PRESTIŻOWA WILLA WE FLORENCJI

18 zdjęć
W pięknym otoczeniu toskańskich wzgórz, ze wspaniałym widokiem na Duomo we Florencji znajdują się dwie fascynujące, luksusowe nieruchomości na sprzedaż mieszczące się w prestiżowej, całkowicie pomalowanej, która w wielu szczegółach przypomina styl architektoniczny typowy dla zabudowań Toskanii.
Luksusowa nieruchomość na sprzedaż we Florencji jest otoczona ogrodem o 700 metrach kwadratowych, która jest z kolei otoczona 1,2 ha wspólnego parku, w tym obszarami rolniczymi i parkingowymi.
Pierwszy apartament na sprzedaż we Włoszech znajduje się na parterze i ma powierzchnię 270 metrów kwadratowych. Oferuje duży pokój z freskami, aneks kuchenny, jadalnię, dwie sypialnie, dwie łazienki oraz poddasze, które otwiera się do sypialni i łazienki.
W piwnicy jest studio o powierzchni 60 metrów kwadratowych z niezależnym wejściem.
Drugi apartament na dwóch poziomach ma łączną powierzchnię 120 metrów kwadratowych i posiada salon, który jest także wzbogacony o obrazy, dwie sypialnie, dwie łazienki, kuchnię, a także lokale na akcesoria.
Ogród kończy szklarnia i szopa na narzędzia.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Florencja
Lokalizacja: Florencja

Typologia: domostwo na sprzedaż w Toskanii - luksusowe domy na sprzedaż
Powierzchnia wewnętrzna: 390 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 1,2 ha
 
Apartament 1: 270 mq
Sypialnie: 3
Łazienki: 3
Kuchnia: 1
Jadalnia: 1
Salon: 1
 
Apartament 2: 120 mq
Sypialnia: 2
Łazienki: 2
Kuchnia: 1
Salon: 1
 
jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne: 4
 
Park: 1,2 ha
 
Toskania - Florencja: Florencja 3 km - Piza 90 km - Lucca 83 km - Montecatini Terme 52 km - Circolo Golf Ugolino 2 km - Grotta Giusti Terme & Hotel 52 km - lotnisko Florencja 13 km – zjazd z autostrady: Florencja nord 11 km.

Ref: 0180
cena: Do 2,5mil

luksusowy apartament

agroturyzm toskania
gospodarstwo toskania

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja

Toskania – Florencja – Sorto zbudowana prawdopodobnie w etruskiej wsi z nazwą Marm, zamienia się w trzecim wieku w miejsce handlu Toskanii. Później nazywana Quarto (odległość w milach z Florencji), niedawno w Quarto znaleziono pozostałości rzymskich willi i łaźni, miejsce przybiera swoją obecną nazwę. Nazwa Ripulae przypomina prace wodne wzniesione do obrony przed wylaniem Arno. W XIII wieku, wieś w Toskanii, była siedziba Ligi Ripoli, jednej z 72 federacji społeczności, w której została ona podzielona przez wieś florencką.
Liga Ripoli została założona przez większość plebati Ripoli i rozciągnięła się oprócz Arno aż do San Donato w Collina. Terytorium w Toskanii, zawsze było przeznaczone na rolnictwo, rozszerzając się również na prawym brzegu rzeki Arno, zostało uznane za model zarządzania gospodarstwem. Repetti, w swoim „Słowniku geograficzno-fizyczno-historycznym Toskanii” (1833) definiuje „... ogród Florencji.. najsmaczniejszy, najbardziej owocny, najbardziej zaludniony przez wille ...”.
W 1774 nastąpił przełom pierwszej redukcji powierzchni miejscowości Florencja, potem następuje kolejny wiek, odliczenie przeciwnej strony Arno, a skończywszy na formacji Florencji i zmian w 900 roku, która dała obecne granice.