PRESTIŻOWA WILLA W PIZIE NA SPRZEDAŻ

46 zdjęć
W pobliżu słynnego miasta w Pizie, Toskania, jest na sprzedaż ta prestiżowa, zabytkowa willa. Piękny dom o powierzchni ponad 2200 metrów kwadratowych, znajduje się w otoczeniu parku o powierzchni 10 hektarów.
Zbudowana w drugiej połowie '500, rezydencja jest przekazywana z ręki do ręki ludzi i szlachetnych arystokratów, którzy zachowali w niej elegancję i przepych.
W XVIII wieku przeprowadzono remonty; w tym czasie powstaje obecna konfiguracja z centralnym miejscem, ozdobionym portykiem o pięciu arkadach w porządku toskańskim, do którego dodano dwa skrzydła tworzące duży dziedziniec w pobliżu parku przy imponującej bramie.
Struktura wewnętrzna i dekoracje toskańskiej willi na sprzedaż we Włoszech charakteryzują tekstury architektoniczne trompe l'oeil; freski i loggia zostały wykonane przez głównych twórców epoki takich jak Ademollo.
Wewnętrznie znajdziemy salony z freskami, kasetonowe sufity zdobione złotem, duże okna i niesamowite piękno.
Na pierwszym i drugim piętrze willi w Pizie jest osiem przestronnych suits, urządzonych z elegancją i wyrafinowaniem, w najwspanialszymi szczegółami, jak łóżka z baldachimem, dekorowane ściany, sufity z odkrytymi belkami.
Toskańska willa otoczona jest wspaniałym parkiem o powierzchni 10 hektarów, z magnoliami i dębami o ponad 400 latami. Ruch strumienia wody źródlanej, stanowi naturalny wodospad, park jest zdecydowanie skonfigurowany jako ekskluzywny i wyjątkowy.
Wewnątrz znajduje się również neogotycki budynek, zwany wieżą i mały kościół. Podczas gdy pierwszy budynek symuluje średniowieczną twierdzę i opracowany oryginalnie jako wieża widokowa Pizy w 1200, drugi jest kościołem, poświęconym San Carlo .
Toskańska willa na sprzedaż we Włoszech to prawdziwy zabytkowy dom o nowoczesnym uroku, historii i czarze.
informacje techniczne
Region: Toskania 
Miasto: Piza 
Lokalizacja: okolice 

Typologia: zabytkowy dom – epokowa rezydencja 

Powierzchnia wewnętrzna: 2200 mq 
Powierzchnia zewnętrzna: 10 ha 

8 suits
6 apartamentów 
2 sale konferencyjne 
1 sala balowa 
Siłownia 

Parking dla 200 samochodów 
Średiowieczny park 

Toskania - Pisa. Piza 5 km - Lucca 10 km - Livorno 25 km - Versilia 20 km - Florencja 65 km - Pistoia 40 km - Vinci 35 km - lotnisko Galileo Galilei w Pizie 6 km - centralna stacja kolejowa w Pizie 6 km - Autostrada A11 8 km.
Ref: 0732
cena: Ponad 10mil

historyczna posiadłość

ekskluzywna rezydencja
epokowa rezydencja

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Piza

Toskania - Pisa. Toskańskie miasto o wielkim znaczeniu, Piza zawdzięcza swoją sławę słynnej wieży, która stoi na Placu Miracoli, obok baptysterium i katedry. Miasto wpisane jest na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, kochane przez miliony turystów i przez włoskich rodaków.
Miejsce święte dla wielu obcokrajowców zwiedzających ten piękny kraj.  Piza ma również wiele innych miejsc godnych uwagi, takich jak Plac Cavalieri, rzeka Arno (Mediceo, Gambacorti, Pacinotti, Galilei, Sonnino, Simonelli), Pałac Orologio, Wieża  Muda, średniowieczne miasto (z Borgo Stretto, arabskimi rynkami i wiele więcej), mury obronne,mural Tuttomondo międzynarodowego artysty Keith Haringa, Plac Dante, Plac Garibaldi, Pałac Medici i wiele więcej.
W pobliżu Pisy znajduje się wiele wiosek o dużym znaczeniu historycznym i artystycznym, które łączą perły architektury, jak wspaniałe luksusowe wille i rezydencje o ogromnej wartości i jakości. Nieruchomości te często sięgają renesansu, są prawdziwymi dziełami sztuki, gdzie luksus łączy się z elegancją Toskanii.