PRESTIŻOWA WILLA WE FLORENCJI

10 zdjęć
W stylu lat 80, luksusowe nieruchomości na sprzedaż we Florencji znajdują się w dzielnicy mieszkalnej w pobliżu wzgórz Toskanii i cieszą się doskonałą lokalizacją, ponieważ są dobrze połączone z miejscowościami turystycznymi, przemysłowymi i handlowymi Florencji.
Luksusowa willa ma powierzchnię 420 metrów kwadratowych i znajduje się wewnątrz rezydencji całkowicie otoczonej roślinnością.
Nieruchomość na sprzedaż ma mały ogród o 250 metrach kwadratowych i posiada różne rodzaje roślin.
Prestiżowa toskańska willa jest podzielona na trzy poziomy. W piwnicy znajduje się pokój dzienny, jadalnia, kuchnia i dwa pomieszczenia. Na parterze znajduje się kuchnia, jadalnia, dwie sypialnie i łazienka.
Pierwsze piętro składa się, z 4 sypialni, trzech łazienek i tarasu, z którego można uzyskać dostęp do większego tarasu nad pierwszym piętrem, łatwo dostępnym dzięki spiralnym schodom.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Florencja
Lokalizacja: Florencja

Typologia: Willa na sprzedaż - luksusowe wille na sprzedaż
Powierzchnia wewnętrzna: 420 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 250 mq

Pokoje: 6
Łazienki: 4
Kuchnie: 2
Jadalnie: 2
Salony: 1

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Sala bilardowa
Ogród: 250 mq

TOSKANIA: Florencja km 13 Prato km 12 Pistoia km 37 Lucca km 74 Piza km 94 Versilia 95 lotnisko Florencja km 6 zjazd z autostrady: Florencja nord km 7

Ref: 0093
cena: Do 2,5mil

domy i wille na sprzedaż

apartamenty na sprzedaż
luksusowy dom

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja

Toskania Florencja: Sesto Fiorentino gmina w prowincji Florencja, której wzrost populacji sięga trzeciego tysiąclecia p.n.e. i kontynuowany był w drugim tysiącleciu p.n.e., gdy społeczność zaczęła osiedlać się nie tylko w miejscowości, ale również w otaczających górach. Pierwsza osada w centrum miasta, 5 km od Florencji powstała w czasach rzymskich wzdłuż starożytnej drogi konsularnej w stronę Pistoi i Lucca do Sextus ab urbe lapis. Terytorium Sesto było lennem biskupów Florencji i później częścią Republiki Florencji. Główny rozwój obszaru nastąpił w okresie renesansu w wyniku rekultywacji równiny w Toskanii.
W referendum z 1860 obywatele wsi Florencji opowiedzieli się za przyłączeniem do Królestwa Włoch. W 1899 roku było pierwszym toskańskim miasteczkiem posiadającym burmistrza socjalistycznego, Pylade Biondi. Rekultywacja równiniy w Toskanii podczas ery faszystowskiej i II wojny światowej na terytorium Sesto Fiorentino została poddana szybkiemu rozwoju urbanistycznemu i gospodarczemu.