PRESTIŻOWA WILLA NA SPRZEDAŻ W VENETO

45 zdjęć
Zbudowany w XVII wieku z prośby ważnej rodziny ówczesnych czasów, ta piękna i prestiżowa wenecka willa jest teraz na sprzedaż. Początkowo pomyślana jako dom myśliwski i jako mieszkanie, na przestrzeni wieków kształtuje się jako rezydencja. Odpowiednia dla wczasów i wypoczynku.
Początkowo willa na sprzedaż w Veneto składała się tylko z organu centralnego. Dwa skrzydła zostały dodane później w XVIII wieku, a także dwóch stodół, które były używane jako lokale wsparcia i serwisu.
Z biegiem czasu zostały dokonane różne zmiany; rozbiórki i przebudowy doprowadziły do obecnego wyglądu tej pięknej epokowej willi.
Składa się z korpusu głównego i dwóch skrzydeł, dwóch otwartych stodół, z loggią, domem dla dozorcy, z innego budynku, z obszarów wiejskich, budyneku gospodarczego i oratorium. Ta oszałamiająca, prestiżowa willa na sprzedaż we Włoszech oferuje całkowitą powierzchnię 3700 metrów kwadratowych.Oratorium, używane w przeszłości do celebracji obrzędów religijnych przez rodziny szlacheckie, zasługuje na szczególną uwagę, dzięki spektakularnej dzwonnicy w czystym stylu bizantyjskim.
Cała nieruchomość na sprzedaż jest otoczona 3,5 ha ziemi: w środku zieleni, wyróżnia się biała fasada willi. W tylnej części ogrodu, jest osłonięty przez wielowiekowe drzewa magnolii wspaniały basen.
Wewnętrznie, luksusowa willa użądzona jest w weneckim stylu: cenne meble, zgodne z elegancją i szlachetnością zamieszkania, wyrafinowane i eleganckie detale. Wszystko jest zaprojektowane do perfekcji i chociaż willa na sprzedaż we Włoszech potrzebuje niektórych prac remontowych do dalszej poprawy jej wyglądu, jej potencjał jest nieskończony i upewnia, że jest prawdziwe piękna w krajobrazie willi na sprzedaż w Veneto.

informacje techniczne

Region: Veneto
Miasto: Treviso
Lokalizacja: Treviso

Typologia: willa wenecka - prestiżowa willa na sprzedaż

Powierzchnia wewnętrzna: 3700 mq
Zewnętrzna powierzchnia: 3,5 ha

Głównym willa
Skrzydła
2 otwarte stodoły
Loggia
Dom dladozorcy
Dodatkowy budynek
Budynek gospodarczy obszarów wiejskich
Oratorium

Park
Basen

Wenecja - Treviso. Treviso 20 km - Bassano del Grappa 50 km - Pordenone 28 km - Wenecja 45 km - Padwa 60 km - Vicenza 70 km - Verona115 km.

Ref: 0594
cena: Od 2,5mil do 5mil

luksusowa rezydencja

prestiżowy majątek
sprzedam willę

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Treviso

Wenecja - Treviso. Miasto w regionie Veneto, znajduje się w równinie weneckiej, bogate w wiele zasobów wodnych. Treviso oferuje wiele strumieni, które czynią łagodny klimat. Znane z długiej tradycji religijnej i klasztornego miasta Treviso ma wiele starożytnych kościołów i klasztorów powstałych w tym okresie. Wśród architektury sakralnej, zasługuje na uwagę: Kościół Św. Franciszka, kościół Św. Mikołaja, Katedra i Kościół Św. Marcina Urbana.
Wśród starożytnych pałaców, świadkamowie zmian budowlanych w Treviso, najbardziej znane to: Ca 'Carrara, Ca' da Noal, Ca 'da Robegan, Ca' Spineda, Pałac Dolfin i Pałac Bomben.
Plac dei Signori i Pałac Trecento są siłą napędową miasta i jego centrum historycznego i kulturowego. Loggia dei Cavalieri stanowi symbol władzy politycznej i społecznej.
Wiele weneckich willi luksusu i prestiżu, znajduje się na obszarze Treviso i w okolicznych miejscowościach: wybudowane w przedziale czasowym począwszy od XVII do XIX wieku są prawdziwym dziedzictwem artystycznym i architektonicznym.