PRESTIŻOWA WILLA W RZYMIE

16 zdjęć
W sercu Lazio, w jego stolicy, Rzym, wieczne miasto, jest na sprzedaż to wspaniała prestiżowa willa. Dom jest rozłożony na dwóch poziomach, w otoczeniu 3000 metrów kwadratowych ogrodu i ozdobiony dużym tarasem widokowym.
Luksusowa willa znajduje się mniej niż 5 km od pola golfowego dell'Olgiata International, zaledwie kilka minut jazdy od Rzymu, w zielonej okolicy pomiędzy dębami i żołędziami.
Obiekt jest na dwóch piętrach, wykończony z najwyższą starannością. Na 550 metrach kwadratowych powierzchni wewnątrz budynku znajduje się również duży garaż i dodatkowe pomieszczenie. Oba poziomy prestiżowej willi na sprzedaż otwierają się na ogród i są ze sobą wewnętrznie połączone przyjemną harmonią.
Na parterze znajduje się przestronny hol wejściowy, pokój dzienny, winiarnia, obszar pralni, dwie łazienki, pomieszczenie gospodarcze oraz różne obszary techniczne, jak również wspomniany już garaż oraz zadaszony taras z 40 metrami kwadratowymi, z bezpośrednim dostępem do ogrodu.
Pierwsze piętro wyróżnia się zrównoważonym zestawem materiałów i kombinacji i jest podzielony na pokój dzienny na dwóch poziomach z tarasem o 50 metrach kwadratowych, siedem sypialni i trzy łazienki. Willa, niedawno wybudowana, zbudowana jest na powierzchni 3000 metrów kwadratowych trawnika, gdzie posadzone są sosny, jodły, gatunki magnolii, palm i wzniosłych umilis. Wysoki żywopłot wzdłuż ogrodzenia willi na sprzedaż w Rzymie zapewnia maksymalną prywatność.

informacje techniczne

Region: Lazio
Miasto: Rzym
Lokalizacja: Olgiata

Typologia: domy na sprzedaż w Rzymie - luksusowe wille
Powierzchnia wewnętrzna: 550 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 3000 mq

Pokoje: 7
Łazienki: 5
Pokój dzienny: 2
Jadalnia: 2
Kuchnia: 1

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Garaż - pralnia – piwnica

LAZIO: Rzym Olgiata Rzym 11 km - Frascati 37 km - jezioro Bracciano 15 km - Lidi Romani 20 km - Country Club 11 km - Golf Club 4,2 km - Termy 10 km - Lotnisko Roma Fiumicino 26 km – zjazd z autostrady: A1 Rzym nord 8 km.

Ref: 0076
cena: Do 2,5mil

willa rzym

luksusowe wille
luksusowe apartamenty

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Olgiata

Lazio, Rzym: Olgiata jest jednym z najbardziej ekskluzywnych i elitarnych dzielnic Rzymu.
Znajduje się na zewnątrz Grande Raccordo Anulare, Centrum Rezydencjalnego Olgiata, rodzi się na terytorium starożytnego i potężnego miasta Veio, w niewielkiej odległości od wyspy Farnese, gdzie zbudowano zamek magnackiej szlachetnej rodziny Orsini wzdłuż drogi Cassia wybudowanej przez magistrat Gajusza Kasjusza Longinus w drugim wieku przed naszą erą.
Miasto Rzym, zbudowane w dużej mierze z fragmentów oraz ruin miasta Veio, dziś charakteryzuje się bogactwem zieleni i znanych luksusowych willi, które obejmują także rezydencje wielu sławnych ludzi, tak, że wewnątrz stworzono trzy klubów i country club: Olgiata Country Club, Olgiata Golf Club i Klub Jeździecki.
Obszar stolicy nie jest łatwo dostępny, bo ograniczony przez ogrodzenia i kontrole 24 godziny na 24 przez efektywny personel nadzoru, który kontroluje także dostęp i tym samym gwarantuje maksymalną prywatność mieszkańcom. Istnieją dwa wejścia: wejście północne 9 i południowe, a nawet jeśli nie są one idealnie naprzeciwko dzielnicy w Rzymie, co sugeruje nazwa, są bardzo blisko siebie.