PRESTIŻOWA WILLA NA SPRZEDAŻ WE FLORENCJI

34 zdjęć

Zbudowana przed XVII wiekiem, jest na sprzedaż prestiżowa willa we Florencji.

Po kilku przekształceniach na przestrzeni lat, dziś luksusowa, toskańska willa prezentuje się jako siedziba niewątpliwego uroku i historycznego prestiżu.

Otoczona przez ponad 9000 metrów kwadratowych parku, bogatego w cenne rośliny i krzewy, reprezentuje doskonały przykład ogrodu z końca XIX wieku, willa położona jest w płaskiej pozycji u stóp zielonych wzgórz Mugello. Urodę miejsca poprawia mały strumień wody źródlanej.

Wysokie drzewa o znacznej wartości jak sekwoje, buki miedzi i cisy, alternują ścieżki z róż i hortensji, stawów i małych jezior, a także dwie szklarnie dla roślin. Cały obiekt jest ogrodzony kamiennym murem.

Na wschód od willi jest także byłe gospodarstwo, obecnie w fazie projektu renowacji, aby uzyskać dwadzieścia mieszkań o łącznej powierzchni około 1500 metrów kwadratowych, oprócz oficyn i parkingów.

Główna willa, której fasada posiada duży urok i została pięknie odrestaurowana daje widok na piękny ogród, dostępny przez ścieżkę starych drzew kamelii i rzadkich begonii, co z kolei wprowadza nas w zadaszony korytarz z dawnymi sufitami.

Prestiżowa, toskańska willa jest na dwóch piętrach, plus poddasze o 350 metrach kwadratowych i posiada przestronne pokoje i niezwykle wyrafinowany smak: wypolerowane drewniane podłogi, kasetonowe sufity, żyrandole z kutego żelaza, kamienne schody, kominki i inkrustowane meble w stylu charakteryzują tą wspaniałą rezydencję.

Ta luksusowa, toskańska willa na sprzedaż jest niewątpliwie poszukiwana przez miłośników tego fascynującego regionu.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Florencja
Lokalizacja: Mugello

Typologia: toskańska willa

Powierzchnia wewnętrzna: 1460 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 9044 mq

Byłe gospodarstwo rolne podczas restrukturyzacji: 1500 mq
Resedi
Parkingi

Florencja 25 km - Versilia: 90 km - Siena: 70 km - Lucca: 70 km - Piza: 85 km - Lotnisko Florencja: 35 km - zjazd z autostrady Barberino di Mugello: 13 km.


Ref: 0681
cena: € 2.500.000

toskaskie domostwo sprzedaż

prestiżowa toskańska willa
luksusowa willa sprzedaż florencja

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Mugello

Toskania - Florencja. Florencja, stolica Toskanii i miasto o majestatycznym pięknie i niekończącym uroku. Florencja znana jest jako dom dla wielu luksusowych willi, położonych w samym sercu miasta lub na okolicznych wzgórzach. Bogata w historię, Florencja daje swoim obywatelom, jak i turystom z całego świata zabytki niezrównanym pięknie, urokliwych placach i pięknych widokach.
Wśród interesujących miejsc można nie nie wspomnieć o wspaniałym Placu della Signoria z Pałacem Vecchio, Katedrze Santa Maria del Fiore, dzwonnicy Giotta, Uffizi, Corridoio Vasari, Pałacu Pitti, galerii Accademia, Ponte Vecchio, rzece Arno, Placu Michelangelo.
Florencja, kolebka renesansu, znana jest również jako dom znanych osobistości takich jak: Dante Alighieri i Wawrzyńca Wspaniałego.
Do tej pory, jest to również ekskluzywne miejsce dla eleganckich butików wysokiej mody, historycznych kawiarni, barów, barów koktajlowych i wielu lokali o wielkim trendzie. Z tych wszystkich powodów, posiadanie willi we Florencji jest synonimem prestiżu i ogromnej wartości.