PRESTIŻOWA WILLA Z WIDOKIEM NA FLORENCJĘ

18 zdjęć
W dominującej pozycji, ze wspaniałym widokiem na miasto Florencja jest na sprzedaż ta prestiżowa willa z XVII wieku, doskonałm przykład luksusowej willi w Toskanii.
Luksusowy obiekt posiada trzy piętra i ma powierzchnię 400 metrów kwadratowych. Willa jest otwarta na wszystkie cztery strony i jest otoczona ogrodem o 1000 metrów kwadratowych, gdzie można zanurzyć się w spokojnej atmosferze, także dzięki obecności basenu.
Wnętrza są bardzo przytulne i posiadają specjalne wykończenia i wyposażenia, takie jak meble ścienne i piece kaflowe. Sufity zdobią freski i sklepienia, a podłogi pokryte są terakotą i parkietem. Wnętrze willi jest dostępne z trzech różnych wejść.
Nieruchomość na sprzedaż we Florencji posiada dwa salony, jeden z kominkiem, dwie jadalnie, trzy kuchnie, sześć łazienek i pięć sypialni, z których jedna znajduje się na poddaszu. Nieruchomość posiada duży taras, oferuje wspaniały widok na miasto i możliwość korzystania z chwil relaksu i spokoju.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Florencja
Lokalizacja: Florencja

Typologia: willa we Florencji – willa w Toskanii
Powierzchnia wewnętrzna: 400 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 1000 mq

Pokoje: 5
Łazienki: 6
Kuchnie: 3
Jadalnia: 2
Pokój dzienny: 2

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne: 3

Garaż
Basen
Ogród: 1000 mq

Toskania: Florencja - Lucca 55 km - Piza 70 km - Siena 50 km - Forte dei Marmi 75 km - Monte Abetone 48 km - Florencja 2 km - termy Montecatini 35 km - lotnisko Florencja 5 km - zjazd z autostrady: Firenze nord 2 km.

Ref: 2042
cena: Od 2,5mil do 5mil

toskania wille

prestiżowy dom
luksusowa nieruchomość

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja

Toskania - Florencja, położenie naszych prestiżowych nieruchomości na sprzedaż, jest powszechnie uznawane jako miasto sztuki, z bezcennym zbiorem prac, które przekształcają się w tkankę miejską skansenu. Serce Florencji Piazza della Signoria, gdzie góruje Pałac Vecchio i Galeria Uffizi. Kilka kroków od hotelu znajduje się Katedra ze wspaniałą kopułą Brunelleschi i towarzyszącą jej dzwonnicą i baptysterium San Giovanni, ze słynnymi drzwiami z brązu.
Rzeka Arno, która przechodzi przez miasto Toskani pełna jest pięknych willi na sprzedaż, zajmuje miejsce w historii Florencji na równi z ludźmi, którzy tam mieszkają. Historycznie, ludność Florencji czuje miłość-nienawiść do Arno, która jest zwiastunem korzyści z handlu jak i katastrofy i powodzi. Wśród mostów przecinających Ponte Vecchio, który jest unikalny w świecie, z cechami sklepów jubilerskich w domach zbudowanych na nim. Przecina szlachetny Corridoio Vasari, jedyny most w mieście, który przetrwał II wojnę światową. Lewym brzegiem rzeki Arno jest Oltrarno, obszar, w którym można jeszcze oddychać, między jego świeckimi warsztatami, atmosferą Florencji w sposób opisany przez Vasco Pratolini i Marcello Vannucci.