PRESTIŻOWA WILLA W UMBRII NA SPRZEDAŻ

60 zdjęć
Na wsi w pobliżu Terni, w jednym z dość średniowiecznych wiosek, które sprawiają, że miejsce jest tak wyjątkowe i charakterystyczne, stoi wspaniała, luksusowa willa typowo renesansowa. Zbudowana w 1500 roku, pod przewodnictwem jednego z najbardziej znanych architektów w owym czasie, willa z 1800 metrów kwadratowych na sprzedaż we Włoszech zbudowana jest na trzech piętrach plus piwnice.
Otoczona hektarowym, zadbanym parkiem z bujną roślinnością, ze spektakularnymi widokami na wzgórza Umbrii i jej zieleń, willa oferuje także zewnętrznie strefę relaksacyjną, gdzie stoi duży basen.
Wewnątrz, pokoje to nieopisane piękno. Na parterze wita gości imponujące wejście wysoko sklepiony i bardzo sugestywny sufit. Na tym samym piętrze znajdziemy trzy kuchnie, salę telewizyjną, salę kinową, studia, sypialnię i łazienkę, pomieszczenia doskonale pasują do rozległych przestrzeni.
Szerokie kamienne schody prowadzą na pierwsze piętro, luksusowej willi w Umbrii. Tutaj mieszczą się różne pokoje living i kilka salonów, które ujawniają się w całej ich urodzie. Są nawet obecne szczegóły o dużej wartości, jak kominek z XV wieku, malarstwo z połowy 1700 roku, tapicerka z antycznego czerwonego adamaszku. Nawet 4 sypialnie i 4 łazienki są bogato zdobione.
Dwa górne piętra prestiżowej willi na sprzedaż we Włoszech muszą zostać odrestaurowane, ale mogą się stać idealnym miejscem dla personelu lub dodatkowymi pokojami dla gości.
Towarzysząca pięknej willi w Umbrii piwnica jest bardzo przestronna i funkcjonalna, z wysokim sklepieniem i ozdobionymi ciekawymi szczegółami jak rzymska mozaika z II wieku p.n.e.

informacje techniczne

Region: Umbria
Miasto: Terni
Lokalizacja: wzgórza

Typologia: historyczna posiadłość - presiżowa willa

Powierzchnia wewnętrzna: 1800 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 10.000 mq

Trzy kuchnie
Różne obszary living
Pokój TV
Sala kinowa
Studio
5 sypialni
5 łazienek

Piwnica
Basen

Umbria - Terni. Terni, 15 km - Narni 10 km - Perugia 60 km - Rieti 40 km - Viterbo 30 km - Rzym 70 km - L'Aquila 90 km - Orbetello90 km.

Ref: 0563
cena: € 5.000.000

luksusowa rezydencja

epokowa rezydencja
nieruchomości real estate

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Terni

Umbria - Terni: włoska gmina znajdująca się w centrum Umbrii. Terni było zawsze, od XIX wieku, miastem o wysokim tempie rozwoju przemysłowego. Tutaj w rzeczywistości zostały wybudowane pierwsze huty. Terni poniosło ciężkie bombardowania w czasie II wojny światowej; jednak to nie przeszkodziło w tym, aby pozostać jednym z węzłów gospodarki Umbrii i Włoch.
Znane również jako „miasto zakochanych”, zważywszy, że Święty Walenty był biskupem i jego szczątki są przechowywane tutaj, miasto Terni, jednak to symbol smoka Thyrus lub Tiro, bohater legendy, w której walczy dzielny rycerz a kto zdoła go pokonać, zwalnia Terni z jego jarzma. Gęsto zamieszkane miasto Terni ma na swoim terytorium oraz w sąsiednich wioskach liczne prestiżowe wille i luksusowe domy położone w najbardziej atrakcyjym i strategicznym miejscu.
Dzięki strefie klimatu śródziemnomorskiego, oprócz piękna i uroku, jest on także przyjemny i łagodny.
Wśród zabytków i interesujących miejsc, pamiętajmy o ruinach amfiteatru Fausto i starożytnych murach miejskich, Katedrze w Terni, kościołowi św. Franciszka, Bazylice Świętego Walentego, Pałacu Spada, Placu della Repubblica, Placu Tacito, Placu Solferino, Muzeum Archeologicznym i wspaniałych wodospadach Marmore.