PRESTIŻOWA WILLA NA SPRZEDAŻ W UMBRII

87 zdjęć
W pobliżu małej wsi niedaleko Perugii stoi ta piękna luksusowa willa na sprzedaż w Umbrii.
Urocza zabytkowa rezydencja, pochodząca z XVII wieku, w otoczeniu pięknego parku o trzech hektarach, ma powierzchnię 1065 metrów kwadratowych i jest rozłożona na czterech poziomach. Wspaniała fasada, całkowicie odnowiona, wychodzi na bujny ogród, gdzie znajdują się żywopłoty i wypielęgnowane krzewy, drzewa cytrynowe, róże i elegancka fontanna z liliami wodnymi i słoneczny basen.
Od wejścia, zarówno po stronie północnej jak i południowej części domu, można dojść do parteru z jego jasnymi i przestronnymi pomieszczeniami i ceglanymi łukami. Tutaj znajdują się: przestronna jadalnia, kuchnia i pomieszczenia gospodarcze.
Drewniane schody prowadzą na pierwsze piętro, które obejmuje dodatkowo jadalnia z kominkiem, sala bilardowa, dwa salony, jeden z kominkiem, gabinet, kuchnia i sypialnia z łazienką. W części sypialnej znajdującej się na drugim piętrze, mieści się aż osiem sypialni, trzecie piętro to strychy.
Luksusowa willa jest zadbana w najmniejszych szczegółach na zewnątrz jak i wewnątrz, zachowuje swój oryginalny urok z drewnianymi belkami stropowymi, podłogami z terakoty, łukami i kasetonowymi sufitami, prestiżowymi podłogami z drewna.
W sąsiedztwie willi znajduje się również szklarnia z cytrynami o 200 metrach kwadratowych, może być używana jako garaż, magazyn o ewentualnej możliwości przebudowy w celach mieszkaniowych, budynek obecnie wykorzystywany jest jako gospodarstwo agroturystyczne i podzielona jest na dwa bloki, w sumie cztery niezależne mieszkania, prywatna kaplica, stodoła o 250 metrach kwadratowych i szopa na narzędzia.
Obiekt dysponuje prywatnym parkingiem, który jest dostępny przez jedne z dwóch głównych wejść. Kompletuje tę wyjątkową rezydencję 9 ha ziemi, z czego 6 do wykorzystania jako orne.
Ta majestatyczna, luksusowa willa w Umbrii wie, jak połączyć swój świecki prestiż ze wszystkimi nowoczesnymi udogodnieniami, zanurzona w zielonych krajobrazach tego regionu.

informacje techniczne

Region: Umbria
Miasto: Perugia
Lokalizacja: Perugia

Typologia: historyczna willa - luksusowa willa

Powierzchnia wewnętrzna: 2525 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 9 ha

Basen 6 x 13 m
22 pokoje
6 aneksów
3 studnie do nawadniania
3 ha parku
6 ha gruntów ornych

Umbria - Perugia. Assisi 20 km - Jezioro Trasimeno 20 km - Orvieto 40 km - Terni 60 km - Todi 30 km - Spoleto 48 km - Montepulciano 44 km - Siena 80 km.

Ref: 0835
cena: Od 2,5mil do 5mil

luksusowa willa włochy

historyczna willa włochy
historyczna willa umbria

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Perugia

Umbria Perugia
Umbria - Perugia. Znajduje się w strategicznej pozycji pomiędzy pięknymi miastami: Florencja, Rzym i Siena, Perugia jest jednym z najprzyjemniejszych miast w naszym kraju, ze swoimi pięcioma zabytkowymi dzielnicami zamkniętymi przez starożytne mury etruskie. Większość historyczno-artystycznych i miejskich dowodów pochodzą z Perugii, jednak przede wszystkim z okresu średniowiecza i renesansu.
Fontana Maggiore, zbudowana w XIII wieku, jest niekwestionowanym symbolem miasta. Pałac Priori, który uderza wielkim portalem, na którym znajdują się słynne posągi Gryfina i Lwa to również symbole miasta, kolejna atrakcja turystyczna.
Perugia jak i wsie wokół miasta są domem dla wspaniałych luksusowych willi, zbudowanych w czasie pomiędzy murami miasta jak i na wsi.