PRESTIŻOWA WILLA NAD WYRZEŻEM ADRIATYKU

18 zdjęć
Kilka kilometrów od białych plaż nad Morzem Adriatyckim, w pozycji dominującej na słonecznych wzgórzach w okolic, jest wystawiona na sprzedaż ta prestiżowa willa o 700 metrach kwadratowych z lat siedemdziesiątych, która znajduje się niedaleko od centrum Rimini, w środku parku o 1800 metrach kwadratowych.
Na terenie nieruchomości na sprzedaż we Włoszech znajduje się również duży basen z prysznicami i szatniami, altanka do przyjmowania gości i boisko oświetlone w nocy.
Luksusowa nieruchomość posiada duży ganek, który wystaje nad doliną, na pierwszym piętrze, mieszczą się trzy sypialnie, dwie łazienki i różne inne pomieszczenia usługowe. Drugie piętro jest podzielone na przedpokój z sąsiednią salą bilardową, dwa duże salony, jadalnię z meblami design i dużym barokowym lustrem, kuchnię, łazienkę i 3 sypialnie z łazienkami. Kolejne cztery dwuosobowe apartamenty i 3 łazienki, z których jedna wyposażona jest w saunę i przestronną szafę kończą ostatni poziom nieruchomości.
W doskonałej lokalizacji, zaledwie kilka kroków od wybrzeża Adriatyku, z willi na sprzedaż we Włoszech można przejść do dziewiczej przyrody, która odróżnia te miejsca lub „zanurkować” do życia nocnego na Riwierze.

informacje techniczne

Region: Emilia-Romania
Miasto: Rimini
Lokalizacja: Rimini

Typologia: Nieruchomości na sprzedaż – domy i wille na sprzedaż
Powierzchnia wewnętrzna: 700 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 1800 mq

Pokoje: 7
Łazienki: 6
Salony: 3
Jadalnia: 1
Kuchnia: 1

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Łaźnia turecka
Sala bilardowa
Basen
Balkon
Boisko do piłki nożnej
 
Emilia Romagna – Rimini: Riccione 1 km - Rimini 7 km - plaże Adriatyku 1 km - Cesenatico 28 km - Rawenna 50 km - Bologna 90 km – termy 1 km – klub golfowy 2 km - lotnisko Forli 59 km - Zjazd z autostrady E55 w Riccione 1,5 km.

Ref: 0176
cena: Od 2,5mil do 5mil

prestiżowy dom

sprzedaż willi
historyczne majątki

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Rimini

Emilia Romagna - Rimini: miasto stare i nowe, Rimini, stolica prowincji o tej samej nazwie, oferuje atrakcyjną kombinację zabytków wspaniałej przeszłości w nowoczesnej organizacji turystycznej. Idealne miejsce na wakacje we Włoszech, dla tych, którzy chcą przejść od rozluźnienia w dzień na plaży do rozrywki w nocy w dyskotece, zwiedzania skarbów sztuki przekazywanych z przeszłości.
Rimini, gdzie znajduje się willa, zostało założone przez Rzymian w 268 p.n.e., jako kolonia łacińska, strategiczne centrum i miejsce spotkań dla handlu. W 90 p.n.e. został podniesiony do ratusza. Średniowiecze widzi je jako protagonista własnego losu jako wolna gmina.
Pod koniec XIII wieku Pani Malatesta przekształca Rimini w siedlisko kultury i sztuki. Jest to krótka historia miasta w wyraźnie potwierdzonych pracach, takich jak: Łuk Augusta, Most Tyberiusza i Świątynia Malatestiano. 30 lipca 1843 kamień wojskowy Rimini zainaugurował budynek Privilegiato dei Bagni, który następniezamienia się, około 50 lat później, w Kursaal i Grand Hotel. Tak rodzi się Ostenda Włoch przeznaczona, aby stać się metropolią nadmorskiej par excellence, europejskiej stolicy wypoczynku.