na prawym brzegu rzeki Arno, u zbiegu z rzeką Sito, od którego wzięła swoją nazwę. Pierwsza wzmianka o miejscu pochodzi ze średniowiecza, kiedy Republika Florencji buduje zamek Świętego Anioła na drogach prowadzących do Romanii i Casentino. Następnie zostaje zbudowany średiowieczny most nad rzeką Sieve.
Pierwszy dowód miasta Pontassieve w Toskanii sięga średniowiecza, kiedy Republika Florencji zbudowała zamek Sant'Angelo na drogach prowadzących do Romanii i Casentibo. Budowa średniowiecznego mostu na rzece powoduje nadanie nowej nazwy miejscowości. Był to ważny ośrodek rolniczy Toskanii, zwłaszcza przez produkcję wina i przez odbywający się tam rynek aż do końca 1800 roku i początku 1900. Podczas tych lat następuje budowa linii kolejowej Florencja Arezzo i Florencji Borgo San Lorenzo, a następnie potem skupiono się na rozwoju Pontessieve również pod względem przemysłowym wraz z utworzeniem ważnych warsztatów kolejowych w FS, piwnic winnych, szkła i cementu. W czasie II wojny światowej węzeł kolejowy we Florencji i w sąsiedztwie miasta był wielokrotnie bombardowany przez aliantów. Prace rekonstrukcyjne w okresie powojennym spowodowały odrodzenie Pontassieve jako głównego centrum Valdiseve.