PRESTIŻOWA WILLA W VENETO NA SPRZEDAŻ

60 zdjęć
W zielonym regionie Wenecji, w prowincji Belluno, jest na sprzedaż ta piękna i zabytkowa,  prestiżowa willa.
Zbudowana na początku 1600 pod okiem architekta z Palladio, wenecka willa na sprzedaż we Włoszech posiada wiele cech wspólnych dla tego typu domów.
Po renowacji w 1730 roku, gdzie zastąpiono schody z przodu już istniejącymi i gdzie zostały przedłużone w pionie w środkowej części elewacji, dom przybrał wygląd podobny do tego, który ma obecnie.
O łącznej powierzchni 3960 metrów kwadratowych,willa na sprzedaż w Veneto objawia się w całej swej okazałości. Jeśli poza białą fasadą zachwyca dużymi schodami i oferuje balkony na wyższych piętrach, w środku jej piękno jest podobne.
Rozległe bogato i wspaniale urządzone salony, antyczne i drobne kominki, marmurowe podłogi, tarasy, duże piwnice, balkony z panoramicznym widokiem, wyrafinowane i dekorowane sufity, stylowe meble i wystrój. Wszystko to mówi o historii i prestiżu, literackich rozmowach i dyskusjach o sztuce, filozofii i literaturze. Atmosfera, którą oddychamy jest elegancka, szlachetna i wyrafinowana.
Zewnętrznie, 27000 metrów kwadratowych ziemi wokół weneckiej willi na sprzedaż to m.in.: włoski ogród, park i staw rybny. Bujna zieleń i pachnące i kolorowe kwiaty to formy piękna i harmonii. Liczne rzeźby, które zdobią ogród i rzekę, wywołują atmosferę dawnych czasów i baśniowy urok.
Z ponadczasowym urokiem i wdziękiem, ze szlachetną prestiżową willą na sprzedaż w Veneto wydaje się być posiadłością o niezmierzonej wartości i nieskończonym uroku.
informacje techniczne

Region: Veneto
Miasto: Belluno
Lokalizacja: Belluno

Typologia: willa veneta - prestiżowa willa

Powierzchnia wewnętrzna: 3960 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 27.000 mq

10 pokoi
6 łazienek
Prestiżowe wykończenia

Włoski ogród
Park
Rybnik

Wenecja - Belluno. Belluno 33 km - Bassano del Grappa 44 km - Asiago 60 km - Cortina d'Ampezzo 99 km - Wenecja 100 km - Werona 180 km – Mediolan 320 km.

Ref: 0558
cena: Od 5mil do 10mil

historyczny majątek

epokowa rezydencja
nieruchomość real estate

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Belluno

Wenecja - Belluno. Weneckie miasto w bardzo dogodnej lokalizacji, między Piave i Ardo, Belluno była jedną z placówek bohaterów II wojny światowej.
Miasto w 2007, 2008 i 2010 roku zajęło pierwsze miejsce stabilności ekosystemu miejskiego i uzyskało certyfikat EMAS za prace nad poprawą ekologiczności (pierwsze włoskie miasto, które dostło tę prestiżową nagrodę).
Z dominacji rzymskiej,weneckiej, austriackiej i włoskiej miasto Belluno nabyło w ciągu wieków silne dziedzictwo i tło kulturowe. Istnieje wiele interesujących miejsc: Katedra św Marcina, Kościół San Rocco i Świętego Szczepana, były gotycki  klasztor serwitów, Pałac Rettori, liczne mosty i różne zabytkowe fontanny, drzwi Dojona i Wieża.
Nie wspominając już o wielu luksusowych willach rozsianych po całym regionie Veneto dzięki silnym znakom pozostawionym przez Palladio, słynnego architekta z 1500, który pracował w tych obszarach i zaprojektował liczne wille i pałace, które uczyniły go sławnym na całym świecie.