PRESTIŻOWA WILLA W PIEMONTE NA SPRZEDAŻ

68 zdjęć
Historyczne domostwo z połowy 1600 roku. Willa na sprzedaż w Piemoncie stoi w całej swej okazałości, będąc jednocześnie willą jak i zamkiem.
Zbudowana od razu po zakupie pierwszego rdzenia, pod koniec 1600 roku, luksusowy dom w Piemoncie spotkał niezwykłą ekspansję w latach 1800, dzięki konstrukcji znanego architekta danego okresu.
Podczas złotego wieku secesji , a następnie w latach 1800 i na początku 1900, zakończyły się prace nad rozszerzeniem nieruchomości: willa na sprzedaż we Włoszech osiągnęła swój obecny wygląd , mieszankę elegancji i prostoty, między wielkością i wspaniałością.
Zamieszkiwany przez znanych ludzi ówczesnych czasów, piękny zamek na sprzedaż w Piemoncie gościł przez wieki sławnych ludzi takich jak Guglielmo Marconi i Silvio Pellico. Majestat i szlachetność, która wyróżnia go od początku, jest nadal widoczna dzisiaj, dzięki starannej renowacji  prowadzonej w mądry sposób, co pozwoliło na osiągnięcie piękna zabytkowego domu, tak, aby zachować wszystkie jego uroki i przetransportować je do nowoczesności. W rzeczywistości, nie brakuje żandych udogodnień, willa służy jako prestiżowy kompleks mieszkaniowy.
Wyposażony w 6 sypialni (4 na parterze z własnym wejściem wychodzą na park , 2 na piętrze) i 10 jednostek mieszkalnych, luksusowa willa na sprzedaż we Włoszech to naprawdę wspaniałe miejsce, gdzie można się zwieść przez spokój i ciszę. Piękne pokoje z XIX -wiecznymi freskami na suficie, piwnice z pięknym sklepieniem z cegły, luksus i elegancja to zwycięskie cechy: są to niektóre z osobliwości pałacu.
Zewnętrznie, piękny stary park otaczający zamek w Piemoncie oferuje możliwość relaksu, spaceru w otoczeniu zieleni i kwitnących kwiatów.
W pobliżu prestiżowej willi w Piemoncie znajduje się klub sportowy z basenem, siłownia, kort tenisowy, boisko do piłki nożnej, 2 boiska do siatkówki, hala sportowa i zielona trasa 1,5 km w eleganckim XVIII-wiecznym parku towarzyszącym cudownej nieruchomości.
informacje techniczne

Region: Piemonte
Miasto: Alessandria
Lokalizacja: Alessandria

Typologia: Willa Piemonte - Zamki w Piemoncie

Powierzchnia wewnętrzna: 6000 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 12 ha

6 sypialni
35 apartamenty w głównym korpusie
5 mieszkań w sąsiednim budynku
XIX-wieczne sale
Winnice
Park świecki

Kluby sportowe z:
Basenem, siłownią, kortem tenisowym, boiskiem do piłki nożnej, 2 boiskami do siatkówki, halą sportową i zieloną trasą 1,5 km w eleganckim XVIII-wiecznym parku.

Piemonte - Alessandria. Alessandria 30 km - Acqui Terme 5 km - Torino 75 km - Mediolan 109 km - Genua 50 km – Asti 30 km.

Ref: 0496
cena: Ponad 10mil

historyczne domostwo

epokowa rezydencja
prestiżowe nieruchomości

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Alessandria

Piemonte - Alessandria. Zamek został zbudowany w pobliżu Alessandrii, jednego z najważniejszych miast na północy Włoch.
Lokalizacja znana jest przez obecność kilku drobnych zamków, bogatej historii, luksusu, sztuki i kultury. Każdy zamek w tym obszarze utrzymuje starożytną świetność i wspaniałość.
Historia miasta Alessandrii jest pełena uroku i historii; samo miasto oferuje wiele miejsc o znaczeniu historycznym i kulturalnym, takie jak katedra, kościół Santa Maria di Castello, Pałac Ghilini, Pałac Pozzo, Pałac Prati di Rovagnasco... nie wspominając o różnych i ciekawych muzeach.
Aktywne młode miasto, prowadzi wiele imprez: inscenizacja bitwy pod Marengo, Motorcycle Rally, Międzynarodowy Biennale Poezji, Ale Chocolate , Salone del Biscotto i wiele innych.
Miasto otaczają wspaniałe wsie, małe wzniesienia i łagodne wzgórza, okazuje się mieć naprawdę czarujący krajobraz.