PRESTIŻOWA WILLA NA SPRZEDAŻ WE FLORENCJI

47 zdjęć

Kilka kilometrów od Florencji znajduje się ta piękna willa na sprzedaż. Willa, o XIX-wiecznej architekturze przeszła wiele zmian w swojej historii. Rezydencja była zamieszkana przez szlachecką rodzinę Florencji w XV wieku, florencka willa przechodziła przez wieki przez ręce bogatych i wpływowych rodzin, które ją odnawiały, odrestaurowały i dbały o zachowanie jej dostojności.
O łącznej powierzchni 2880 metrów kwadratowych, toskańska willa na sprzedaż posiada również 3000 metrów kwadratowych ogrodu od strony południowej. Ponadto, około 3 ha parku który ją otacza: ozdobiona malowniczym jeziora i drzewami, takimi jak: dęby, cisy, cedry Nepalu i karłowate sekwoje, park jest prawdziwym, ekskluzywnym obszarem, niezwykle fascynującym.
Ponadto park florenckiej willi zawiera również kolejny element niesamowicie fascynujący: jego nazwa jest ściśle związana z historią „Pinokio” autorstwa Collodi, ponieważ uważa się, że pisarz zainspirował się jednym z drzew rosnących na Polu Cudów i jaskini, która stanowiła punkt wyjścia dla ujścia rekina, który połknął bohaterów opowieści.
Wszystkie te odniesienia literackie toskańskiej willi zaskakują swoimi wnętrzami. W rzeczywistości, na parterze, można zobaczyć piękny salon ozdobiony dziełami słynnego włoskiego malarza XIX wieku i urokliwą grotę z XVII wieku, ozdobione freskami słynnego toskańskiego dekoratora XX wieku.
Pozostałe pokoje i salony znajdujące się na piętrze są pięknie urządzone i umeblowane w wyrafinowany i elegancki sposób.
Na pierwszym piętrze spektakl trwa: ogromne przestrzenie, elegancki wystrój, dekorowane ściany, kolorowe freski, wartościowe żyrandole i wspaniałe widoki na pobliski park.
Toskańska willa na sprzedaż we Florencji okazuje się być prawdziwą luksusową rezydencją, w odległości krótkiego spaceru od miasta wspaniałej sztuki, zanurzona w spokoju i absolutnej zieleni.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Florencja
Lokalizacja: Florencja - okolice

Typologia: prestiżowa willa - toskańska willa

Powierzchnia wewnętrzna: 2880 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 3 ha

12 pokoi
Wiele salonów i sal
XVII-wieczne lilie wodne

Park
Ogród
Staw

Toskania - Florencja: Florencja 4 km - Siena 74 km - San Gimignano 59 km - Arezzo 73 km - Versilia 91 km - Golf club Ugolino 3,5 km - Maneggio Comeana 13 km - kąpieliska termalne 40 km – lotnisko Florencja 8 km – zjazd z autostrady: A1 Florencja Nord 9 km.

Ref: 0868
cena: Od 5mil do 10mil

historyczna posiadłość

ekskluzywna rezydencja
wille na sprzeadaż

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja

Toskania - Florencja. Florencja, stolica Toskanii i miasto o majestatycznym pięknie i niekończącym uroku. Florencja znana jest jako dom dla wielu luksusowych willi, położonych w samym sercu miasta lub na okolicznych wzgórzach. Bogata w historię, Florencja daje swoim obywatelom, jak i turystom z całego świata zabytki niezrównanym pięknie, urokliwych placach i pięknych widokach.
Wśród interesujących miejsc można nie nie wspomnieć o wspaniałym Placu della Signoria z Pałacem Vecchio, Katedrze Santa Maria del Fiore, dzwonnicy Giotta, Uffizi, Corridoio Vasari, Pałacu Pitti, galerii Accademia, Ponte Vecchio, rzece Arno, Placu Michelangelo.
Florencja, kolebka renesansu, znana jest również jako dom znanych osobistości takich jak: Dante Alighieri i Wawrzyńca Wspaniałego.
Do tej pory, jest to również ekskluzywne miejsce dla eleganckich butików wysokiej mody, historycznych kawiarni, barów, barów koktajlowych i wielu lokali o wielkim trendzie. Z tych wszystkich powodów, posiadanie willi we Florencji jest synonimem prestiżu i ogromnej wartości.