PRESTIŻOWA WILLA W VALDINIEVOLE

30 zdjęć

Wyobraźcie sobie odkryć tą prestiżową willę przychodząc od wzgórza, zanurzeni w Valdinievole, Pistoia. Jedziecie wzdłuż drogi leśnej, którą przebijają promienie słońca i znajdziecie się przed obrazem, który króluje nienagannie w domu z białymi ścianami z kamienia i czerwonego, toskańskiego dachu.
Wydaje się podróżować w czasie, nie tylko w przestrzeni. Bo nic, nawet w oczach uważnego obserwatora, powie, że ten luksusowy dom na sprzedaż w Valdinievole należy do trzeciego tysiąclecia. Wille, takie jak ta, obecnie na sprzedaż w samym sercu Toskanii, pokazują swoją wartość poprzez ich zdolności do zatrzymania czasu i zmian, trendów i architektury. Ponadczasowy wymiar, który daje wspaniałość, piękno i harmonię z otoczeniem.
Ta prestiżowa nieruchomość na sprzedaż, w samym sercu Toskanii, jest otoczona pięknem i nie pozostawia nic przypadkowi. Środowisko jest pagórkowate, prawie dzikie: dominuje zielony, ale nie tylko dominuje, nadaje krajobrazowi niemal magiczną atmosferę. Zbliżając się do domu, okazuje się, że dzikość ustępuje kontrolowanej naturze, zorganizowanej i urządzonej na miarę człowieka i życia, gdzie zadbany trawnik pozwala otaczającej przestrzeni do oddychać i zwiększyć jeszcze bardziej nienaganną elegancję całości.
Przy wejściu natura ustępuje miejsca dłoni człowieka: delikatny parkiet o wielkiej wartości wita Was tuż przed kamiennymi schodami, przez które można dotrzeć do wejścia willi na sprzedaż we Włoszech. Następnie można zobaczyć więcej dokładnych szczegółów, w typowym toskańskim stylu, surowe kominki i eleganckie wejścia, donice z kwiatami z jakim zostały zaprojektowane wejścia do pomieszczeń usługowych.
Czekamy chwilę przed wejściem i cieszmy się atmosferą ogrodu i ganku z kolumnami i drewnem, które dominują w środowisku i pozwalają odkryć szczegóły doskonałości takie jak: balustrady i cenne donice w których rosną najlepsze winogrona.
Aby podziwiać wyjątkową panoramę o trzystu sześćdziesięciu stopniach, luksusowy dom na sprzedaż w Valdinievole posiada taras z podłogą wyłożoną kafelkami, wylegującym się na słońcu. Wzrok gubi się w kierunku doliny.
Wnętrza są w pełni wyposażone a wykończenia, oferują wszystko to, czego można wymagać, są one szczególnie wyjątkowe ze względu na prostotę formy, która pięknie łączy się z ciepłem podłóg i sufitów, które już same w sobie urządzają całe środowisko wewnętrzne.
Dom, który daje z siebie wszystko to, co najlepsze dzięki witrażowym drzwiom kominków, kamiennym łukom, sklepieniom, kamiennym schodkom okien. Każdy element mówi o pięknie, jakość i miłość do historii i tradycji.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Montecatini
Lokalizacja: między Florencją i Forte dei Marmi

Typologia: Sprzedaż luksusowe wille - sprzedaż prestiżowych nieruchomości
Powierzchnia wewnętrzna: 760 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 4 ha

Sypialnie: 4
Łazienki: 6
Pokój dzienny
Jadalnia
Kuchnia
Strefa relaksu

Luksusowy dom 1:

Pokój
Łazienka
Jadalnia


jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

2 garaże
3 piwnice

Toskania - Montecatini - Florencja / Forte dei Marmi: Florencja 60 km, Pistoia 25 km, Lucca 41 km, Piza 63 km, Forte dei Marmi 71 km, klub golfowy Montecatini 19 km, lotnisko Piza 70 km, lotnisko Florencja 51 km.

Ref: 0418
cena: Do 2,5mil

wille livorno

firma winiarska
sprzeda się gospodarstwo rolne

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Montecatini

Toskania - Montecatini - Florencja / Forte dei Marmi: Miasto, które posiada ekskluzywny dom na sprzedaż znajduje się w samym sercu Valdinievole, dokładnie w połowie drogi między pięknymi plażami Forte dei Marmi i uroczej atmosfery Florencji, i posiada wszystkie korzyści wynikające z delikatnej górzystej Toskanii. Jest on podzielony równo pomiędzy pięć wsi (Massa, Cozzile, Vacchereccia, Le Molina i Vangile) i emanuje historią tej ziemi zawsze gościnnej i harmonijnej, typowej dla Toskanii. Prawdopodobnie w części gór powstały najstarsze osiedle, kiedy obrona ludności była przypisana do tras i dróg mniej lub bardziej nieprzeniknionych. Dlatego w najbardziej płaskiej części obszaru powstają centra Margine Coperta, Bruceto, Traversagna i Biscolla. Jeśli tutaj skupia się większość ludności gminy, obszar, na którym znajduje się nasza ekskluzywna willa charakteryzuje się spokojem, który oferuje swoim mieszkańcom, pięknem krajobrazów i gościnnością i życzliwością ludzi.
Zaledwie kilka kilometrów od centrum Montecatini Terme, stoi luksusowa willa w pięknej średniowiecznej wiosce, nieco ponad dwieście metrów nad poziomem morza, w otoczeniu piękna i spokoju: gaje oliwne i drzewa kasztanowca oprawiają klimat - łagodny i delikatny we wszystkich porach roku. Jego słynny zamek, nadal w doskonałym stanie, dzięki swojej doskonałej lokalizacji, pozwala w ładne dni pojawiać się we wszystkich dziesięciu prowincjach Toskanii. Najbliższe miasto to Pistoia, choć wybrzeża Toskanii Forte dei Marmi i Florencja są oddalone o zaledwie 40 minut, bogata w kościoły o wielkim prestiżu architektonicznym, zabytki romańskie i renesansowe, oferuje jeden z najpiękniejszych placów we Włoszech. Piazza del Duomo, w rzeczywistości, geometryczne serce miasta obejmuje architekturę od Pałacu Miejskiego, który znajduje się obok Katedry San Zeno, która została zbudowana w średniowieczu, została zniszczona przez dwa pożary, a następnie odbudowana. Jest jedyna w swoim wnętrzu, posiada trzy nawy, pochodzi z XIV w, ozdobiona XVII-wiecznymi freskami i licznymi obrazami nad ołtarzem patrona, świętego Jakuba, wytłoczonego w srebrnej folii nad którą pracował także Brunelleschi. Słynne jest również Baptysterium, które jak fasada katedry posiada liczne, szlachetne marmury. O pradziejach miasta świadczą również fundamenty katedry, pod którą leżą – które można odwiedzić - rzymskiej willi z czasów cesarskich, a także oryginalny kościół.