PRESTIŻOWA WILLA W LIGURII NA SPRZEDAŻ

26 zdjęć
Położona na wzgórzu w malowniczej okolicy z pięknym widokiem na piękne morze, jest na sprzedaż ta prestiżowa willa w Ligurii.
O powierzchni 750 metrów kwadratowych i parku o 6000 metrów kwadratowych, nieruchomość jest prawdziwą perłą idealnie zlokalizowaną w ekskluzywnym i wyrafinowanym miejscu.
Rozmieszczona na czterech poziomach, połączonych wewnętrznie również przez windę, luksusowa willa na sprzedaż posiada również przestronną werandę i taras.
Na parterze znajduje się mieszkanie dla pracowników, jak również wejście do rezydencji i sala bilardowa. Na pierwszym piętrze znajduje się przestronny salon z kominkiem, duża kuchnia z werandą, jadalnia, gabinet, łazienka oraz niektóre obszary usług jak pralnia i piwnica.
Na wyższych piętrach mieszczą się sypialnie: 3 sypialnie i 3 łazienki zajmują drugie piętro natomiast poddasze 2 sypialnie i łazienka.
Każdy pokój oferuje doskonałe warunki: otwarte i jasne przestrzenie, panoramiczne widoki i wspaniałe meble, które zdobią każdą powierzchnię domu i podkreślają jego wartość i prestiż.
Aneks składa się z dużego przedpokoju, 2 sypialni, 2 łazienek i podwójnego garażu, który dopełnia przepiękną willę na sprzedaż w Ligurii.
Zewnętrznie, nieruchomość położona jest w parku o 6000 metrów kwadratowych. Pośród bujnej zieleni i wyróżnia się sad, ogród warzywny i basen z obszarem relaksacyjnym, położonym w malowniczej okolicy.
Lokalizacja jest godna pozazdroszczenia, znajduje się blisko głównych ośrodków włoskiej Riwiery, ale w tym samym czasie, w oazie ciszy, spokoju i prywatności, wraz z elegancją i wyrafinowaniem wnętrz i jego zewnętrznej przyrody, która sprawia, że ta willa sprzedaż w Ligurii to prawdziwy skarb.

informacje techniczne

Region: Liguria
Miasto: Genua
Lokalizacja: Riviera Ligure

Typologia: willa z panoramicznym widokiem

Powierzchnia wewnętrzna: 750 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 6000 mq

Główna willa:
5 sypialni
5 łazienek
Duży salon
Kuchnia
Weranda
Tarasy
Jadalnia
Gabinet
Sala bilardowa
Obszary usługowe
Winda

Mieszkanie dla pracowników

Aneks:
2 sypialnie
2 łazienki
Podwójny garaż

Park
Basen
Obszar relaksu


Liguria - Genua. Genua 25 km - lotnisko Cristoforo Colombo 40 km - Portofino 10 km - Sanremo 130 km - Lerici 60 km - Savona 60 km - La Spezia 55 km - Imperia 100 km - Nizza 170 km.

Ref: 0597
cena: Ponad 10mil

willa morze

ekskluzywna rezydencja
luksusowa posiadłość

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Genua

Liguria - Riwiera Ligure:
Lokalizacja bardzo modna i o absolutnym pięknie, Riwiera rozciąga się z Monaco do Capo Corvo, przechodząc przez cztery prowincje: Savona, Imperia, Genui i La Spezia, o łącznej długości około 330 km.
Z widokiem na piękne Morze Liguryjskie, krystalicznie czyste, Riwiera podzielona jest na Riwierę Levante i Riwierę di Ponente.
Pierwsza charakteryzuje się obecnością piaszczystych plaż przeplatanych przez skały i klify wystające poza obręb morza. Istnieje wiele miejsc, atrakcji turystycznych, takich jak: Camogli, Portofino, zatoka Tigullio, Cinque Terre, Lerici, Porto Venere i zatoka Poetów.
Riwiera di Ponente, znana również jako Riwiera dei Fiori, charakteryzuje się piaszczystymi plażami i głęboką wodą. Główne lokalizacje to: Finale Ligure, Sanremo, Bordighera i Mentone.
Obszar ten cieszy się dużym popytem i jest bardzo poszukiwane, Riwiera przez lata cieszy się wzrostem obecności luksusowych willi i luksusowych nieruchomości, w celu zaspokojenia rosnącego popytu, który wciąż wzrasta.