PRESTIŻOWA WILLA WE FLORENCJI

34 zdjęć
Ten wspaniały, luksusowy obiekt, którego budowa sięga XVI wieku, cieszy się zapierającą dech w piersiach pozycją naprawdę wyjątkową i ekskluzywną; znajduje się w odległości zaledwie 16 km od zabytkowego centrum Florencji, krajobraz otaczający willę jest pagórkowaty, typowo toskański.
Luksusowa willa we Florencji, przekształcona z dawnego klasztoru, została wybudowana na polecenie szlachcica Florencji (jesteśmy mniej więcej w 1610 roku); z tego powodu, rezydencja składa się z bardzo poszukiwanych detali o eleganckich liniach architektonicznych.
Piękna, luksusowa willa u drzwi Florencji wtapia się w uroczy ogród włoski charakterystyczny z wypielęgnowanych żywopłotów, których konstrukcja jest wyjątkowa; znajduje się w nim elegancka fontanna w okrągłym kształcie.
Dostęp do willi jest możliwy jest przez dwie bramky, które prowadzą do dwóch głównych mieszkań, tego o prostokątnym planie podzielonym na trzy piętra i drugiego składającego się z klasztoru zawsze o prostokątnym planie.
Piwnica luksusowej willi we Florencji posiada antyczny refektarz, który wciąż zachowuje pewien świecki urok, z kuchni, przedpokoju i antycznych myjni. Znajdują się tu również: łazienki i dwie sypialnie.
Na parterze mieści się główny apartament, składający się z: dużego salonu, kuchni z jadalnią i łazienki. Piętro posiada również stare pokoje mnichów, teraz zamienione na studio, salon, sypialnię, dwie łazienki i garderobę. Z ganku na zewnątrz można dojść do: biblioteki, kaplicy, sali muzycznej, sali bilardowej, sypialni i pokoju dziennego.
Na pierwszym piętrze są dwa oddzielne mieszkania: jedno dla dozorcy i jedno dla gości (kuchnia, pokój dzienny, trzy sypialnie i łazienka).
Piękna posiadłość na wzgórzach Florencji jest otoczona 9,5 ha ziemi i 6 ha lasów; ten ostatni daje obiektowi naprawdę wspaniały aspekt.
Połączenie najwyższego luksusu i poczucia spokoju i mistyki sprawia, że ta cudowna willa staje się prawdziwą perłą włoskiego Luxury Real Estate.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Florencja
Lokalizacja: Florencja


Typologia: Willa w Toskanii - Luksusowe domy na sprzedaż
Powierzchnia wewnętrzna: ok. 2350 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 16 ha


Ogród w stylu włoskim
Teren: 8 ha
Gaje oliwne: 2 ha
Las: 6 ha
Całkowita powierzchnia działki: 16 ha
Pokoje: 10
Biblioteka: 1
Kaplica: 1
Sala bilardowa: 1
Sala muzyczna: 1

Toskania - Florencja: Florencja 4 km - Siena 74 km - San Gimignano 59 km - Arezzo 73 km - Versilia 91 km - Golf Club Ugolino 3,5 km – Maneggio Comeana 13 km - Kąpieliska termalne 40 km - lotnisko Florencja 8 km – zjazd z autostrady: A1 Florencja nord 9 km.

Ref: 0569
cena: Od 5mil do 10mil

toskańska willa

willa na sprzedaż
willa luxury

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja

Piękna stolica Toskanii, Florencja, okazuje się być jednym z najbardziej popularnych miejsc turystycznych na całym świecie; znana jako miejsce narodzin renesansu, miasto może pochwalić się wyjątkową elegancją i klasą na świecie.
Cuda zaczynają się na uroczym Placu Duomo, aby następnie doprowadzić do Placu Signoria, gdzie znajdują się posągi i fontanny najbardziej znanych rzeźbiarzy i architektów wszechczasów, które bez wątpienia przyciągają wzrok przechodniów. Ale nie wszystko, Florencja jest miastem wielkiej mody; Via Tornabuoni to jedna z najbardziej pożądanych ulic handlowych, dzięki sklepom znanych marek, ale także pięknu drogi, usianej starożytnymi budowlami, które zachowały chwałę, którą od wieków charakteryzuje kapitał.
Ziemia takich nazwisk jak: Leonardo da Vinci, Florencja jest wciąż i bezsprzecznie miastem sztuki, historii i kultury.
Piękne wille we Florencji tworzą elegancką ramę w tym już dość niezwykłym kontekście.