PRESTIŻOWA WILLA NAD JEZIOREM COMO NA SPRZEDAŻ

full screen
60 zdjęć
Z co najmniej piękną panoramą na jezioro Como, jest na sprzedaż ta cudowna, luksusowa willa.
Pochodząca z początku XX wieku, rezydencja została pięknie i starannie odrestaurowana w 2000 i 2008 roku; ostatnie interwencje przyczyniły się do obecnego stanu, zdecydowanie cudownego.
Wrota z 1600 wprowadzają do wnętrza posiadłości. Parter objawia się w całej swej okazałości; szeroki przedpokój posiada szafy wykonane pod rozmiar i uderzające białe marmurowe schody, które prowadzą na wyższe piętra. Przestronna garderoba, winda obita białą skórą i różne lokale usługowe towarzyszą tej przestrzeni.
Pierwsze piętro willi nad jeziorem Como, wita nas salonem, który prowadzi do jadalni o dużych oknach, które pozwalają się wyjątkowy widok na okolicę. Pokój komunikuje się bezpośrednio z dużą kuchnią; na pierwszym piętrze znajduje się również gabinet / salon i łazienka dla gości. Główny suite, z oryginalnymi akwarelami z 600, z główną łazienką i garderobą, znajduje swoją doskonałą lokalizację na drugim piętrze. Położony w ekskluzywnej pozycji, suite posiada również wyjście na tarasy rezydencji. Sypialnia z łazienką i salonem kończą drugie piętro.
Luksusowa willa posiada również poddasze, gdzie znajduje się kuchnia, sypialnia z tynkiem weneckim i łazienką z jacuzzi, druga sypialnia z łazienką z prysznicem termalnym, sala bilardowa. Wreszcie, wieża mieści piękny pokój.
Zapierające dech w piersiach widoki z każdego pokoju i tarasu; Jezioro Como prezentuje się w pełnej krasie i okazałości.
Jeśli wnętrze willi na sprzedaż nad jeziorem są czyste, z drobnymi szczegółami takimi jak marmurowe podłogi i drewniane mozaiki, marmurowe łazienki, eleganckie i wyrafinowane meble, wyszukane detale i styl, to samo możemy powiedzieć o obszarze zewnętrznym tej prestiżowej nieruchomości.
W pięknym i rozległym parku o 6500 metrów kwadratowych, obejmujący całą willę nad jeziorem i stanowiący idealne tło, znajdują się: kort tenisowy i basen, ekskluzywne miejsce, w którym można odpocząć w ciepłe i słoneczne letnie dni i organizować aperitify w ciepłe wiosenne wieczory.
Z każdej strony widok jest świetny i zagubiony w nieskończoności uroku jeziora Como.

informacje techniczne

Region: Lombardia
Miasto: Jezioro Como
Lokalizacja: Jezioro Como

Typologia: willa jeziora - willa na sprzedaż

Powierzchnia wewnętrzna: 710 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 6500 mq
Parter: reprezentacyjne wejście, garderoba, różne pomieszczenia gospodarcze.
Pierwsze piętro: podwójny salon, jadalnia, kuchnia, gabinet / pokój dzienny, łazienka dla gości.
Drugie piętro: główny suite z łazienką, garderobą i wyjściem na tarasy; druga sypialnia z łazienką, pokój dzienny.
Poddasze: kuchnia, sypialnia z łazienką z jacuzzi, druga sypialnia z łazienką z prysznicem termalnym, sala bilardowa.
Wieża: mała sala.

Wewnętrzna winda
Basen
Kort tenisowy

Lombardia - Jezioro Como. Como 3 km - Lecco 25 km – Mediolan 42 km - Varese 20 km – Monza 32 km - Lugano 20 km – Verbania 40 km.

Ref: 0755
cena: € 9.500.000

luksusowa rezydencja

wille jeziora
luksusowe nieruchomości

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Jezioro Como

Lombardia - Jezioro Como. Jezioro Como w Lombardii jest naturalnym jeziorem, pochodzi z głębokich wykopów rzecznych i modelowane przez powtarzające się zlodowacenia. Trzecie włoskie jezioro jako powierzchnia i pierwsze pod względem obwodu, jest znane z charakterystycznej formy o kształcie odwróconej litery „Y”.
Wypoczywali tu w 800 roku najwięksi poeci romantyzmu, od Alessandro Manzoni do Stendhala, od George’a Gordon Byrona do Franza Liszta, jest jednym z najpiękniejszych miejsc włoskiego krajobrazu.
Jeśli kiedyś jeziora przyciągały uwagę poetów, są teraz coraz bardziej cenione przez osobistości vip jet-set krajowe i międzynarodowe. Z tego powodu są one również domem wspaniałych luksusowych willi, coraz bardziej poszukiwanych przez klientów, zarówno włoskich jak i zagranicznych.
Zakochać się w podobnej lokalizacji, z idealnym klimatem i malowniczym krajobrazem, kolorowym i pachnącym, jest to naprawdę nieuniknione i z tego powodu, wille nad jeziorami cieszą się coraz większym popytem i chęcią posiadania.