PRESTIŻOWA WILLA NA SPRZEDAŻ WE FLORENCJI

42 zdjęć
Zanurzony w bujnej zieleni, kilka kilometrów od wiecznej i nieśmiertelnej Florencji, prestiżowy, elegancki i dostojny dom na sprzedaż prezentuje się w całej swej okazałości.
Otoczony ogrodem o 4500 metrów kwadratowych jest zadbany w każdym szczególe, z wysokimi drzewami, kwitnącymi krzewami, żywopłotami, kolorowymi i pachnącymi kwiatami, toskańska willa natychmiast uderza wyrafinowaniem i szlachetnością swojej istoty. Kolor elewacji wyróżnia ją z zieleni w której jest zanurzona, zdaje się lśnić jak perła.
Wnętrza prestiżowej willi na sprzedaż we Wloszech zachowują jej fascynację i urok. Podzielona na 4 piętra połączone wewnętrzną windą, 1160 metrów kwadratowych jest dobrze rozdzielone .
Na najniższym poziomie jest pokój dzienny, sypialnia i łazienka z sauną i jacuzzi, idąc wyżej znajdziemy salon, dużą kuchnię, jadalnię oraz dwie łazienki. Sypialnia z ładnym tarasem, położona na pierwszym piętrze mieszczą si tam również dwie kolejne sypialnie, dwie łazienki i salon. Wreszcie, osiągając najwyższe piętro, znajdziemy trzy dodatkowe sypialnie, trzy łazienki z jacuzzi i aneks kuchenny.
Wszystkie meble prestiżowej willi we Florencji są proste i eleganckie, odzwierciedlają wyrafinowanie i elegancję nieruchomości. Kominki z marmuru lub kamienia i kutego żelaza, marmurowe schody, nadproża z drobnego parkietu i marmuru, kryształowe żyrandole, sufity z widocznymi belkami stropowymi, wewnętrzna winda: to wszystko składa się na to, aby dodać tej toskańskiej willi doskonałości.
informacje techniczne
Region: Toskania 
Miasto: Florencja 
Lokalizacja: Florencja 

Typologia: prestiżowa willa - willa na sprzedaż 

Powierzchnia wewnętrzna: 1160 mq 
Powierzchnia zewnętrzna: 4500 mq 

2 salony 
7 pokoi 
8 łazienek 
Salon 
Kuchnia 
Jadalnia 
Tarasy 
Aneksa kuchenny 

Toskania – Florencja: Arezzo 70 km -  Fiesole 20 km - Figline Valdarno 40 km – lotnisko Florencja 40 km - Zjazd z autostrady A1, zjazd Incisa 30 km.
Ref: 0542
cena: Od 2,5mil do 5mil

willa w toskanii

toskańska willa
luxury real estate

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja

Toskania - Florencja: we Florencji zakochują się każdego roku miliony turystów, olśnieni pięknem i niespotykanym urokiem tego pięknego miasta. Florencja słynie z placów, takich jak Duomo, Signoria, Santa Croce, muzeów, takich jak Uffizi, Bargello, Galeria Accademia i Palatina, zabytkowych pałaców, ogrodów, pomników. Florencja jest prawdziwym muzeum na świeżym powietrzu. 
Rezydencji, luksusowych willi, luksusowych apartamentów, które są częścią tej wspaniałej okolicy jest wiele, a każdy z nich zachowuje kawałek historii, który przyniósł Florencję tam gdzie jest teraz.
Mieszkania, z których wiele jest już w sprzedaży, przyciągają uwagę Włochów i obcokrajowców, którzy chętnie chcą zostać właścicielami nieruchomości w jednym z najpiękniejszych miast we Włoszech.