PRESTIŻOWA WILLA W FORTE DEI MARMI NA SPRZEDAŻ

15 zdjęć
Luksusowe wille i prestiżowe nieruchomości: są to domy, które znajdują się najczęściej w miejscu „w” Forte dei Marmi, perle Versilii i popularnej nadmorskiej miejscowości na wybrzeżu Toskanii.
Znajduje się w zdecydowanie ekskluzywnym kompleksie, składającym się z sześciu jednorodzinnych willi, ta wspaniała luksusowa willa na sprzedaż we Włoszech otwiera się pośrodku zieleni z miękką różowego koloru fasadą.
Majestatyczna brama wprowadza nas do środka, i co więcej, oznacza to, że całość znajduje się daleko od drogi i od wścibskich oczu. Aby dojść do prestiżowej nieruchomości, oddzielono ruch pieszy od podjazdu. W rzeczywistości, z jednej strony możemy dojść spacerem do wspaniałej luksusowej willi w Toskanii, z drugiej, mamy rampę która prowadzi do piwnicy i natychmiast do prywatnych garaży: w ten sposób, nie tylko ogrody są wolne od zasłaniających je samochodów, ale w przypadku niekorzystnej pogody, możliwe jest natychmiastowe dotarcie do mieszkania.
Każdy kompleks willi ma inne cechy, ale wszystko pasuje do wspólnego projektu i ma ten sam styl. Ta piękna willa w Forte dei Marmi jest rozłożona na trzech piętrach.
W piwnicy znajdują się tawerna, winiarnia, dwie łazienki i kilka pomieszczeń dla służby. Na parterze duży salon z miejscem living, kuchnia z jadalnią, sypialnia i łazienka są dobrze rozmieszczone i mają dostęp na zenątrz dzięki podwójnym gankom i zadaszeniu. Na pierwszym piętrze znajdziemy dwa dodatkowe pokoje z prywatnymi łazienkami, taras i dwa balkony, które wypełniają przestrzeń tej pięknej luksusowej willi na sprzedaż.
Poza tym znajdziemy cudowny bujny ogród o 1402 metrach kwadratowych, które otaczają willę w Toskanii na sprzedaż. W środku całej kwitnącej bujną zielenią ogrodu stoi basen niczym niebieskie lustro, okrągły z 85 metrami kwadratowymi.
informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Lucca
Lokalizacja: Forte dei Marmi

Typologia: wille Forte dei Marmi - domy w Forte dei Marmi

Powierzchnia wewnętrzna: 641 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 1402 mq

Kuchnia
Jadalnia
Podwójny salon
3 sypialnie
3 łazienki
Podwójne balkony
Podwójne ganki
Zadaszenie

Tawerna 260 mq
z pomieszczeniami usługowymi, piwnicami i 2 łazienkami

Garaż 150 mq
Basen 85 mq

Toskania - Forte dei Marmi: Lucca 40 km - Piza 45 km - Florencja 110 km – Altopascio 55 km - Versilia Golf Club 6 km - Spa i uzdrowisko termalne 40 km – lotnisko Piza 42 km.

Ref: 0617
cena: Od 2,5mil do 5mil

prestiżowa nieruchomość

real luxury estate
willa luxury

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Lucca

Toskania - Forte dei Marmi. Luksusowa willa znajduje się w Forte dei Marmi, ekskluzywnym ośrodku, który swoją nazwę zawdzięcza fortowi w samym sercu miasta i do marmuru z Alp Apuańskich, które zostały wprowadzone do nabrzeża, a następnie podjęły drogę morską.
Wraz z upływem czasu, Forte dei Marmi zachwyca ogromną liczbę ludzi, w tym wielu celebrytów, sportowców, aktorów, potężnych przemysłowców, którzy nazwali je idealnym miejscem na letnie wakacje.
Wiele rosyjskich potentatów, w ostatnim okresie, kupuje luksusowe wille o ogromnej wartości i prestiżu w Forte dei Marmi, dając obszarowi dodatkowego szyku, uroku i ekskluzywności.
Zielony obszar, gdzie luksusowe wille są często wyposażone w duże i kwitnące ogrody, rzut kamieniem od morza, Versilia; lokalizacja elity z luksusowymi butikami, znajdują się słynne dyskoteki i kluby, Forte dei Marmi to naprawdę top dla tych, którzy chcą połączyć najlepszy charakter i luksus, przepych i relaks.