PRESTIŻOWA WILLA NAD JEZIOREM TRASIMENO

8 zdjęć
Zaledwie 8 km od Cortona, między starymi młynami i kruszgankami, w typowej scenerii Umbrii, jest na sprzedaż ten obiekt nad jeziorem Trasimeno, który obejmuje: prestiżową willę, do użytku jako główna o powierzchni 900 metrów kwadratowych, depandance o 120 metrzch kwadratowych i budynek gospodarczy wykorzystywany jako mieszkanie dla pracowników, budynki gospodarcze w sumie 300 metrów kwadratowych i 6 ha ziemi, z czego 1 ha atarożytnego parku i reszta gajów oliwnych. Tony odcieni bursztynu jesieni kolorują wzgórza Umbrii i Toskanii, tworząc ciepłą atmosferę, która charakteryzuje willę na sprzedaż, są to unikalne składniki tej nieruchomości. Willa jest idealnym przykładem typowej willi w Umbrii, zakonserwowana z pełnym poszanowaniem oryginalnych elementów i gdzie piaskowiec i terakota dominują w obu konstrukcjach ścian, sufitów i podłóg.
Otoczona drzewami oliwnymi i antycznymi roślinami, majestatyczna struktura otacza prestiżową willę magią kojarzącą się z dawnymi czasami, ale cechą, która sprawia, że tendom jest wyjątkowym to piękny widok na jezioro Trasimeno i Val di Chiana.
Rezydencja na sprzedaż jest rozłożona na trzech poziomach, z których jeden jest w całości zajęty przez dwa lofty: pierwszy poziom podzielony jest na część dzienną z dużym salonem z przedpokojem, przestronną kuchnią, jadalnią i sypialnią który obejmuje trzy sypialnie z dwoma dużymi łazienkami; drugie piętro znajdujemy podwójny salon, skąd można udać się bezpośrednio do parku i nad jezioro, trzy sypialnie i łazienka. Jest w realizacji projekt na budowę basenu z panoramicznym widokiem na jezioro.

informacje techniczne

Region: Umbria
Miasto: Perugia
Lokalizacja: Tuoro sul Trasimeno

Typologia: Willa na sprzedaż - willa w Umbrii
Powierzchnia wewnętrzna: 1360 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 6 h

Główna luksusowa willa: 940 mq
Depandance: 120 mq
Budynki gospodarcze: 300 mq

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Park: 6 ha

Umbria – Perugia: Tuoro sul Trasimeno - Castiglione del Lago 5 km - Cortona 8 km - Perugia 24 km - Montepulciano 27 km - Arezzo 50 km - Montalcino 60 km - Siena 68 km - Golf Club Lamborghini 11 km – kąpieliska termalne Chiusi-Chianciano 27 km - lotnisko Perugia 21 km - zjazd z autostrady: A1 Foiano della Chiana 18 km.

Ref: 0080
cena: € 3.200.000

perugia

luksusowey dom
prestiżowa rezydencja

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Tuoro w Trasimeno

Umbria-Perugia: wspaniały przykład sztuki średniowiecznej w Umbrii, miasto Tuoro sul Trasimeno urodziło się około 1300 roku i ma siedzibę w jednym z ośrodków turystycznych o największej wartości i interesach na terytorium środkowych Włoszech, niezwykle bogaty w zabytki, prestiżowe i zabytkowe budynki, które spełniają zainteresowanie i ciekawość turystów, podróżników i mieszkańców.
Piękne krajobrazy Umbrii, nienaruszone i otoczone grubymi lasami dębów na północ oferują ciszę i spokój na spacer lub rower. Te ścieżki w miejscowości Perugia mogą upajać zarówno miłośników historii jaki i przyrody. Pamiętajmy o Kościele św. Marii Magdaleny, posiadającym wspaniałe dzieła sztuki, Kościele św. Agaty, zbudowanym w XII wieku, Kościele San Salvatore, antycznej domenie Farneta i parafii Confine, niesamowitym zabytkowym budynku.
Miasteczko Umbrii niedaleko Perugii znajduje się przy pięknych i krystalicznie czystych wodach jeziora Trasimeno, bogaty w widoki wiejskie o wielkiej urodzie, wdzięku i opierające się na obecności wąskich uliczek, zabytków i budynków majestatycznej wspaniałości, jak Castel Ranieri, niezwykły przykład sztuki średniowiecznej lub Pole Słońca, na polanie, której powierzchnia została ustanowiona fascynującą wystawą konstrukcji wykonanych z piaskowca, lub parafii św. Michała Archanioła sięgająca XIII wieku. Jest to opowieść o tym co wydarzyło się w pobliżu miejscowości Tuoro, walk jeziora Trasimeno, które widziało armię rzymian i kartagińczyków, prowadzonych przez Hannibala, który widział porażkę rzymaina ze śmiercią konsula Caio Flaminio i rozprzestrzenianie się kartagińskiej armii we Włoszech.