PRESTIŻOWA WILLA NA WZGÓRZACH CHIANTI

full screen
30 zdjęć
Urokliwa willa na sprzedaż w Sienie, z ponad 300 metrami kwadratowymi z loggiami i tarasami położona jest w samym sercu Toskanii - Chianti i otoczona jest pięknym ogrodem z drzewami owocowymi, drzewami cytrynowymi, dużym basenem z altanką, świeżym powietrzem i miejscem na grilla.
Na terenie nieruchomości, która obejmuje około 38000 metrów kwadratowych z czego 8000 jest w pełni ogrodzonych, znajduje się tu również obszar uprawy drzew oliwnych ze 150 drzewami produkcyjnymi.
Odnowiona pod koniec lat siedemdziesiątych z wysokiej jakości materiałów z pełnym poszanowaniem otaczającej przyrody i pierwotnej historii wiejskiej, został zbudowany ten dom w Toskanii. Ściany zewnętrzne posiadają odsłonięty kamień o ciepłych i przytulnych tonach pod loggią znajduje się jadalnia otoczona przez kolorowe kwiaty i rośliny ozdobne, wyposażona w meble z liści bananowca i stoły z trawertynu.
Wewnątrz willi, typowe materiały, takie jak cegła toskańska i lite drewna zdobią podłogi i sufity.
Wejście otwiera się na duży open space, gdzie można uzyskać dostęp do 2 sypialni, jedna z łazienką. Przestrzeń na parterze jest skonstruowana z jadalni z kuchnią, salonu z kominkiem i szafy.
Na piętrze powyżej istnieją dwa inne pokoje z prywatną łazienką i dwoma tarasami oprócz balkonów przystosowanych jako kącik do czytania. Willę dopełnia romantyczna wieża, która została przekształcona we wspaniały apartament.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Siena
Lokalizacja: Chianti

Typologia: Wille Siena - wille i posiadłości
Powierzchnia wewnętrzna: 325 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 3,8 ha
 
Pokoje: 5
Łazienki: 5
Pokój dzienny: 2

Pokoje pomocnicze: 7
 
Basen
Balkon
Resede
Gaj oliwny
 
Toskania: Castellina in Chianti - Florencja 35 km - Arezzo 59 km - Siena 12 km - Wybrzeże Etrusków 67 km - Park Narodowy Casentino 53 km - Montalcino 55 km - San Gimignano 22 km - Volterra 38 km - kąpieliska termalne Rapolano 20 km – klub golfowy Alighieri 7 km - Autostrada: E78, zjazd San Donato21 km - lotnisko Siena 23 km.

Ref: 0133
cena: € 1.490.000

wille w siena

domy w toskanii na sprzedaż
agencja nieruchomości w toskanii

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Chianti

Toskania - Siena - Chianti: Chianti, gdzie stoi dom w Toskanii, to szykowny teren ale w ludzkiej skali, gdzie można spędzić czas na nauce sztuki, gastronomii, zanurzeni spokoju w dziewiczych wzgórz Sieny i Florencji. Castellina jest jednym z głównych ośrodków Chianti, Radda i Gaiole razem połączone przez rolniczy charakter w rzeczywistości jest granicą między Sieną i Florencją. Historycznie miejsce rywalizacji w wojnach między Guelfi i Ghibellini stały się wspaniałą atrakcją turystyczną, dzisiaj synonim wina Chianti i Toskanii.
Wieś Castellina pochodzi od starożytnego rodu etruskiego z szóstego-siódmego wieku p.n.e., ten średniowieczny okres kształtuje obecną strukturę. Punktem strategicznym jej pozycji jest położenie między Sieną i Florencją, była częścią Ligi Chianti, sojusznik, który miał za godło „czarnego koguta”, który stał się później nazwą jednej z najpopularniejszych i najbardziej znanych czarnych win Chianti.
Utraciła autonomię w połowie 1500r. pod koniec wojny między Sieną i Florencją, stając się ważnym ośrodkiem rolniczym. Obecnie jest jednym z ośrodków napędowych produkcji wina w Toskanii. Szczególnie godne zobaczenia są: Rocca z salą radną, a także pokój Kapitana, dziedziniec ze studnią i Muzeum Archeologiczne. Kościół SS. Salvatore, który został odbudowany po wojnie, gdzie można podziwiać dzieła szkoły toskańskiej.