PRESTIŻOWA WILLA W PIEMONTE

35 zdjęć
W pobliżu dawnej wsi położonej w zielonym krajobrazie Piemonte, położona jest uderzająca, luksusowa willa, używana jako zakwaterowanie, teraz na sprzedaż, z sąsiedującym gospodarstwem biodynamicznym, które razem zajmują powierzchnię około 2200 metrów kwadratowych i ponad 14 hektarów ziemi.
Prestiżowa nieruchomość na sprzedaż we Włoszech jest w rzeczywistości podzielona na różne budynki: budynek obecnie wykorzystywany jako działalności bed and breakfast, tak zwany „domek” i piwnica do produkcji wina. Kompleks luksusowych nieruchomości został niedawno odnowiony z pomocą znanego projektanta w celu uczynienia go bardziej komfortowym, ale przede wszystkim do integracji z otoczeniem dzięki zastosowaniu ekologicznych materiałów.
Na szczególną uwagę zasługuje gospodarstwo z 6 hektarami winnic, któremu zawdzięczamy produkcję win uzyskanych z certyfikowanych biodynamicznych upraw, winnic które znajdują się w doskonale wyposażonych piwnicach. Rezultatem jest wino w równowadze z jego środowiskiem, zdrowe i pełne witalności, wykonane według dawnych, ale rewolucyjnych metod uprawy w połączeniu z bieżącym sprzętem, doskonałe połączenie winnic, terroir, poszanowania środowiska naturalnego. Tradycja winiarstwa obszaru odbija się mocno w tej ekskluzywnej nieruchomości, która oferuje również wygodę dzięki sąsiedztwu zjazdu z autostrady (A26 - Ovada), nowa port turystyczny Genova Marina - lotnisko (50 km) i od lotniska w Genui (50 km ).
Luksusowa willa na sprzedaż poświęcona B & B ma powierzchnię 1000 metrów kwadratowych i mieści się na dwóch piętrach. Na parterze znajduje się duża jadalnia z imponującym kominkiem, kuchnia, pięć sypialni z łazienkąmi, jadalnia i aneks kuchenny. Na piętrze znajdują się dwie łazienki, pralnia oraz apartament z aneksem kuchennym, jadalnia która wychodzi na mały balkon, sypialnia i łazienka. Na tym samym poziomie znajduje się przestronny taras z widokiem na dziedziniec i basen które są dostępne poprzez schody zewnętrzne lub przez dwa duże i jasne salony.
W sąsiedztwie obiektu jest „domek” na trzech poziomach, w sumie 267 metrów kwadratowych.
Parter / piwnica, tu znajduje się wejście, które prowadzi do dwóch sypialni oraz bardzo przestronnej łazienki i pralni. Schody prowadzą do jadalni na pierwszym piętrze z której dojdziemy do kuchni połączonej ze studiem i salonu połączonego z dodatkowym pokojem z dostępem do łazienki i sypialni. Trzecie piętro jest zajęte przez zadaszony taras o 25 metrach kwadratowych, z którego można podziwiać wspaniałą panoramę. Studio na pierwszym piętrze łączy ten sam „domek” ze strukturą o 429 metrach kwadratowych wykorzystywaną jako piwnica i posiadającą dwa piętra, która jest z kolei podłączona z magazynem i oficyną dla pojazdów rolniczych.

informacje techniczne

Region: Piemonte
Miasto: Alessandria
Lokalizacja: Alessandria

Typologia: willa Piemonte - nieruchomości na sprzedaż Turyn
Powierzchnia wewnętrzna: 2200 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 14,0270 ha

Luksusowy dom wykorzystywany jako B & B: 1054 mq
Pokoje z łazienką: 5
Apartamenty: 1
Łazienki: 4
Pokój dzienny: 2
Jadalnia: 1
Kuchnia: 1

„Domek”: 267 mq
Sypialnie: 3
Łazienki: 2
Salon: 1
Jadalnia: 1
Kuchnia: 1

oraz pomieszczenia pomocnicze i pomieszczenia techniczne

Piwnica: 429 mq
Magazyn i oficyna dla pojazdów rolniczych: 448 mq
Basen
Kończyna – na paszę: 1,6 ha
Winnice: 6 ha
Las: 1,4 ha
Terany nierolnicze: 5 ha
Całkowita powierzchnia terenu: 14 ha

Piemonte: Alessandria 45 km - Genua 56 km - Mediolan 114 km – klub golfowy 10km – kąpieliska termalne 8 km – lotnisko Turyn 86 km - zjazd z autostrady: zjazd Genua-Ventimiglia 12 km.

Ref: 0387
cena: Od 2,5mil do 5mil

luksusowe wille sprzedaż

sprzedaż luksusowych nieruchomości
real estate nieruchomości

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Alessandria

Piemonte - Alessandria - Casal Monferrato: Alessandria, siedziba wspaniałego zamku na sprzedaż, została założona w połowie XII wieku przez Ligę Lombarda z konkretnym zamiarem objęcia strategicznej pozycji i przeszkodzeniem zamiarów markiza Monferrato Guglielma Starego,  krewnego i zwolennika Fryderyka I „Barbarossa” i razem w Mediolanie stać się symbolem niezniszczalności Longobardów. Początkowo przyjmuje nazwę „Civitas Nova”, a później pseudonim wymyślony przez cesarza Barbarossy „Alessandra della paglia”, co przypomina nam, że w 1174, podczas legendarnego  oblężenia, dachy miasta były kryte strzechą.
Miejscowości znajdujące się w pobliżu Piemonte w rzeczywistości były budowane i wzmacniane brzegami Tanaro wokół Borgo Rovereto. Barbarossa oblęża miasto, kiedy jego pokonani żołnierze wycofują się z niego, zostaje nazwany na cześć papieża Aleksandra III, patronem Ligi. Później staje się częścią imperium, przyjmując, na krótki okres, nazwę „Cesarstwa”.  Stało się wolnym miastem w Piemonte w 1198, a następnie śledzi losy Księstwa Mediolanu. W 1348 przechodzi pod rządy Viscontiego, Sforza i Hiszpanów. Przejęta przez księcia Eugeniusza w 1707 roku, upada pod rządami Savoia w 1713 roku do, którzy je wzmacniają, tak aby stało się strategicznym miejscem i podporą Piemonte. Z tego okresu pochodzi ”Cytadela”, która jest jednym z najwspanialszych przykładów włoskiej architektury militarnej z XVIII wieku i jednym z najważniejszych w Europie.
Alessandria została zbudowana przez króla Vittorio Amedeo II od 1728. Prace kontynuował jego następca Karol Emanuel III, aby dzieła mógł dokończyć generał Marescot i Chasseloup; obrona ponownie umocnia się w połowie XIX wieku. Cytadela z miejscowości w Piemonte uderza wielkością ściana miasta, które mają obwód trzech kilometrów i prezentują plan o sześciokątnych frontach. Najciekawszy kompleks architektoniczny jest oferowany przez plac o 30.000 metrów kwadratowych posiadające masywne i ciężkie, prostokątne budynki z XVIII i XIX wieku. Patrząc na strukturę miasta osiemnastowiecznej z Alessandrii, rozszerzonej w 1859 r. oraz typowe świadectwa wojskowe XIX wieku, uważa się, że była to ogromna twierdza przeszłości, która była w stanie wytrzymać kilkukrotne oblężenie. Twierdza jest teraz miastem o wielkim szacunku, siedzibą wspaniałych, luksusowych willi i prestiżowych zamków.