PRESTIŻOWA WILLA NA SPRZEDAŻ WE WŁOSZECH

50 zdjęć
Wspaniały przykład XIX-wiecznego budynku, zarówno przez dekoracyjne szczegóły takie jak meble i architektura, ten piękny, luksusowy dom jest na sprzedaż.
Położony na południu Włoch, a dokładniej w pięknym regionie Apulia, piękny obiekt doskonale łączy piękno i starożytność, nowoczesne udogodnienia i kulturę.
Wszystkie pokoje zostały urządzone w innym stylu przez dwóch południowych malarzy o wielkiej renomie.
Dwa eleganckie wejścia prowadzą do dużego przedpokoju z sklepieniem, poprzez klatki schodowe, dojdziemy do trzynastu pomieszczeń, w których znajdziemy wspaniałe sufity o szlachetnych fryzach, gzymsy, wspaniałe drzwi o wielkiej wartości, stylowy wystrój, karty ręcznie malowane i adamaszowe ściany ujawniają się w pełnej krasie.
Chociaż nie stary budynek bo wybudowany pod koniec 1800 r., smak tej wspaniałej willi na sprzedaż we Włoszech w pełni odzwierciedla styl rodzącej się burżuazji a luksusowy wystrój jest zinterpretowany jako bardziej świeży i nowy.
Eklektyzm architektoniczny, z drugiej połowy XIX wieku, można zobaczyć wewnątrz i poprzez wykorzystanie kolorów i dekoracji. Motywy ozdobne pochodzą z mitologii i historii znanych postaci z przeszłości, lub znanych obrazów, przerobione i dostosowane do smaku czasu.
Pułapy wyróżniają się wyrafinowaniem. Największą głębokość osiąga się dzięki pięknym obrazom o żywych kolorach. Wszystko to jest dokładnie dopasowane do tapet, w cieniu w wyborze wzorów. Drzwi arcydzieła to zręczne rzemiosło, są miejscem spotkań między pokojami i podkreślają różnorodność stylów i kolorów i eklektyzm tej pięknej prestiżowej nieruchomości na sprzedaż.
Duże balkony i piękne tarasy ozdobione pięknymi kwiatami są doskonałym miejscem na relaksujący aperitif lub czas po kolacji, zapewniając rewelacyjne widoki i zapierające dech w piersiach widoki na okolicę.
Piękna willa na sprzedaż we Włoszech, ze względu na jej wewnętrzną urodę i liczne informacje o dużej wartości, jak kryształowe lustra, świetliki w stylu Art Nouveau, aksamitne zasłony, czasami adamaszkowe, pasuje idealnie do najlepszych przykładów luksusowych nieruchomości we Włoszech.
informacje techniczne

Region: Puglia
Miasto: Trani
Lokalizacja: Trani

Typologia: prestiżowa willa - willa na sprzedaż

Powierzchnia wewnętrzna: 1605 mq z czego:
Powierzchnia wewnętrzna 1161 mq
Powierzchnia zewnętrzna (tarasy) 444 mq

13 pokoi
5 łazienek
Sale z freskami
Drewniane panele na ścianach
Szczegóły o wielkiej wartości

Puglia - Trani. Bari 40 km - Foggia 75 km - Manfredonia 55 km - Ostuni 115 km - Brindisi 145 km - Vieste 70 km - Campobasso150 km.

Ref: 0601
cena: € 4.200.000

luksusowa willa

real estate luxury
luxury real estate

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Trani

Puglia - Trani. Słynne miasta sztuki, znane ze swoich artystycznych i architektonicznych skarbów, które przypominają o chwalebnej przeszłości, jest to również ważne centrum sądowe z sądem właściwym dla 11 gmin. Ze względu na swoją historię, miasto Trani może się pochwalić tytułem miasta sztuki: duże dziedzictwo artystyczne i architektoniczne jest w rzeczywistości obecne na tym terytorium. Oprócz słynnej katedry nad morza i Zamkowi Svevo, miasto jest bogate w kościoły i klasztory, a także ważne historyczne pałace i luksusowe wille niedawno wybudowane. Przystań o starożytnych początkach, jest tłem do pięknych uroków artystycznych miasta i nosi miano „Perły Adriatyku”.
Wśród interesujących miejsc jest romańska katedra, klasztor Colonna, Wieża Zegarowa, Pałac Caccetta i Pałac Antonacci Telesio.